שיר טרוול - סוכנות נסיעות שוברת מחירים!

חבילות נופש בארץ ובחו"ל, טיסות סדירות ושכר, טיולים מאורגנים, טוס וסע, חבילות שיט, חבילות סקי, חבילות מיוחדות לגיל השלישי ועוד הרבה דילים! זמינות בכל שעות היום, יחס אישי ומבצעים אטרקטיביים לכל אחד. ניתן ליצור קשר בטלפון: 08-6347866 או 0504-849784 (כרמל). באפרותכם להתעדכן או להשאיר הודעה גם באתר האינטרנט: www.sheertravel.co.il המשך גלישה נעימה! שיר טרוול.

היום התקשרתי לשיר טרוולס וקיבלתי יחס מגעיל בלשון המעטה. בשביל למכור טיסות לחו"ל צריך לדעת איך להתייחס ללקוחות ואת זה אין להם. בכל אופן אני דיברתי עם בחורה שניתקה לי את הטלפון בגלל שלטענתה לא אמרתי לה שאני חוזרת מציריך באמתלה שאני לא מפוכסת והיא לא מוכרת טיסות לאנשים לא מפוכסים. אני מקווה שמי שרואה את זה לא יזמין דרכם טיסות. אף פעם לא קרה לי דבר כזה ואני טסה הרבה לחו"ל. מה שבטוח שאליהם אני לא אפנה יותר ואני מקווה שאנשים שנוסעים לחו"ל יקחו את זה לתשומת ליבם כי ההתנהגות של הבחורה שדיברה איתי היא שחצנות ויהירות, היא מסוג האנשים שמסתכל על האנשים מלמעלה ולא בגובה העיניים ולאנשים כאלה אני מאחלת רק כישלון.

היי דבי,

נשמח לעמוד לשירותך בכל הקשור להזמנת נופש במזרח ובתאילנד

דבי אם את מחפשת חברת נסיעות עם סוכנים מקצועיים ושרות מדהים, דברי עם אופקים . אישתי ואני נוסעים הרבה דרכם. כבר שנים !

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל - שותפים לטיול
בחר
בחר