שלום דפנה יפעת אורלב אפנה אותי אלייך לייעוץ

אסתר 10-8.מתן יהודה 13-6. היינו זוג שנתיים.נפרדנו שבוע שעבר. רציתי לשאול האם הניתוק סופי?או שיש סיכוי שנחזור והוא ישתנה?או שפשוט אנחנו לא מהמזל ופשוט הקבה הציל אותו מהקשר הזה.? הכרתי בחור חדש בשם גלעד בן מיריים.קשר של יום בינתיים.שאלתי האם לתת צאנס לקשר הזה או מלכתחילה לא להתחיל אותו? או שדווקא הוא המיועד לי.אולי בגללז ה הגיע ממקום לא הכי צפוי.בזמן לא צפוי. אשמח אם תייעצי לי להמשך דרכי.כי אני נורא מבולבלת

האם אני אתחתן השנה?יהיו ילדים?עבודה?

אסתר בת דבורה.10-8-82

צייני שם מלא של שניכם

דפנה מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית
תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים, חלומות, שחזור גלגולים, קורס ולימוד וסדנאות תקשור 

הירשמו למגזין שלי עושים טוב לנשמה וקבלו חינם מדריך לאיזון רוחני ומדיטציה
הזמן לשינוי והתעצמות בחיים באור וצבע- מעוף וחופש

שלום דפנה יפעת אורלב אפנה אותי אלייך לייעוץ

אסתר 10-8.מתן יהודה 13-6. היינו זוג שנתיים.נפרדנו שבוע שעבר. רציתי לשאול האם הניתוק סופי?או שיש סיכוי שנחזור והוא ישתנה?או שפשוט אנחנו לא מהמזל ופשוט הקבה הציל אותו מהקשר הזה.? הכרתי בחור חדש בשם גלעד בן מיריים.קשר של יום בינתיים.שאלתי האם לתת צאנס לקשר הזה או מלכתחילה לא להתחיל אותו? או שדווקא הוא המיועד לי.אולי בגללז ה הגיע ממקום לא הכי צפוי.בזמן לא צפוי. אשמח אם תייעצי לי להמשך דרכי.כי אני נורא מבולבלת

ציינתי שם מלא.ותאריך לידה.אחזור שוב

אסתר תאריך לידה 10-8-82 מתן יהודה תאריך לידה 13-6-80

צייני שם מלא של שניכם

אני צריכה שם פרטי+משפחה של שניכם

דפנה מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית
תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים, חלומות, שחזור גלגולים, קורס ולימוד וסדנאות תקשור 

הירשמו למגזין שלי עושים טוב לנשמה וקבלו חינם מדריך לאיזון רוחני ומדיטציה
הזמן לשינוי והתעצמות בחיים באור וצבע- מעוף וחופש

שלום דפנה.יפעת אורלב הפנה אותי אלייך. אודה לב אם תעזרי לי בבקשה

הגבר שנפרדתי ממנו הוא: שם משפחה:אפללו.שם פרטי: מתן יהודה שם האמא:אליס תאריך לידה:10-8-82 היינו בקשר שנתיים ונפרדנו שבוע שעבר. שמי:אסתר.שם משפחה:מדיזדה.שם האמא:דבורה תאריך לידה שלי:10-8-82 שאלתי האם זה היה זיווגי?האם במזלנונחזור יחד?האם הנישואין היו מסתדרים?האם טוב שנפרדנו? כרגע התחלתי קשר עם בחור חדש. שאלתי האם הוא המזל שלי?האם אנחנו נתחתן? שם פרטי:גלעד.שם משפחה:שריקי תאריך לידה:16-9-76 שם האמא:מירים שם פרטי שלי:אסתר.שם משפחתי:מדיזדה שם האמא:דבורה.תאריך לידה שלי:10-8-82 מי מהם המזל שלי?האם התחתן השנה?

דפנה את יכולה לענות לי בבקשה?????

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קארמה, שחזור גלגולים ותקשור
בחר
בחר