מתקשרים - קארמה, קשרים קארמתים

מהי קארמה?

 

קארמה = מקרה, קרה, קרה מה', רקם ה', אמר ה', זרימה ותנועה של גלגולי הנשמה, שיעור ותיקון, סיבה ותוצאה.

אם נזרוק אבן לתוך נחל או אגם של מים שקטים, האבן תיצור תנועה של מעגלים שנעים ממקום נפילת האבן, מעגלים שהולכים ומתרחבים ככל שהם מתרחקים ממרכז נפילת עד שהם נעלמים. 

נוצר מצב שלמעשה האבן שינתה את פני המים, לכן כל תנועה או מקרה אותו אנו חווים יש להם השפעה - חיובית או שלילית על מציאות חיינו. 

שום דבר לא קורה סתם, ולא תמיד יש לנו הסבר והבנה על הדברים המתרחשים במסע החיים, קארמה היא תוצאה של דברים שנחוו בגלגולי הנשמה, מחזור של דברים "סיבה ותוצאה" בכדי שנוכל לערוך תיקונים. לכול דבר יש נקודת התחלה, אנשים שנכנסים או מופעים בנקודות זמן מסוימות לא מופיעים במקרה יש סיבה משמעותית לכך הקשורה באחד מגלגולי הנשמה או ממחזור חיים אחר.

קארמה יכולה להיוצר ממחזור חיים אחר על מנת שנוכל לשחרר אותה לאחר התיקון או להיוצר בגלגול הנוכחי. כשאנחנו מתחילים קשר חדש לפעמים יש לנו תחושה  של חיבור בלתי מובן ושאנחנו מכירים אחד השני ממקום כלשהוא ולא תמיד יש לנו הסבר מאין התחושה הזו מופיעה.

קשרים קארמתיים נחווים בכול מיני צורות ולכל קשר יש את המאפיין הייחודי שלו, לרוב הקשרים נוצרים על מנת להשלים או לפתור דברים שהתחילו במחזור חיים אחר ושנפסקו מסיבות שונות. לפעמים התפקידים מתחלפים, פעם בדמות אישה ופעם בדמות גבר או בעל חי ועוד...אנו מחלפים תפקידים ומתגלגלים על מנת לשחזר ולתקן או ליצור המשכיות.

חילוף התפקידים נעשה לפי רצון ובחירת הנשמה היא זו שקובעת את המקום והזמן.

נשמה 
 
נשמת האדם יצירתית ודרמתית במיוחד, הנשמה היא חלק מהישות אלוקית שקיימת בתוכנו מרגע הלידה, ב"צלם אלוקים" "ויפח באפיו נשמת חיים" (בראשית - סיפור בריאת האדם)

צמתים שונים במסע חיינו נקבעו והוחלטו מראש, הכול צפוי, בכדי שתהייה לנו אפשרות בחירה לתקן כל עוד לא נעשה התיקון הקרמה תחזור אלינו בצורות שונות פתחי הזדמנויות, חלון הזדמנויות בצומת הבאה, הכול צפוי - והרשות נתונה, ברגע שערכנו את ההתיקון הקארמה משתחררת.
 
איך לשחרר קארמה" קארמה היא בעצם סוג של מסר המגיע מהנשמה האלוקית בתוכנו, מסר שנשלח אלינו בכדי להציב לנו תמרורי הכוונה "הרשות התונה" שיעור ותיקון, לשחרר קארמה היא להבין את מהותנו ויעודנו מבחינה רוחנית. להיטהר ולהתנקות
 
הדרכים לשחרר קארמה? מתחילה בסליחה, בכול הרבדים והמימדים, סליחה היא תהליך חיוני  לשחרר פגיעות, טראומות, דפוסי
התנהגות . הסליחה מתחילה בתוכנו לסלוח לי לעצמי ולכל מי שנפגע ממני או פגע בי. להתכוון לכך. התהליך הינו מנטאלי – בראש בנפש וברגש. 
 
חשיבות תהליך הסליחה הוא בריפוי הנשמה– שחרור הנשמה והבאתה למקום העליון בצורה מטוהרת ונקייה, סליחה זוהי אנרגיה רגישה ועדינה עוצמתית ביותר, המשרה על הנפש תחושה של קדושה וטהרה רוגע ושלווה, 
         
 
רפוי הנשמה

ריפוי הנשמה – מתחיל בסליחה, הבנת רצון הנשמה, וקבלת המסרים בצורה מדויקת, כניסה לממדים רוחניים "חלון האור" שנתפח ללא התנגדויות להדרכה שלו.
 
הגברת המודעות העצמיתי אמונה ורצון, לא להתנגד לגלגול אלא לשחרר את כל מחסומים והמיכשולים בדרך להגשמת התיקון.
 
הקארמה התיקון או הגלגול בא כחלקיק של פיסת מידע, הארה שמעוררת אותנו להיכנס לאותו חלון אור. ללא חסימות ותחושת חובה, ללא פחד או היאחזות בכול המוכר והידוע כמנגון הגנה המקנה לנו תחושת בטחון מדומה.
 
החשיבה והאנרגיות שלנו צריכות להיות רפויות, ביני לבין עצמי, וביני האחרים, לשלוח אנרגיות טיהור ניקוי וריפוי, על מנת להשתחרר מהתבנית הקרמתית השלילית בצורה חיובית ביותר וללא עכבות, דרך תדר האהבה ובשלמות התעלות נפשית.
 
 הדרך לאושר קשורה בשלמות האמת הסכמה ואחדות נרצון והנפש לשחרר קארמה שלילית. דבר המאפשר לנו לקבל את כל מי שאי במכלול השלם ולא חלקים ממני, כל מי שהייתי בעבר ובגלגולים קודמים.
   
 אם בחרתם לשחרר קארמה שלילית, להמשיך להתפתח ולטפס בסולם "האור" תהיו ברוכים על ידי הנשמה, אם בחרתם להיצמד לתבניות הקארמתיות מבלי לעבור את התיקון, תחוו פעם אחר פעם אחר פעם את סיפורי חייכם בצורות שונות חוזר אליכם, 
 
ייעןץ והכוונה, סיוע ותמיכה רוחנית ניתן לקבל בטלפון  072-2280545    24/7 גם בשעות הלילה המאוחרות.
 
שירותי מיסטיקה תקשור ובדיקת קארמה. 
 

שלמה טל מיסטיקן מתקשר מדריך יועץ ויוצר רוחני בשיטת חלון האור. מנהל מ.ג.ע מודעות והגשמה עצמית.  מומחה לפתרון חלומות, מתקשר ויועץ רוחני לפי הקבלה והמיסטיקה היהודית. תשובות לשאלות ייעוץ והכוונה וסיוע אישי להגשמה עצמית, הסרת חסימות מתקשרים 072-2280545


 

שלמה שלום קראתי בעניין רב מה שכתבתה ולא הצלחתי להבין דבר מסוים הקרמה שאתה רושם היא התוכנית הראשית ויש בה צמתים

כול צומת היא מוגדרת מראש ואנחנו בוחרים האם להיכנס או לא איך זה מתורגם לכדי מעשה האם אדם שהולך ברחוב ונופל לבור עובר תיקון מסוים איך תהליך של סליחה בא כאן לידי ביטוי 

החזרת אהבה דוד דהן הקבליסט


היחיד בארץ שעובד בשיטת תשלום לאחר הצלחה


תקשור,ביו אנרגיה,קבלה ודמיון מודרך


אתר https://www.davd-hiller.com/


פייסבוק https://www.facebook.com/meeverlakeshet/

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קארמה, שחזור גלגולים ותקשור
בחר
בחר