היעדר קרמה באספרסו

היעדר קרמה באספרסו

שלום לכולם, ברשותי מכונת אספרסו GAGGIA מדגם DOSE. אני משתמש בתערובת קפה לאספרסו אשר אני טוחן בביתי, במטחנת GAGGIA ייעודית, כאשר הטחינה מתבצעת בדרגה 3 (עדין יחסית). הבעיה היא שאינני מצליח לקבל קרמה באספרסו אשר אני מכין ולכן אשמח לקבל טיפים בנוגע להכנות המקדימות אשר אותן יש לעשות, משום שהבנתי כי הן הגורם המשמעותי ביותר. תודה מראש,

קודם כל - איזו מטחנה יש לך?

אני מקווה שלא גאג'יה MM :) היא לא טובה לאספרסו.. כדאי מאד לעשות את הדברים הבאים: 1. לחמם את המכונה כ-15 דקות לפני השימוש 2. להכניס את הידית ללא קפה למכונה ולהזרים מים לכוס האספרסו - כך אתה מחמם גם את הכוס וגם את הידית ואיכות המשקה (לא רק הטמפרטורה) תעלה פלאים. 3. הוצא את הידית, נגב בנייר וטחן קפה. השתמש בדוחסן כבד ודחס בעוצמה גבוהה ואחידה. לא להשתמש בפלסטיק שדוחפים עם קניית המכונה!! 4. עזור למכונה להגיע לגבול התחתון של הטמפרטורה על-ידי הזרמת מים מהראש. כשהיא תגיע למינימום הטרמוסטט יתחיל לחמם את המים וכשהיא תגיע למקסימום - הזרם שתי שניות מים והכן מיד קפה. (זה יבטיח שהטמפרטורה תהיה קצת מתחת למקימום - כ-90 מעלות. אם יהיה מקסימום-קפה שרוף ומר מדי. מתחת ל90 קפה חמוץ). 5. הקפה אמור לזלוג בין 25-30 שניות ולהניב בזמן זה 25-30 מ"ל. אם הזרימה מהירה מדי טחן דק יותר או דחס חזק יותר (או שניהם). אם זרימה חלשה מדי טחן גס יותר. בהצלחה!

שירות מטעם היבואן - כיוון מטחנה

עידו שלום כל מטחנה של גאג'יה מתאימה לאספרסו, כנראה שאתה צריך טחינה יותר עדינה , ניתן לעבור בהדרגה לרמות 2 או אפילו 1 . חשוב מאוד שכל שינוי ייעשה תוך כדי עבודת המטחנה. בנוסף , באיזה קפה אתה משתמש. תערובות מבוססות על 100 אחוז ערביקה יפיקו פחות קרמה מתערובות אחרות. בעת הצורך אתה מוזמן להדרכה אצלנו באולם התצוגה ביבנה נשמח לעמוד לרשותך אריק- קופי-טים סוכנויות נציגת גאג'יה בישראל הירמוך 1 יבנה 08-9331099
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קפה
בחר
בחר