חות דעת על מכונת קפה מיקצועית לא גדולה שמסוגלת לעשות קפה כמו בביתי קפה

על איזה מכונה אתם ממליצים לקנות שתוכל להכין קפה טוב ומקצועי כמו בביתיי קפה כולל הקצפה ואספרםו וקפשינו קומפקטית ומקצועית שנמכרים בארצות הברית

מכונת אספרסו ביתית

שאבי דבר איתי בנייד 0506429988

יש מכונות מיקצועיות ביתיות בחנות בגליל ים של מועדון הקפה

מכונת קפה מקצועית מומלצת

לאחר נסיונות רבים, זריקת כסף רב, טעימות ויריקות רבות, כעסים על שירות ירוד ועוד-המסקנה שהגעתי: נימוקס אופרה - מושלמת!!! ניתן לקבל הנחה בחנויות והמחיר יוצא 3500 ש"ח.המוצר איכותי ויפה בטירוף!!! סוף סוף יש לי בבית מכונה שמייצרת קפה כמו בבתי הקפה הטובים.

יש מכונות מיקצועיות ביתיות בחנות בגליל ים של מועדון הקפה

לא להעיז להתקרב לאוטומטים!

החנות המדוברת הינה של אוטומטים. המכונות המעטות המוצגות של הם של SAECO-החברה הגרועה ביותר עלי אדמות. השירות רע בכל קנה מידה אפשרי. להתרחק כמו מאש!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לי יש סאקו אטומטית

אני בעלים גאה של סאקו אוט' , הבאתי אותה מחול (400 יורו במקום 6000 שח בארץ..) מכונה טוחנת, מקציפה והכול בלחיצת כפתור. אפשר לכוון את כמות המיים ואת הטחינה. הקפה מעולה, כמו בבית קפה והמכונה מדהימה. ממליץ בחום למי שיש את האמצעים אוהב קפה ולא רוצה להפוך כל כוס קפה לפרויקט.

המכונות של סאקו מהגרועות ביותר

שום, אבל שום אוהב קפה אמיתי לא שותה קפה ממכונה אוטומטית! זה בדיוק כמו שחובב יינות ישתה יין מכוס פלסטיק. כל מכונות סאקו מורכבות מראש חליטה פלסטיק, צנרת פלטיק או נירוסטה במקרה הטוב וזה נכון גם למכונה הטובה והיקרה ביותר שעולה 12000 ש"ח. אני שתיתי והשוותי את תוצרת מכונות סאקו לסילוויה ולנמוקס ואף לגגיה ואני יכול לומר בוודאות שעדיף נס קפה על הנוזל השחור שיוצא ממכונות סאקו. ידידי היקר, תמשיך להנות מ"שתיית יין מכוס פלסטיק" ואנו אוהבי קפה גורמה נמשיך "לעשות פרוייקט" מכל כוס, אך לפחות נשתה קפה איכותי. דרך אגב מכונות סאקו לאחר 6-12 חודשים מתחילות במסכת קילקוקים שיעשה לך גהינום אמיתי.

חות דעת על מכונת קפה מיקצועית לא גדולה שמסוגלת לעשות קפה כמו בביתי קפה

על איזה מכונה אתם ממליצים לקנות שתוכל להכין קפה טוב ומקצועי כמו בביתיי קפה כולל הקצפה ואספרםו וקפשינו קומפקטית ומקצועית שנמכרים בארצות הברית

המלצה

לאחר סקר שוק מפרך ובדיקות טעם אינספור, אמליץ לך על שלוש מכונות: רנציליו סיליביה: במחיר של 3000 תקבל בית קפה אמיתי. מומלץ להוסיף מטחנה שתעלה לך כ-900 ש"ח. נמוקס אופרה: זוהי מכונה הכוללת מטחנה מובנת. ניתן להשיג בסכום של 3500 ש"ח, והטעם גן עדן!!! אוסקר של נואבה סימונלי: תעלה לך 3900, מומלץ להוסיף מטחנה. המכונה מקצועית לחלוטין!!! יתר המכונות, מצטער, אבל ברמה ירודה. אם יש לך יותר כסף אז אפשר לקנות מכונות טובות יותר אבל התוצאה לא תהיה בהכרך טובה יותר. מקווה שעזרתי

מכונות קפה

ראיתי שיש מכונות קפה איכותיות ממש - במבצע !!

מכונת קפה מקצועית מומלצת

לאחר נסיונות רבים, זריקת כסף רב, טעימות ויריקות רבות, כעסים על שירות ירוד ועוד-המסקנה שהגעתי: נימוקס אופרה - מושלמת!!! ניתן לקבל הנחה בחנויות והמחיר יוצא 3500 ש"ח.המוצר איכותי ויפה בטירוף!!! סוף סוף יש לי בבית מכונה שמייצרת קפה כמו בבתי הקפה הטובים.

מכונת אספרסו מומלצת

מכונת אספרסו מומלצת - Saeco Xsmall

לאחר בדיקה, אלה המקומות המומלצים לרכישת מכונת קפה מקצועית:

ספורה - מכונות קפה  - המחירים הנמוכים ביותר + שרות אישי מעולה

פקטורי - מכונות קפה מקצועיות - לבתי קפה וקונים מקצועיים

קפה רוטשילד -  מכונות קפה מקצועיות ובנוסף קליית קפה מעולה

בהצלחה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קפה