ירידה לצורך עלייה

שמי קרן בת אילנה 11.1.81 באופן כללי טוב לי בחיים, יש לי זוגיות טובה,ילדים מקסימים...אבל יש תקופות שאנחנו ממש מרגישים שאנחנו יורדים במקום להתקדם מה שנקרה דורכים במקום. אני רציתי לצאת לדרך עצמאית בתחום הימי הולדת... בתקופה שלא יכלתי לעבוד התקשרו המון לקוחות, ועכשיו שאני פנויה ואפילו שידרגתי את עצמי אף אחד לא מתקשר ממש ממש כלום.העבודה של בעלי גם לא ממש היסטרית. בקיצור אנחנו מאוד מתוסכלים מהמצב הכלכלי,ובאופן כללי מעצמנו כי אנחנו יודעים שאין לנו לאן להתקדם. לאחרונה אני יושבת וחושבת שיכול להיות שעשיתי טעות שהתחתנתי עם בעלי, אולי הייתי צריכה למצוא מישהוא יותר יציב, כמובן שיש המון מעבר לעניין החומרי, הוא גרוש ואב לשניים מנישואים קודמים, ולפעמים אני אומרת לעצמי שממש לא בא לי על הסידור הזה. אבל מה אני יעשה?אני יכולה להגיד לו אל תביא את הילדים שלך. יש בי מאין חראטה על הצעד הזה שעשיתי , אבל בגדול אני ובעלי זהו גורל יוצא דופן, יש המון מעבר למערכת יחסים של בעל ואישה.הוא במובן מסויים "ריפא" אותי ואני אותו.אני מאוד מתוסכלת,ואני מסתובבת עם פרצוף עצוב של רחמים עצמיים ואני לא רוצה כי אני אישה מאוד חזקה,אבל מה לעשות קצת קשה לי העניין שפתאום לקנות לעצמי משהוא צריך להיות תלוי ב- 20 דברים...מה יהיה?? האם אני יצליח למנף את עצמי או שפשוט חבל על המאמץ... למצוא מקצוע אחר? אני רוצה גם להתחיל לעשות תמונות לחדרי ילדים ולמכור לאיזה כיוון עליי ללכת?? עזרי לי אני חסרת אונים חייבת עידוד.

קרונה

תשובה

בסד אני לא באה לעודד אלא לכוננן אותך בדרכך במעט שניתן לעשות בפורום.לשם כל אני צריכה את שמך המלא פרטי ומשפחה,דפנה

דפנה מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית
תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים, חלומות, שחזור גלגולים, קורס ולימוד וסדנאות תקשור 

הירשמו למגזין שלי עושים טוב לנשמה וקבלו חינם מדריך לאיזון רוחני ומדיטציה
הזמן לשינוי והתעצמות בחיים באור וצבע- מעוף וחופש

שמי המלא

קרן אסא 11.1.81 בת אילנה

קרונה

תשובה

בס"ד בסד קרן שלום,המהות שלך היא יצירתיות .ביצירתיות מה שעולה מתוכך מתבטא אך לא תמיד הוא נושק לצרכים של אחרים לכן את רואה את עצמך מייצרת אך לא מוכרת .מה שעולה שאת צריכה ללכת ללמוד ניהול עסק עצמאי.תלמדי א הטקטיקות או שתיקחי לעצמך מאמן עיסקי.קשה להיות האומן והמוכר.בהצלחה דפנה

דפנה מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית
תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים, חלומות, שחזור גלגולים, קורס ולימוד וסדנאות תקשור 

הירשמו למגזין שלי עושים טוב לנשמה וקבלו חינם מדריך לאיזון רוחני ומדיטציה
הזמן לשינוי והתעצמות בחיים באור וצבע- מעוף וחופש

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קארמה, שחזור גלגולים ותקשור
בחר
בחר