שותפה/ות לטיולים

ראשית- אני בן 62 ונשוי באושר - מרבה בטיולים בארץ ובחו"ל - טיולי ג'יפים/קמפינג (יש לי את כל הציוד), יאכטות (אני סקיעפר ומבצע העברות) טיסות במטוס פרטי ובעיקר באוטוקראוון. כמעט כל חודשיים אני בחו"ל. אשתי אוהבת 5 כוכבים אבל בשבילי זה עונש. לבד כבר משעמם לי - טיילתי השנה עם בחורה בת 33 והיה נהדר. מחפש שותפה לחברה והנאה- לא לסקס. בטילים הנ"ל אין עלות לשהייה בחו"ל - רק עלות הטיסה ליעד בלבד. הנייד שלי: 0547-345555

טיולים בארץ

שלום, אנו קבוצה מהמרכז מטיילת כל שבת מטיבי לכת. אם ברצונך להצטרף נשמח מאוד במיוחד עם יש לך גיפ. נא שלח מייל cgalia@walla.com

מה גיל המטיילים?

טיולים בארץ

הגילאים שלנו הם 50+, אולם אין הגבלה לגבי גיל, יש לנו מטיילים בגילאי ה30 +. כל מה שצריך זה להיות בכושר ועם רכב.

טיולים בארץ

שלום, אנו קבוצה מהמרכז מטיילת כל שבת מטיבי לכת. אם ברצונך להצטרף נשמח מאוד במיוחד עם יש לך גיפ. נא שלח מייל cgalia@walla.com

טיול

היי כל שבת קצת מוגזם אבל מידי פעם... יש לי גיפ ואני אוהב לטייל... איך מצטרפים? 0545735739 גלעד

בתקווה שאני  לא מחליף אותך. קיבלתי דש ממך גם השנה  וגם שנה שעברה. דרך אלן (ידיד שלי, למעשה אפשר לומר כמעט קרוב משפחה) 

בכל מקרה, אולי (10 פעמים אולי)  בשנה הבאה אולי אטוס ל-Burning Man  אלן אמר לי, שאם אני  רוצה להשיג קרוואן, רצוי שאדבר איתך.

יאיר גיל (חפש בפייסבוק קבוצת  תעופה קלה וספורטיבית בישראל) לא נראה לי שאציב כאן אימייל או פון.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל - שותפים לטיול
בחר
בחר