טיול לבלקן

הי, קוראים לי נועה. בתחילת יולי אני נוסעת לטיול של שבועיים לבוסניה עם אופציה להמשיך למדינות נוספות בבלקן - קרואטיה, סרביה, סלובניה, מונטנגרו. אני מחפשת שותפים לטיול - לחלק ממנו או לכולו (בלי התחייבות, אפשר להתפצל באמצע). אני מתחילה בסרייבו, שמעתי שהעיר חמודה אז אני מתכננת להשאר בה קצת. אשמח להמלצות לגבי לינה בעיר. במידה ומעוניינים להצטרף צרו איתי קשר דרך הפורום. שבוע טוב! נועה.

מעוניינת להצטרף - רעיונות לטיול

שלום נועה, שמי לי. אני מאוד אשמח להצטרף לחלק מהטיול שלך. מעולם לא הייתי באזור, אך שמעתי מחברים שהאזור מקסים, וקיבלתי מהם מספר אתרים לטיול. בנוסף, הם אמרו לי שלמרות שיולי נחשבת עונת הקיץ, הימים יכולים להיות מאוד הפכפכים מבחינת מזג-אוויר. כדאי להצטייד בלבוש קל, אך גם בבגדים ארוכים ובמטריה. האם את מעוניינת גם לטייל בערים מוסטר ונאום? חשבתי אולי לשלב טיול אופניים בסביבת העיר סרייבו, האם את מעוניינת? אשמח אם תוכלי לפרט מעט על כוונותיך לגבי הטיול באזור (אני בודקת את הפורום כל הזמן, את יכולה לכתוב את תגובתך פה). תודה, לי.

סרייבו - שותפים

הי לי, בעיקרון אני אשמח לטייל בעוד ערים בבוסניה. חשבתי להתחיל כמה ימים בסרייבו ומשם לראות מה המזג אויר ולהחליט לגבי המשך הטיול (גם אני שמעתי שהמזג אויר הפכפך...) לגבי אופניים - אפשרי, שוב תלוי במזג אויר... אני נוסעת השבוע, אם מתאים לך אפשר להיפגש נגיד ביום שישי בסרייבו.

סופ"ש בסרייבו

היי נועה, אני שמחה לראות שאת נוסעת בקרוב. התאריכים מאוד מתאימים לי. פגישה ביום שישי נראית לי מתאימה. האם יעניין אותך ביקור בבית הכנסת העתיק בעיר? (לא חייבים ביום שישי). האם שמעת משהו על האוכל שם? אני בדרך כלל לא בעייתית, אבל אשמח לשמוע שיש מקומות "נורמאליים". יש לך הצעה איפה נוכל להיפגש? דרך-אגב, האם יש לך המלצה למלון טוב בעיר?

סרייבו

הי, אפשר לבקר בבית הכנסת, אני ממש גמישה מבחינת הטיול. לגבי האוכל - שמעתי שזה קצת בסגנון תורכיה- בורקסים, בשר כבש וכד'... לא ממש דיאטטי... אני עדיין בודקת אופציות לינה, יש כמה מלונות ואכסניות שנראים סבבה. בואי נקבע להפגש ביום שישי אחה"צ (בסביבות חמש) ברחבה הגדולה במרכז העיר העתיקה, קראתי על זה בספר תיירות ונראה לי שנצליח למצוא את המקום בקלות... אם יהיה שינוי נדבר בפורום. ביי

אשמח להצטרף לחלק מהתוכניות....

אהלן נועה ולי, קוראים לי אייל ואני מתכוון להגיע בסופ"ש הקרוב לבוסניה, לטייל קצת, לטפס ולחפש מסלולי טיול מעניינים עבור החברה שלי. אני מניח שגם אשכור אוטו ואולי אגיע גם לקרואטיה ומונטנגרו.אתן יותר ממוזמנות להצטרף. תעדכנו אותי אם זה בסדר? ואנסה להגיע לפגוש אתכן ביום שישי, אם לא אספיק, אשאיר לכן מספר טלפון ונדבר. בכל מקרה תעשו חיים ותהנו! אומרים שזו מדינה מדהימה עם אנשים טובים והמון טבע והזדמנויות לטיולים. אייל.

emo_21.pngemo_19.png 

שלום , חזרנו מטיול מאורגן עם איילה , אומנם טיול ג'יפים במונטנגרו אולם !

לכל אלו שמתכננים טיול עם איילה, הארגון היה גרוע מאוד.  

חייב לציין - המדריך שמעון היה מצוין , בעל ידע אדיר , מאורגן ומסודר , וניסה תמיד לגשר בין הבלגן שהחברה כלומר איילה עשו לבין בפועל בטיול, עד כמה שהיה ביכולתו. פשוט מדריך -10.

לגבי החברה - הארגון גרוע מאוד!, בתי המלון גרועים מלבד אחד שהיה מצוין, כל השאר פשוט היו גרועים (אגב קבוצה אחרת מחברה אחרת שהיו בדיוק באותו זמן במונטנגרו היו במלונות אחרים וטובים יותר).

חוסר במכשירי קשר לרכבים למרות ההבטחה המפורשת שלהם.

ביום הראשון של קבלת הרכבים היה חסר גיפ ! , למה ? לנסות, שיטת מצליח לצופף אנשים.

חלק מהג'יפים היו ללא מזגנים בחום של 36 מעלות ++ ואין מזגן בשטח, גם ביום הראשון שהיו צריכים לסדר את זה הדבר לא סודר!

אנשים הגיעו למלון – וגילו שהם ביחד בדירת 2 חדרים עם זוג אחר שלא מכירים בכלל. במלון אחד היה חם כל כך שלא ניתן היה להיכנס לחדר – מאוור לא היה חוסר ארגון, ניסיונות של שיטת "מצליח" ועוד - חבל !, יש אנשים שממש נפגעו מזה.

קחו בחשבון לאלו המזמינים מאיילה.

שום דבר לא השתנה  רק הפריירים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל - שותפים לטיול
בחר
בחר