חשיבות של גלגול הקודם

קודם כל מזל טוב על הפורום החדש ובהצלחה.. ממש לא מזמן הייתה תוכנית בערוץ 33 (אם אני לא טועה) על גלגולים קודמים, ושם נאמר כי ה"טעויות" שאני עושה היום נובעות מהגלגול הקודם, ושם סיפרו כל מיני סיפורים מרגשים שממש עיניינו אותי מאוד. השאלה שלי בעצם נובעת ממקור אחר, הזדהתי שם עם סיפור על בחורה שהגיעה לטיפול וטענה כי היא נמשכת לגברים שאינם פנויים למערכות יחסים (זה יכול להיות נשוי, אדם צעיר שאינו מעוניין בקשר וכו') במהלך הטיפול היא גילתה שהיא הייתה בגלגול הקודם בחורה מין זונה כזאת בעידן המאה 20 . היום בת 30 שניראת טוב אשר בעצם אין לי בעיה להשיג כל גבר, אני תמיד מוצאת את עצמי בתסבוכת כזאת..השאלה שלי למה?? יכול להיות שאני צריכה לתקן משהו בעברי הרחוק?ואז החיים שלי התשנו..או שבכלל זה קשור לשם ? אשמח לשמוע מה דעתך.. תודה רבה והמשך יום טוב חגית

חגית

בס"ד דפנה ביסמוט מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים , איזון אנרגטי, פתרון חלומות , שחזור גלגולים dafnabis@walla.co.il חגית שלום מה שדיברתי בתוכנית היה משמעות הקרמה והתיקון שאנו עושים בחיים . כמו שהסברתי קרמה זו אנרגיה שעוטפת את ההילה שלנו,היא מנעה אותנו לממש את מטרות הנשמה.נשמה מגיעה לעולם ברגע לידתה מכוילת עם מטרות.. מטרת העשייה היא לקדם את הנשמה לשלב גבוה יותר. הסיבות לכך קשורים לגלגולים שלנו. יש מצבים בגלגולים קודמים שהנשמה לא מימשה את יעדיה,או שחווית המוות הייתה טראומתית,או שדרך חייה הקודמים היו שליליים מידי .בגלל מצבים אלו הנשמה חוזרת ומתגלגלת בגוף חדש,כדי לתקן. לגבי הבעיה שלך שהיא דפוס התנהגותי,יכולות הסיבות להגיע דווקא מגלגול קודם. מה שחשוב היום הוא שאת מודעת לקושי לפתח זוגיות.המודעות הזו לקוחת זמן עד אשר היא משתקפת לאדם.לכן היום את נמצאת בשלב שבו את יכולה לרכוש כלים כיצד לטפל בקושי. הכלים יכולים להגיע או דרך למידת מודעות והתעסקות עם התת מודע,או באמצעות טיפולים אנרגטיים שישקפו לך את האיך. בכל אופן שתצליח בדרכך דפנה

דפנה מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית
תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים, חלומות, שחזור גלגולים, קורס ולימוד וסדנאות תקשור 

הירשמו למגזין שלי עושים טוב לנשמה וקבלו חינם מדריך לאיזון רוחני ומדיטציה
הזמן לשינוי והתעצמות בחיים באור וצבע- מעוף וחופש

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קארמה, שחזור גלגולים ותקשור
בחר
בחר