שאלה עבור זוגיות.

ב=  ב= 29.11.2015 כתבתי לך את השאלה הזאת:  

שינויים!!

גמר חתימה טובה דפנה! עכשיו אני עוברת שינויים ובתקופה לא ממש טובה. נפרדתי מבן זוג שלי מזה 3 שנים בגלל אי התאמה, וגם חוסר כבוד אלי במילים שיוצאות מ הפה שלו. סיימתי קשר חברות עם שני חברות שאחת  מהם הייתה חברה טובה עבורי. כרגע מחפשת עבודה . ואני רוצה להאמין שאני ימצא עבודה יציבה בסופו של דבר שתהיה טובה עבורי. ואני מחפשת במגוון עבודות שנראות עבורי שיכולות להיות מתאימות לי.

השאלה שלי האם היה לי טוב בעתיד בשנה הקרובה. והדברים יסתדרו לי? למרות שאני מנסה ופועלת בשביל זה, במה שאני יכולה.

והכי חשבו רציתי לשאול? האם נכון לי להשתמש בשם אור, זה שם חדש שהוספתי בתעודת זהות והוא כבר נמצא מזמן אך איני משתמשת בוא ביום יום. אני  מתחברת לשם הזה אך לא השתמשתי בוא הרבה .  אולי זה גם סוג של שינוי טוב עבורי שצריך לעשות.  אשמח למסר ממך.

אסתר אור בן משה. 20/06/1969  תודה לך!!

רציתי לדעת על הבחור שנפרדתי ממנו  מיזה שהיינו שלש שנים ביחד.  והוא לא מניח לי . כל הזמן שולח לי הודעות שירים. ורוצה לדבר איתי. עד שנשברתי ואמרתי לו שאנחנו נשאר ידידים בלבד ולא יותר מיזה. למרות שבעבר גם היו נסיונות כאלה. אבל הפעם זה היה אחרת. השאלה שלי האם אני פועלת נכון בהחלטה שלי. האם יש לי פונטציאל להכיר גבר חדש ורצני ונאמן. כי הוא גבר נאמן בכללי.  קוראים לו יוסי תאריך לידה שלו הוא: 30 לאפריל  1975 = והתאריך שלי רשום לך כאן. אשמח לתשובה מעמיקה ממך ולכיוון תודה.emo_39.png

סליחה טעות בתאריך ! ב= 24.09.2015  כתבתי עבורך את השאלה הזאת.

היי דפנה! האם את לא חושבת שהשאלה שלי לא רואיה לתשובה? אני רואה שאת ענית לרובם ועלי דילגת. וממתינה לתשובתך לא מעט זמן.

בסד אסתר שלום אני צריכה את שמו המלא והכי הכי חשוב התאמה זוגית נכון לעשות גם בפגישה .מאחר ומדובר כאן בזווג וכמו שעולה משמך את בוחרת תמיד לברוח מקשרים ויתכן שדווקא ממנו את צריכה ללמוד להישאר ולא לברוח.דפנה

דפנה מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית
תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים, חלומות, שחזור גלגולים, קורס ולימוד וסדנאות תקשור 

הירשמו למגזין שלי עושים טוב לנשמה וקבלו חינם מדריך לאיזון רוחני ומדיטציה
הזמן לשינוי והתעצמות בחיים באור וצבע- מעוף וחופש

היי דפנה!! אני בכלל לא בורחת מקשרים זוגיים. ההפך הנכון אני מאוד רוצה קשר רצני לטווח ארוך. בקשר איתו יש לא מעט בעיות. עליות וירידות. לכן אני עכשיו בידידות איתו. כי הוא לא מתקדם כגון בית, מכונית הוא איטי. ולא עצמאי שקשור לאימו. אולי עכשיו הוא יעשה שינוי  השם שלו כתבתי לך. אבל אכתוב שוב. יוסי - יוסף קבני.

ונתתי לך את התאריך לידה שלו. אני מאוד רוצה כבר לבנות זוגיות רצנית. כפי מה שאני רואה הוא נאמן עבורי. וכשאני מכירה גבר אחר דרך אתר הכריות הם פשוט משחקים משחקים וכל המניפולציות שזה פשוט נמאס אז אני יורדת מיזה. בנתיים אני איתו. ומנסה להכיר גברים אחרים אבל זה לא פשוט. לכן אני מנסה אופציות אחרות. ואני בטוחה שגם הוא עושה זאת. אשמח לתשובתך המלאהemo_45.png

בסד אסתר שלום,אני מבינה את קשייך כי שניכם עדין מחוברים אנרגטית.ניתן לעזור לקשר בכך ששניכם תתטפלו בחששות שלו ובכל מה שמונע מימנו התקדמות בקשר.אם תרצו תוכלו להגיע יחדיו לתהליך זוגי בנושא או למטפל זוגי שתבחרו דפנה

תודה דפנה.. את חושבת שיש סיכוי לקשר הזה להצליח לעתיד, אם  יסכים ללכת ליועץ זוגיי? כי אני פתוחה להצעות הוא סגור בענין הזה, הוא חושב שהוא בסדר. ואף אחד לא מושלם. אשמח להבהרה תודה שוב ושבת שלום..emo_53.png

בסד תמיד תהליך משותף מומלץ בהצלחה דפנה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קארמה, שחזור גלגולים ותקשור
בחר
בחר