חלום על נסיך

חלמתי חלום מוזר שאני פוגשת נסיך או סוג של בן אצולה מאנגליה..

אני לא זוכרת איך זה התחיל. אבל אנייודעת שהוא כאילו בא לביקור בארץ עם המשפחה שלו שהוא מצא אותי במקומות שונים. כניראה שנפגשנו בדירה לא מזוהה, היה  חשוף וקצת מפחיד אבל גם הייתה אווירה חגיגית כזו. אז זה הרגיש כאילו זה חג האלווין או משהו..חח

ובהתחלה לא שמתי לב אליו כל כך , אבל אז שהתקקרבתי ראיתי שהוא יותר יפה מקרוב. מאז הוא הגיע לכל מקום שהייתי בו והיינו יושבים ביחד... כשישבנו ביחד אז שמתי לב שהיו מחוברים לו שני חוטים רפואיים כאלה לאף- לצורףך רפואי לא ברור. לא ידעתי מה זה.אבל עזרתי לו לסדר את זה, ולגרום לזה להראות טוב. ואהבתי אותו אז לא נגעלתי מזה, ורציתי לסדר את זה. בחלק הזה של החום ראיתי אותו בבירור, היה לוש יער שתני, ואף קטן ובכללי- פנים נעריים, וקצת זקן. אני הרגשתי מאוד קרובה אליו, והבנתי איך זה מרגיש להיות קרובה למישהו מלכותי... הבנתי שזה לא סתם שטות, העניין הזה של להיות בן מלוכה. שזה באמת מוקרן ממנו ומרגישים את זה. אז רציתי להמשיך להיות קרובה אליו. הבעיה כרגע הייתה זה מה המשפחות שלנו יגידו על החיבור הזה. וגם קצת פחדתי מהשינוי וההשפעה שתהיה על החיים שלי מלהיות בת זוג של בן מלוכה, אבל כמובן שגם נמשכתי והתלהבתי מזה, וזה הרגיש מאות אמיתי. 

אז הגענו לאיזשהו מקום בו ראינו את המשפחות של שנינו. התגובה של אמא שלי דווקא הייתה לא תומכת, וזה היה ניראה שאולי

היא לא אוהבת את מה שיש לו באף. או לא היה ברור כל כך למה הוא לא לרוחה.. אמא שלו, מצד שני, תמכה בהחלטותיו- והזמינה את אמא שלי לסעוד איתה באופן רשמי במקום יוקרתי.. כדי להכיר אותה.. וזה היה ניראה שאולי אמא שלי נרתעת מהיוקרה הזאת וכו'..

זה גם היה ניראה כאילו היא לא בוטחת בכל הסיפור הזה.אז גם די שמרתי ממנה את העובדה שגם אני אוהבת אותו..וזה היה ניראה כאילו רק הוא מבקש את ידי..

בכל מקרה, אני  זוכרת שאמא שלו לבשה ענק עם אבני יהלום מאוד גדולות בצבע בורדו כהה.

ויותר אני לא זוכרת מהחלום...

זה הרגיש לי חלום קצת שונה מכל החלומות שלי. לאיודעת למה כל כך.

על מה הוא מדבר בעצם??

תודה:)

שמי י=ר=ד=ן מ=י=י=מ=ו=ן 

בסד החלום ירדן מראה על כך שלא משנה מה תביאי עימך מבחינה זוגית את תעמדי לביקרות מול אימך והיא לא תיהיה מרוצה .זה בלט בחלום מכיוון שהנסיך מבחינתך הוא סטטוס גבוה ומיוחד ועדין לא מספיק טוב לאימך,דפנה

דפנה מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית
תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים, חלומות, שחזור גלגולים, קורס ולימוד וסדנאות תקשור 

הירשמו למגזין שלי עושים טוב לנשמה וקבלו חינם מדריך לאיזון רוחני ומדיטציה
הזמן לשינוי והתעצמות בחיים באור וצבע- מעוף וחופש

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קארמה, שחזור גלגולים ותקשור
בחר
בחר