מבקשת המלצה למכונת קפה

שלום רב ושנה טובה. אני מחפשת מכונת קפה במתאימה לפולי קפה או קפה טחון טרי. הבעיה היא שהתקציב שלי עד 1000 ש"ח.האם אני חולמת או שאפשר למצוא משהו פחות או יותר איכותי במחיר הזה? תודה מראש.

המלצה

שלושה מיליארד ש"ח בשנה, זהו סכום הכסף המתגלגל בענף הקפה בישראל. בוא לקחת נתח ממנו. קו מכונות קפה רווחי במיוחד - 30 מכונות קפה הממוקמות באיזורים נבחרים ברחבי הארץ, בפריסה רחבה ביותר. לקו פוטנציאל עסקי גבוה של עד 22,000 ש"ח בכל חודש במזומן בהשקעה קטנה וחד פעמית של $22,500 בלבד. אם אתה שכיר ורוצה הכנסה נוספת, עצמאי בנשמתך, חייל משוחרר, פנסיונר - לכל אחד זה מתאים. החברה היחידה בישראל בהכשר בד"צ בית יוסף ירושלים. ליווי עסקי צמוד. אפשרויות השמה, הובלה והתקנה מקצועית. הדרכות למכירת שטח וניהול העסק ללא תשלום, הם מקימים עבורך את העסק ומלמדים אותך כיצד עושים כסף http://live.sekindo.com/live/liveClick.php?id=1636995

המלצה על מכונת קפה

ממליץ לך על המכונה הזו, היא באיכות טובה, ובמחיר

מבקשת המלצה למכונת קפה

שלום רב ושנה טובה. אני מחפשת מכונת קפה במתאימה לפולי קפה או קפה טחון טרי. הבעיה היא שהתקציב שלי עד 1000 ש"ח.האם אני חולמת או שאפשר למצוא משהו פחות או יותר איכותי במחיר הזה? תודה מראש.

המלצה

אלה רפאל לsaeco מכונה בשם via veneto לקפה טחון ידית מיוחדת שאינה מצריכה דוחסן ומוציאה אספרסו עם קרמה להפליא מכונה אמינה שניתן להשיגה בין 700 ל1200 ש"ח התחרות גדולה היום דן

הצעה הוגנת

את לא חולמת בכלל, יקירתי, אני תמיד האמנתי שאפשר למצוא איכות גם בלי לקרוע את הכיס, רק צריך לדעת איפה לחפש. שימי לב בקישור הזה כאן שיש לך כבר שלוש אופציות בסביבות המחיר שנתת, ועוד כמה לא מאוד רחוקות מזה. אני דרך אגב קניתי בדיוק מכאן את הדגם של פיליפס, זה שב- 990, וגם קיבלתי עם זה שתי שקיות של קפה במתנה. אני ממש מרוצה מהמכונה, דרך אגב. אז אני מקווה שתתחדשי בקרוב וחג שמח!

תודה,דיברתי איתם.אני גרה יחסית קרוב

האופציה היחידה היא 2880 ש"ח. לא לכיס שלי. אם אני קונה מכונה זולה, אני צריכה להשקיע במטחנה.

המלצה על מכונת קפה

ממליץ לך על המכונה הזו, היא באיכות טובה, ובמחיר

אני ממליצה

על המכונות של לוואצה, למחיר שלהן הן מכונות מעולות ביטוח רכב טיולים מאורגנים

הייתי ממליץ לבדוק עם המומחה

קבלו יועץ מכונות קפה שיעזור לכם במציאת מכונה מותאמת לצרכים שלכם.

המלצה

אלה רפאל לsaeco מכונה בשם via veneto לקפה טחון ידית מיוחדת שאינה מצריכה דוחסן ומוציאה אספרסו עם קרמה להפליא מכונה אמינה שניתן להשיגה בין 700 ל1200 ש"ח התחרות גדולה היום דן

עוד מידע על מכונות סאקו

בקישור עוד מידע על מכונות סאקו

המלצה

שלושה מיליארד ש"ח בשנה, זהו סכום הכסף המתגלגל בענף הקפה בישראל. בוא לקחת נתח ממנו. קו מכונות קפה רווחי במיוחד - 30 מכונות קפה הממוקמות באיזורים נבחרים ברחבי הארץ, בפריסה רחבה ביותר. לקו פוטנציאל עסקי גבוה של עד 22,000 ש"ח בכל חודש במזומן בהשקעה קטנה וחד פעמית של $22,500 בלבד. אם אתה שכיר ורוצה הכנסה נוספת, עצמאי בנשמתך, חייל משוחרר, פנסיונר - לכל אחד זה מתאים. החברה היחידה בישראל בהכשר בד"צ בית יוסף ירושלים. ליווי עסקי צמוד. אפשרויות השמה, הובלה והתקנה מקצועית. הדרכות למכירת שטח וניהול העסק ללא תשלום, הם מקימים עבורך את העסק ומלמדים אותך כיצד עושים כסף http://live.sekindo.com/live/liveClick.php?id=1636995

אפשרות נוספת

לקניית מכונת קפה בקישור: מכונות קפה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קפה
בחר
בחר