מבקש המלצה מקצועית למכונת אספרסו

שלום, יש לי תקציב של 2800 ש"ח לקניית מכונת אספרסו . בעל נסיון של 10 שנים בהכנת אספרסו על מקינטות (יש לי 5 ) ורוצה לנסות גם מכונה. כל חנות ממליצה משהו אחר תלוי מה הם מייבאים. מבקש אם יש מישהו מקצועי ולא משוחד מבקש המלצה למכונה טובה גם קפה טחון וגם פודים (יש לי מטחנה). נושא הקצפת חלב לא חשוב בבחירה. תודה

פאוזה פתרונות שתייה (אני לקוח מרוצה)

ביקשתי המלצה רצינית למכונה ולא לחברה

מוכנת מטינה של לווצאה

מבקש המלצה מקצועית למכונת אספרסו

שלום, יש לי תקציב של 2800 ש"ח לקניית מכונת אספרסו . בעל נסיון של 10 שנים בהכנת אספרסו על מקינטות (יש לי 5 ) ורוצה לנסות גם מכונה. כל חנות ממליצה משהו אחר תלוי מה הם מייבאים. מבקש אם יש מישהו מקצועי ולא משוחד מבקש המלצה למכונה טובה גם קפה טחון וגם פודים (יש לי מטחנה). נושא הקצפת חלב לא חשוב בבחירה. תודה

לפי דעתי מספיק שתחליף את סוג הקפה, והחוויה תשתנה פלאים.

מישהו מכיר אולי את החברה הזאת שמנהלת את ענייני וועד הבית? השבוע עברתי לגור בנווה צדק וההזנחה שאני רואה פה ממש מפחידה. נדמה כי לאף אחד מהשכנים לא אכפת שחדר המדרגות מלוכלך, חדר הפחים דביק, הפחים תמיד מלאים. הנקיון לדעתם צריך להיות על בסיס הדיירים עצמם. מה עושים במצב כזה. אני כל היום באוניברסיטה לומד להיות רופא שיניים תותח ואין לי לזמן לטפל בזה באופן צמוד. רופאי שיניים פופולאריים בכול מקום

saceo primea touch

אחי תבדוק את המכונה הזו, אוטומטית לחלוטין + מסך מגע, מכינה לבד את כל סוגי המשקאות, גם קפה טחון וגם טוחנת ואוספת את האשפה לבד. אין פספוסים בקפה אפילו פעם אחת יש לי כזו מדהימה ועוד אחת שבקושי עשו בה שימוש על המחיר נוכל להסתדר אחרי שתיתן אישור ( הוא בתקציב שלך ואפילו ישאר לך עודף, כמובן שמדובר על יד שניה כי חדשה עולה 10000 ש"ח) אם אתה רציני תוסיף תגובה שאתה מעוניין ונתקדם

מכונת אספרסו ידנית

בהתחשב בתקציב ובדרישות, אני חושב שאחת ממכונות האספרסו של GAGGIA Gaggia New Dose או Gaggia Classic תענה על הצרכים שלך כמכונת האספרסו הראשונה. כמובן שישנן מכונות נוספות בעולות אבל במסגרת התקציב והעובדה שצינת כי אתה מכין לרוב אספרסו נראה לי שזה יתאים לך. אשמח לענות על שאלות נוספות... בהצלחה בבחירה!

זה תקציב יפה מאד

אתה יכול לקנות מכונה מצוינת בתקציב הזה, במיוחד אם ההקצפה לא חשובה. ממליץ לך לבקש הדגמה וטעימה בכמה חנויות מכמה דגמים של המותגים המובילים כגון גאג'יה וסקו. חשוב שיהיה במכונה בתקציב כזה שסתום תלת כיווני.

כנס לפורום של htcafe.co.il כאן כולם משוחדים ואינטרסנטים

שם יעזרו לך ללא שום אינטרס חובבים (לא אנשי מקצוע) רציניים.

מכונת אספרסו ידנית

בהתחשב בתקציב ובדרישות, אני חושב שאחת ממכונות האספרסו של GAGGIA Gaggia New Dose או Gaggia Classic תענה על הצרכים שלך כמכונת האספרסו הראשונה. כמובן שישנן מכונות נוספות בעולות אבל במסגרת התקציב והעובדה שצינת כי אתה מכין לרוב אספרסו נראה לי שזה יתאים לך. אשמח לענות על שאלות נוספות... בהצלחה בבחירה!

מכיר ומחזק

אחלה מכונות באחלה מחיר ביטוח רכב
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קפה
בחר
בחר