איפה הסיפוק

איפה הסיפוק

אני ממש חולת קפה. אני לא יכולה לשתות קפה פשוט וזול. חרשתי את כל החנויות הבתי קפה שתיתי את כל הסוגים. אבל בזמן האחרון אני לא מצליחה להנות מקפה. אני כל הזמן רוצה קפה וכשמתחילה לשתות מרגישה אכזבה. מישהו יודע מה זה?

הקפה והחיים

כל האנשים שאני מכירה שותים קפה"לא יכולים לפתוח את היום בלי קפה ,,וזה כולל אותי בעיניין של הנאה מהקפה ,אנחנו מחפשים הנאות כל החיים ,"מי יגרום לי הנאה?" - זו השאלה שאיתה אנו פונים לחברה. רק כלפיה אנו קובעים אם אדם מסוים הוא טוב או רע, קרוב או רחוק, שנוא או אהוב - הכול לפי רצוננו האגואיסטי. אפילו פעולה של נתינה נעשית מתוך חשבון של רווח אישי, בין אם ברכוש ובין אם בהרגשה טובה.

תגובה

מסקנה שקפה טוב ומספק עושים לבד דהיינו רוכשים מכונת קפה טובה לדעתי אפילו עדיף מכונה עים קפסולות [בקפסולות יש מיבחר גדול יותר בטעמים וחוזק הקפה] מומלץ ובדוק מכונות קפה וקפסולות של נספרסו [אני מחזיק 2 מכונות של נספרסו אחד בבית והשני במישרד] לסיכום קפה כמו באהבה תמיד מחפשים את הריגושים עד שמוצאים את הדבר הנכון והמתאים

אתה טועה ומטעה

אני די אוהב את הקפה של קפסולות "נספרסו", אבל מכאן להסיק שיש יותר טעמים לקפסולות??? אתה ממש מנותק! כמה טעמים יש לנספרסו? 10? 20 סוגים? לקפה טחון יש אלפי תערובות! יש עשרות זנים בהישג יד בארץ, מהם ניתן לשתות כל תערובת בנפרד ומיקסים של תערובות שזה יוצר מאות טעמים. לזה תוסיף 4-5 דרגות קליה לכל תערובת וקיבלת אלפי תערובות, רק כאן בארץ. אם קפסולות היו כאלו משובחות היית רואה שימוש בהם בבתי קפה. עובדה היא שמאות אלפי בתי קפה בעולם, אינם מעיזים להתקרב לקפסולות, אלא עושות שימוש בקפה שנטחן בזה המקום ונחלט ישירות לכוס הלקוח.

ירון הצדק איתך

ירון כל שיש לי זה לחזק את ידך לצערי בבתי קפה הבעיה היא לא בקפה אלה בהכשרת הבריסטות לכן עדיף לשתות בבית על פי הטעם שלך אך לפניי יש לגשת לחניות שמתמחות בקפה וכל עיסוקן הוא קפה ושבת עם הרבה סבלנות ופשוט לטעום
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קפה
בחר
בחר