פותרים תשחץ בקפה או באוטובוס, מדריך שייסע לכם לפתור במהירות!

מכירים את זה שאתם באוטובוס עמוד, לצידכם מישהו עם מלא שקיות שנדבקות לך לרגל ואתה מתחיל להזיע, בספסל מאחוריך שני בני נוער שומעים פול מוזיקה באייפון, ושירים שאיך להגיד בשפה יפה. לא הז'אנר שאתה אוהב. תחנת היעד שלך היא רק עוד 20 דקות, ואתה עם עיתון ישראל היום ביד וסף העצבים עולה מרגע לרגע. בטח זה קרה לכם לפחות פעם או פעמיים בשנה האחרונה.

כזה קורה, ונמאס לכם לקרוא שוב ושוב את הכותרות המעצבנות בעיתון, מגיע העמוד עם כל המשחקים הנחמדים כגון סודוקו, קאוקרו ותשחצים.

אז כיף להוציא עט מהתיק ולהתחיל למלא את האותיות החסרות, אבל מה עם הגדרות שממש קשות לפיצוח ? האופציה הקלה ביותר היא פשוט להשאיר ריק ולא לנסות ללמוד. זה מה שכולם לרוב עושים, אך אתה רוצה להיות שונה, ויש לך אופי סקרן כדאי לך להתעקש, כי מי יודע אולי מחר תששתף בחידון טלוויזיוני ותופיע אותה השאלה, הוא פשוט תוכל להחכים ועם החברה לשלוף איזה מילה יפה במקום להגיד" איך כואב לי הגב ", תגיד להם "הגב שלי ממש דואב". 

 

אז החלטתם שאתם פותרים את התשחץ, ויהיה מה !

אתם ניגשים להגדרה פעם אחר פעם קוראים אותה , לאט לאט עוברים אות אחר אות ומנסים להשלים בריבועים החסרים כדי שאולי זה ירמוז לכם את התשובה המלאה, אך ללא הועיל.

כל שעליכם לעשות זה פשוט להיכנס לאתר מורדו תשחצים. באתר יש מנוע חיפוש שבו תוכלו לרשום כל הגדרה שבא לכם, ממש איך שהיא מופיעה. ובן רגע לרבל אינספור תשובות אפשרויות ויתרה מזאת, הכל מסודר לפי מספר האותיות במילה , כדי שתדעו היכן להתמקד. ואם אתם יוצא עצלנים , חח אז כנסו לגוגל, ותרשמו שם את ההגדרה + מורדו או + תשבץ.

למשל  עיר במרכז ספרד תשחץ.

הקישור הראשון שיופיע סביר להניח יהיה מאתר מורדו. שוב כנסו לאתר ותגלו את התשובה החסרה, היה והתשובה לא מופיעה, כן גם זה יכול לקרות לעתים נדירות, השלימו בתיבת התגובות פתרון משלכם. וככה תסייעו לשאר הגולשים ! אז פעם הבעה שאתם נוסעים באוטובוס... מורדו - פתרון תשחצים 

http://pitaronfree.blogspot.co.il

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קפה