דפנה שאלה אחת מדוע השרשור שלי נמחק?

אני רק רוצה לדעת אם הוא יעשה צעד?ומתי?

ספיר שלום

בסד התשובה בדף הקודם תחפשי.עניתי לך שאת יכולה בפנייתך אליו לשנות את התמונה הוא לבדו לא יעשה כרגע שום צעד,דפנה

דפנה מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית
תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים, חלומות, שחזור גלגולים, קורס ולימוד וסדנאות תקשור 

הירשמו למגזין שלי עושים טוב לנשמה וקבלו חינם מדריך לאיזון רוחני ומדיטציה
הזמן לשינוי והתעצמות בחיים באור וצבע- מעוף וחופש

דפנה יקרה תודה על הכל אבל

כנראה שהגיע הזמן לבקש עזרה אני לא מפסיקה לבכות ולא ישנה פשוט כבר לא חיה נשארתי עם לב שבור בלי עבודה ובלי פרנסה. אני לא יודעת ממי לבקש ומה לעדות אבל אבדתי את עצמי ואת חיי ולא נראה לי ששוה לחיות כבר. אני לא מוכנה לדבר איתו הוא שבר אותי לרסיסים. מצטערת אם שאלתי הרבה שאלות פשוט לא מצאתי את עצמי. סליחה על הכל ספיר

ספיר שלום

בס"ד ספיר יקרה אני כאן בפרום כדי לעזור ועד כמה שאפשר באופן הזה.להגיע למצב שבו את נמצאת,להתרסקות נפשית זו בעיה .הבחור לא התכוון לרסק אותך.הוא בבריחה . מה שנכון הוא לבקש עזרה ולא לוותר לא על עצמך .במצב הנוכחי כרגע גם אם הוא יחליט לחזור את לא תהי מסוגלת להכיל את זה.אם את רוצה תתקשרי אלי ואנסה לעזור לך או שתלכי באמצעות הקופת חולים לרפואה משלימה ,פסיכלוג ותלמדי להתמודד עם זה.את תעברי את זה אבל טפלי בעצמך,בהצלחה דפנה

דפנה יקרה

אני יודעת שאני זקוקה לעזרה אני לא ישנה בכלל אני כל כך מתגעגעת אליו אבל הבכי חייב להפסיק גם כשאני כותבת לך אני בוכה. אני לא יודעת מה לעשות רק רוצה שהוא יחזור זה הכול. כמה זמן הוא יברח בריחה ממה? ממני?

דפנה היקרה חייבת לשאול

התקשרתי אליו בגלל הפחד שלי לרעמים וברקים הוא אמר שתכנן לנסוע ואני אמרתי לו שאם יעזוב אותי לבד הקשר יגמר בנינו הוא אמר טוב אבל ההרגשה שלי שלא יבוא לישון איתי מה דעתך? ולפי הדיבור שלו יש לו בחורה

בהמשך

בס"ד ספיר תתקשרי אלי בבקשה-0544515930 דפנה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קארמה, שחזור גלגולים ותקשור
בחר