שרות רע בחנות אמיגו לקפה ומכונה בלתי אמינה SAECO XSMALL

בתאריך 11 ליוני, לפני 5 ימים, רכשתי מכונת אספרסו אוטומטית מדגם  SAECO XSMALL בחנות רשת אמיגו בתל אביב בסניף אבן גבירול. המכונה הותקנה בבית, ולאחר קריאת ספר ההוראות, באנגלית, [אין חוברת עברית במארז שסופק], בהתרגשות רבה, הפעלתיו והמתנתי לכוס הקפה – אספרסו הראשונה מתוצרתה. המכונה קרטע קמעה אולם לבסוף היא ספקה כוס אספרסו בינוני למדי, אבל אמרתי אלה חבלי לידה ועשיתי עוד. בשלב זה ניסיתי להקציף חלב, אך המכונה רק מילא את מחצית הכוס החלב במים פושרים ללא הקצפה או חימום כמצופה.

הכוס השנייה שהמכונה ייצרה, היו מים דלוחים, כמעט ללא קפה בצבע של מי שטיפת כלים אחרי ארוחה דשנה מאוד. בניסיון השלישי המכונה שבקה, נדלקה נורת אזהרה אדומה והיא סירבה להישמע להוראות.

החלפתי מים, הוספתי קפה, בדקתי את כל חלקי המכונה כולל סגורים ופתחי שרות, נדה, המכונה סירבה לעבוד. ניתקתי מן החשמל למחצית השעה, בחיבור מחדש, המכונה בשלה, מנורת האזהרה נדלקה שוב ולא ניתן לעשות אתה כלום.

כל סוף השבוע המכונה נחה לה במטבח. ביום ראשון ניסיתי שוב. כלום.

החזרתי אותה לחנות. המוכר פתח את דופן ימין של המכונה, הניעה כמה חלקים פנימיים, סגר, והיא אמנם שבה לתפקד, אולם חלב היא עדין מיענה להקציף גם בעת זו.

לאור ניסיוני במהלך 4 ימים קודמים ולאחר עיון ברשת באתרים מקצועיים למכונות אספרסו, בהן אגב רבים מתארים את אותן תקלות, בקשתי את המוכר להחליף את המכונה באחרת ואף הצעתי, מאחר ולכאורה עשיתי בה שימוש, להוסיף כסף אם צריך.

סורבתי.

פניתי ליבואן, פאוזה, ואלה הבטיחו, שירן משרות לקוחות, להורות לחנות להחליף את המכונה הבלתי תקינה. בחנות סרבו וטענו כי המכונה תקינה ונבדקה על ידי איש מעבדה שלהם, והם לא מחליפים. שאלתי אם ניסו את ההקצפה, אמרו לי שלא. אם כן, שאלתי כיצד חרצתם כי היא תקינה בעת שלא בדקתם אותה כראוי.

בקיצורו של עניין המכונה בחנות, ולצערי תישאר שם עוד זמן.

וכל המלל הזה להזהיר אתכם ממוצרי היבואן פאוזה והשרות ברשת אמיגו, כאמור, סיוט.

איום ונורא. השירות בארץ לפעמים שובר גבולות של חוצפה.

לא מכירה את החנות הספציפית, וגם לא רכשתי מכונת קפה.. ממה שראיתי בדפי זהב הביקורות המעטות על החנות היו חיוביות, ככה שמפתיע שהם התנהלו ככה. מצד שני, אנחנו בישראל..

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קפה
בחר
בחר