ייעוץ.

דפנה שבוע טוב כבר פניתי אליך בעבר אך נאלצת לפנות שוב ,אני כרגע בתהליך לקראת פרידה מבן זוגי גרשון 9.11.68 בבקשה תאמרי לי האם נכון עבורי כרגע לעשות זאת אחת ולתמיד או שעדיין לא מיציתי את הקשר הקארמתי שלי עימו.בבקשה זקוקה דחוף לתשובה. תודה מראש.תאריך שלי 25.2.1971 ושם משפחתי שימשילשווילי.

תשובה לגבי זוגיות

בס"ד לפני שאוכל לענות לך אני צריכה פרטים כשם מלא פרטי ומשפחה.שנית לצערי אני לא מחליטה.המסר שמגיע בתקשור לא יחליט אם תפרדו או לא אלא את המקום הנוכחי בקשר ואת האופציות שעשויות לעמוד בפניכם.את הבחירה שני הצדדים קובעים בהחלטותיהם.זו המהות שלנו בחיים לבחור ,דפנה

דפנה מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית
תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים, חלומות, שחזור גלגולים, קורס ולימוד וסדנאות תקשור 

הירשמו למגזין שלי עושים טוב לנשמה וקבלו חינם מדריך לאיזון רוחני ומדיטציה
הזמן לשינוי והתעצמות בחיים באור וצבע- מעוף וחופש

ביתי

דפנה שלום אני מאוד מודאגת מהבת שלי בת תשע שבחודשים האחרונים מתלוננת על כאבים בלב ובבטן..היינו אצל קרדיולוג שעשה אקו לב הכל תקין..בדיקות דם תקינות..רופא המשפחה רמז לי שהכל בראש..האומנם? אנחנו לקראת ייעוץ נירולוג..וגם התעוררה בעיית קשב וריכוז..אני עובדת עצות האם אנו מפספים משהו? בינתיים כואב לי הלב על תחושותיה.. שם הבת תאיר חיון

תקשור לגבי בריאות

בסד תאיר חיון אני כן רואה בעיה בשער הקיבה שגורמת לכאבים שעולים למעלה.זה גם כאבים שנגרמים מדלקת בשער הקיבה וגם מחומציות שעולה לה למעלה.יש מזונות שאל תתני לה כמו קלמנטינה,חמוצים,מוצרי חלב,מטוגנים.זו בעיה של גסטורולוגיה.קחי אותה לחוות דעת מומחה אצל גסטרולוג מומחה.אם את רוצה שם של רופא שלחי לי מייל או אסמאס ואשלח לך.רפואה שלמה.

דפנה מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית
תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים, חלומות, שחזור גלגולים, קורס ולימוד וסדנאות תקשור 

הירשמו למגזין שלי עושים טוב לנשמה וקבלו חינם מדריך לאיזון רוחני ומדיטציה
הזמן לשינוי והתעצמות בחיים באור וצבע- מעוף וחופש

בריאות

דפנה - אלפי תודות על תגובתך המהירה ראשית הרגעת אותי שנית מה המספר או המייל כדי שתוכלילצייד אותי בשם של גסטרו ילדים ..באזןר הצפון..עפולה חיפה תודה רבה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קארמה, שחזור גלגולים ותקשור
בחר
בחר