בוקר טוב

בוקר טוב לכולם אני אדם שלא כל כך מאמין במיסטיקה ורוחניות אבל היות ואני נמצאת במין מערבולת ומיסתוריות החלטתי לכתוב לכם את "הבעיה" שנוצרה אצלי.. רקע על עצמי - אני בת 31 ג + 3 בנים מקסימים צפונית הכרתי לפני שנה וחצי בחור דרך הצאט ומאז נרקם בנינו סיפור אהבה מטורף עד היום אבל המדהים הוא הקשר הזה יש לי דוד יחיד שאני קשורה אליו והוא מאוד חולה בניוון שרירים ולחבר שלי קוראים אותו שם ואותו שם משפחה וגם אצלו מצאו עכשיו FMF {ניוון שרירים קל } אישתו של דוד שלי חולה סרטן ואמא של החבר שלי נקראת אותו שם וגם לה יש סרטן לדודים שלי בשנת 74 נרצחה בתם ע"י מחבלים במעלות { למי שזוכר את הסיפור } ולאחות של חבר שלי יש אותו שם אומנם לא נולדו אותו תאריך ואותה שנה אבל הדימיון בינהם זה מדהים.. אומנם אחותו מאוד מבוגרת { בערך אותו גיל שבת דודה שלי היתה אמורה להיות } אבל היא עם שיער ארוך גולש שחור בדיוק כמו אביבה ז"ל שאלתי את הדודים שלי אם יש קשר מסויים.. אם יש לו משפחה אבודה אי שם ולא ידוע על זה בכלל.. החבר גם בת"א ואילו הדודים שלי בכלל ממושב ברמת הגולן.. עד כאן התהייה שלי בנושא הקשר המשפחתי..אבל יתרה מכך.. כל פעם שהחבר חולה אני חולה.. יש לו חום לי יש.. כואב לי הרגל.. לא יכולתי ללכת על הרגל שלי חודש { ואני אדם שלא חולה מעולם } כאבה לו אוזן ימין.. ופתאום לי יש דלקת באוזן ימין.. בקשתי ממנו מספר פעמים שלא יספר לי שהוא חולה כי משום מה זה יכול להיות עובר אליי?? אני בדילמה מאוד קשה ואני אוהבת אותו מאוד.. יש למישהו תשובה בשבילי? אשמח לדעת תשובות בנושא

שלום לך

דפנה ביסמוט מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית - תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים , איזון אנרגטי, פתרון חלומות , שחזור גלגולים 08-8674358 או בנייד 054-4515930 dafnabis@walla.co.il מה שרשמת מדהים וקיים. את ההסבר לשאלתך לגבי הדמיון של האנשים ושל תחושותייך אתחיל ברגע המוות של האדם. ברגע המוות הנשמה משתחררת מהגוף הפיזי ועולה לרובדים אחרים.אלו רובדים של חיים אחרים ולמידה.במקום המסוים הזה שהוא יקום בפני עצמו לכל נשמה יש את "הבית שלה" ולשם היא נאספת. ברגע היוולדותו של התינוק נכנסת הנשמה לגופו. זו לא אותה נשמה בשלמותה מהעבר אלא חלק מתוך המכלול של הנשמות,של הבית. כלומר יכול להיות שייוולדו שני תינוקות במקומות שונים,להורים שונים אבל מאותה "בית של הנשמה". אותם תינוקות באים מאותו מקור,מאותם זיכרונות. מכאן אותם תינוקות נקראים "נשמות תאומות" ויתכן שיעברו מסלול חיים דומה,חוויות דומות או להפך. אבל כאשר הם יפגשו הם ירגישו את החיבור בניהם,את הדמיון ותהיה בניהם משיכה. זו התשובה לאותם הקבלות של אותם אנשים. למה שאת מרגישה עם אותו בחור מראה על חיבור שמעבר לאהבה.החיבור נובע מתוך געגוע למשהו שהיה בחיים קודמים.הייתם ביחד בגלגול קודם והייתה סיבה כואבת לסיום הקשר, כמו רגע המוות. הקושי חוזר לקשר שוב בווריאציה דומה שהוא חולה. נכון עשית שביקשת שלא יודיע לך כשהוא חולה כי את ישר חווה את הגעגוע בפיזי. אין מקריות בחיים,הייתה סיבה טובה להכרות בינכם והסיבה שאת הגעת לקשר כדי לעזר לו מה שבעבר לא יכולת . אני יודעת שזה קשה אבל את בתוך זה מתוך בחירתה של הנשמה שלך עוד לפני שנולדת. דפנה

דפנה מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית
תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים, חלומות, שחזור גלגולים, קורס ולימוד וסדנאות תקשור 

הירשמו למגזין שלי עושים טוב לנשמה וקבלו חינם מדריך לאיזון רוחני ומדיטציה
הזמן לשינוי והתעצמות בחיים באור וצבע- מעוף וחופש

היי דפנה

קראתי מה שכתבת לי כתשובה ואני עדיין בהלם.. הוא כל הזמן כותב לי שלא במקרה נפגשנו ואני כמו איזה מלאך ששומר עליו.. האם יש לי את הכולת לעזור לו יותר?? האם אהבה שאנו מרגישים כלפי אחד השני יכולה לעזור לו במונחים של הנפש?? השבוע היה לנו ריב רציני מאוד והלכנו על הקיצוניות ביותר של סיום הקשר..ופתאום מצבו החמיר מאוד.. הנפש שלו היתה חלשה הגוף שלו נחלש וחשבתי שעוד רגע הלב שלו מתפוצץ בגלל קושי נשמה חזקה שפקדה אותו..או רגע ששמעתי את קולו ואת החנק שנמצא אי שם בגרונו דמי קפא לחלוטין ונעתקו מילותיי..ואמרתי לו כמה אני אוהבת אותו ואני לא מוותרת בקלות עליו { לפעמים הוא אומר שאני משגעת אותו ואני הורגת אותו לאט וברכות שאני מסיימת את הקשר הזה.. הוא לא מבין שלפעמים גם אני נשברת וחלשה וגם אני זקוקה לעזרה ולא יכולה תמיד לעזור רק לו }.. האם הקשר הזה חייב להתנתק או אני חייבת לאחוז בשינים על מנת לשמור עליו??

רויטל

בס"ד דפנה ביסמוט מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים , איזון אנרגטי, פתרון חלומות , שחזור גלגולים dafnabis@walla.co.il רויטל אתם לא חייבם לסיים את הקשר. אני מבינה שאת נשואה.במצב הזה שניכם רק תחמירו את מצבכם הריגשי אם הקשר יסתיים.התפקיד שלך בקשר הוא ללוות אותו במחלה לצערי.להיות לידו ולחזק אותו.האהבה בינכם היא לא מינית אלא ריגשית כמו אמא לילד. לכן השארי עימי ותלוי אותו דפנה

רויטל

בס"ד דפנה ביסמוט מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים , איזון אנרגטי, פתרון חלומות , שחזור גלגולים dafnabis@walla.co.il רויטל אתם לא חייבם לסיים את הקשר. אני מבינה שאת נשואה.במצב הזה שניכם רק תחמירו את מצבכם הריגשי אם הקשר יסתיים.התפקיד שלך בקשר הוא ללוות אותו במחלה לצערי.להיות לידו ולחזק אותו.האהבה בינכם היא לא מינית אלא ריגשית כמו אמא לילד. לכן השארי עימי ותלוי אותו דפנה

רויטל

היי

חלילה... אני לא נשואה.. אני גרושה והבנים שלי מאוד אוהבים אותו
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קארמה, שחזור גלגולים ותקשור
בחר
בחר