תקשור

 

מהו תקשור? 

מתנה אלוקית שנתן אלוקים לאדם ביום בריאתו! יכולת התקשור, את זה ניתן ללמוד מסיפור בריאת האדם, וסיפור גן עדן! מתוך סיפור סיפור "עץ הדעת טוב ורע - כי ידע אלוקים כי ביום אכלכם ממנו ונפקחו עינכם, והייתם כאלוהים יודעי טוב ורע".


"תקשור" הוא כוח אנרגטי הקיים בפנימיות האישית שלנו, תדר המוטמע עמוק בנפשנו. – יש המגדרים את זה כאינטואיציה פנימית, שדרכה אנחנו מרגישים וחשים אחד את השני, דרך דיבור, רגש, ראייה, כתיבה, תחושה, ועוד....משמעות הדבר שכול אחד מאתנו הוא מתקשר, ויש לו יכולת תקשור.

אבל לא כולנו העלי יכולות לבצע " תקשור רוחני", תקשור רוחני, נעוץ בבסיס בעוצמת האנרגיה המחברת אותנו אחד לשני, אלמלא הבסיס הזה לא היה למתקשרים רוחניים, את היכולת להתחבר ברוח ובנפש לאדם האחר, הם היו נטולי כוחות ומנותקים אחד מהשני. ובלי יכולת להרגיש זה את זה.

תקשור הוא הכלי הכי חיוני לאדם, הוא זה המניע את כוחות הנפש, והמסוגלות להתחבר אחד לשני ולחוש זה זה.

תקשור רוחני, תלוי במידה רבה ביכול הקליטה והקבלה של האדם מבחינה חושית, או יותר נכון מבחינת החוש השישי הנסתר. כל זאת באמצעות אותה מתנה אלוקית הכוח האלוקי אנרגיית ה תקשור.


כאשר: מתקשרים, מדיומים, מיסטיקנים, אומרים כי יש להם את כוחות החיבור לישויות אור או ישויות רוחניות שונות, חוצנים ומלאכים, הם למעשה משתמשים בכוח האנרגיה בצורה ממוקדת, הקשבה לקולות פנימיים, ללא הפרעות, בצורה ממוקדת ומפוכחת בכוח העל טבעי, הקיים באינטואציה הפנימית שלהם.  "והייתם כאלוהים יודעי טוב ורע".

מתקשרים רוחנייםהבקאים ומצויים היטב בעולם הסוד והנסתר, העולם המיסטי, מודעים לכך שהמונח, "כוחות על טבעיים" זה רק אוקסימורון - סתירה פנימית, מונח סתום ללא שום הבנה מאין הוא בא להם, למעשה אותם מתקשרים או מיסטיקנים, העושים שימוש במונח כוחות על טבעיים חוטאים מבחינה רוחנית.

 היתרון היחידי שמבדיל מתקשרים רוחניים מאנשים רגילים, נעוץ בכוח הקליטה האנרגטי שלהם, אינטואיציה פנימית עוצמתית. דבר הנותן להם את היכולת האמתית לחוש ולפענח דברים, לקרוא ולחוש רגשות ותהליכים נפשיים שהאחר חווה: בחיי האהבה והזוגיות, עבודה וקריירה כספים ועוד...זהו טבע האדם האנושי.

 כאמור תקשור הוא לא "תופעה על טבעית", תקשור זה הדבר הרציונלי הטבעי, שיש לאדם.

 אצל מתקשרים או מיסטיקנים החלק הזה מפותח יותר, בהשוואה לאדם הרגיל, אם נדמיין לרגע ספורטי שמצעירותו הוא מפתח את יכולת אימון למטרה אחת השגיות וזכייה בתחרות, דרך האימון היומיומי הוא מאמין שיש בכוחו לזכות בתחרות, כך גם הדבר עם מיסטיקנים, יועצים רוחניים, מאמנים ומטפלים הוליסטיים, טיפוח האמונה, המחשבה והנפש הפנימית ביכולת התקשור שלהם, למידה ותרגול מעשי, ניסיון, וידע רוחני וחכמת חיים.

חיבור רוחני לקבלת מסרים מישויות רוחניות שונות: כמו שמיסטיקנים רבים מעידים על עצמם תקשור ישיר עם הבורא העולם או חוצנים ויישויות אור שונים מעולמות אחרים, פעולה שנעשית בתמימות קדושה ונקיון לב דרך הנשמה האלוקית שבנו, למיסטיקן או למתקשר אין שליטה על הדברים, על אותם מיסטיקנים מומלצים או מתקשרים מומלצים,  להיות אמיתיים עם עצמם ולשים להם למטרה לייעץ לכוון ולהאיר באור רוחני ממשי את חייו של האחר בצורה מוסרית ואמינה. כדי להטיב עימו ולסייע לו לשפר את איכות חייו.

תקשור עם חוצנים וישויות אור על פי הקבלה והמיסטיקה היהודית אסור לחלוטין, היהדות רואה בזה מעשה כשפים וקסמים, ומכנה את אותם מיסטיקנים כבעלי אוב. המעלים שדים ורוחות של מתים. 

תקשור הוא חיבור פנימי עם חלקי הנפש, "רוח ונשמה", מיסטיקנים או מתקשרים בעלי ראייה רוחנית פנימית יש להם העוצמה והכוח הרוחני באינטואיציה הפנית שלם, כוחות של חיבור קליטה קבלה ונתינה בצורה הטהורה והנקייה ביותר.

מאת שלמה טל מיסטיקן יועץ מדריך ויוצר רוחני בשיטת חלון האור. 

14993509_10209599259835967_2269410070741726192_n (3).jpg

שלמה טל מיסטיקן מתקשר מדריך יועץ ויוצר רוחני בשיטת חלון האור. מנהל מ.ג.ע מודעות והגשמה עצמית.  מומחה לפתרון חלומות, מתקשר ויועץ רוחני לפי הקבלה והמיסטיקה היהודית. תשובות לשאלות ייעוץ והכוונה וסיוע אישי להגשמה עצמית, הסרת חסימות מתקשרים 072-2280545


 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קארמה, שחזור גלגולים ותקשור