הכוונה בזוגיות

דפנה שלום שמי תמיר יהודה משה ומבקש את עזרתך בהכוונה. לפני כחודש הכרתי בחורה בשם שלומית..יש לנו תקשורת וכנות מעולים. שנינו מזל תאומים עם אופק עקרב. אני נולדתי ב-24 במאי 1976 והיא נולדה ב-26 בחודש מאי 1982. יש לה רגשות חיוביים כלפיי עליהן היא מצהירה. אך עם זאת מסיבות כאלה ואחרות (שמפאת כבודה לא אפרטן כאן) היא טוענת שהיא מרגישה חצויה ובצומת דרכים בחייה ולכן לא מתקדמת עם הקשר הזוגי שלנו. הייתי רוצה את עזרתך בבקשה אם תוכלי לומר לי: האם הקשר הזה יתפתח לכיוון חיובי? (זוגיות, משפחה) האם היא מתאימה לי? (יש כאלה שאומרים שלא) האם פשוט להרפות ולהמשיך הלאה עד שהיא תפתור את הבעיות עם עצמה ומה שצריך לקרות יקרה? תודה על עזרתך. תמיר יהודה

תקשור

בס"ד אני צריכה את שמה המלא של הבחורה כדי לבדוק התאמה .דפנה

דפנה מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית
תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים, חלומות, שחזור גלגולים, קורס ולימוד וסדנאות תקשור 

הירשמו למגזין שלי עושים טוב לנשמה וקבלו חינם מדריך לאיזון רוחני ומדיטציה
הזמן לשינוי והתעצמות בחיים באור וצבע- מעוף וחופש

בהמשך לבקשתך... שמה המלא

הוא שלומית הררי

תקשור

בס"ד תמיר יהודה משה/ שלומית הררי שניכם מגיעים עם עבר שמפירע להתנהלות הקשר.מצד שני יש הרבה מאוד ציפיות .הנקודה כאן היא להינות מהקיים.שולמית מצפה שתכסה את הכאב או את הקושי שעימו הגיעה לקשר.אך העבודה בהתמודדות היא שלה.אתה מביא לקשר את הנתינה הקבלה ואהבה אליה.כל אלו ימלאו אך לא ימחקו את העבר.לכן גם אם תיהיה פרידה אתה חייב לקחת זאת כאפשרות לעבודה עצמית של כל אחד עם עצמו.דווקא בתקופה הזו היא תבין את כל מה שרשמתי ותחזור לקשר.בהצלחה דפנה

בשימחה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: shri