איזה קפה מתאים למקינטה?

האם מישהו יוכל לכתוב לי איזה קפה מתאים ביותר למקינטה? וכמובן- משהו עממי ולא יקר. כמו כן- האם ניתן להשתמש בקפה שחור רגיל או שזה "פשע לשמו"?

לא ממש כדאי שחור

כל תערובת קפה המתאימה למקינטה ומבקשים ש- שיטחנו לך למקינטה. אני אישית שותה תערובת של ארקפה- מוקה קרם או קפה קרם. אבל מה שחשוב זו הטחינה. ובגלל זה קפה שחור לא מתאים למקינטה כי הטחינה שלו לא מתאימה ומה שיקרה לך זה שהקפה יפרוץ מהר מאוד(טחינה דקה מאוד) וישרף והטעם לא יהיה ערב לשום חיך . בעוד שטחינה למקינטה היא בינונית. בהצלחה במסע לעבר הקפה המושלם

הפוך גוטה הפוך

טחינה לקפה שחור היא אכן דקה מאוד, וזה לא נותן למים יכולת לעבור דרך הקפה, מה שמגביר את הלחץ, שורף את הקפה, ואף מסכן את תהליך ההכנה (יותר מידי לחץ יכול לגרום לפיצוץ של הכלי). טחינת מקינטה היא טחינה מעט יותר גסה מטחינה למכונת אספרסו.

איזה קפה מתאים למקינטה?

האם מישהו יוכל לכתוב לי איזה קפה מתאים ביותר למקינטה? וכמובן- משהו עממי ולא יקר. כמו כן- האם ניתן להשתמש בקפה שחור רגיל או שזה "פשע לשמו"?

אווה

הקפה הטוב ביותר שמצאתי למקינטה הוא קפה אווה, אשר קולים אותו בישראל - במפעל בחיפה. אני אוהב את הזן שנקרא "טוזורו". קפה מצויין, זול יחסית ותוצרת הארץ. ניתן למצוא אותו בלא מעט בתי קפה.

תיקון קל והשלמת אינפורמציה

היי, א. זו תערוב ולא זן של קפה. ב. ךתערובת קוראים טזורו ולא טוזורו. ג. אפשר להשתמש בכל תערובת למקינטה, רק צריך לבקש מראש שהטחינה תהיה מיועדת למקינטה. אני רכשתי במשך שנים מאווא קפה והם יצרני הקפה הגדולים והטובים ביותר בארץ. מטעמי נוחיות ורצון להכיר טעמים ושיטות קניתי כמעט מכל יצרן ובית קליה ולכן אומר לך: קנה ונסה את הגדולים בלבד וחסוך את זמנך מכל ה"טכנאים" שרכשו תנור ומפרסמים עצמם בפורומים וצמתים. כעקרון: אווא קפה, אמיגו קפה, קופי טיימ שופ, קפה גו', ארומה, אילנס - אלו הטובים ביותר. אחסוך לך זמן עם קפה תוצרת חוץ - זה קפה שבדרך כלל בן לא פחות מחודשיים ולכן קפה קלוי מהארץ תמיד יהיה טרי וטעים יותר! סנן אינפורמציה מכל הסוכנים שאתה רואה כאן, הם אינטרסנטים ותו לא. בהצלחה.

אפשר לרכוש קפסולות מקיטה בזול וטוב מ http://www.coffeeplus.co.il

אפשר גם להזמין באינטרנט

אספסו זהב של עלית עולה 25 ש"ח ל250 גרם ומתאים למקינטה לא טוב להשתמש בקפה שחור הוא טחון יותר מדי להבהרה הקפה שיוצא במקינטה הוא קפה הנקרא מוקה עדיין טעים מאד והתחלה נהדרת על ההבדלים השונים בין סוגי הקפה ניתן לקרוא באתר הזה בר קפה לאירועים

אפשר להוסף לרשימה גם בית קליה יוניקו. 15 שנים בתחום הקפה. עד לפני כשלוש שנים מכר קפה רק לבתי קפה וחנויות קפה. עכשיו מוכרים גם לפרטיים. 

Unico-coffee.com 

קפה למקינטה צריך להיות טחון מעט יותר גס מקפה טורקי. אני ממצליצה על הפלטינום של קוצ'אסקו, מרקם כמו משי וטעם משובח. 

http://www.kochasco.co.il/shop/platinum

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קפה
בחר
בחר