מה צפוי?

שלום! נולדתי בתאריך 84\8\31 ברצוני לדעת מה צפוי לי בהמשך הגורל האם צפויה לי איזה זוגיות חדשה בקרוב ומה צפוי לי מבחינת העבודה? הודה לך אם תענו לי בהקדם לפניתי

חן חלבי

בס"ד דפנה ביסמוט מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים , איזון אנרגטי, פתרון חלומות , שחזור גלגולים 08-8674358 או בנייד 054-4515930 dafnabis@walla.co.il חן חלבי לפי שמך אני מבינה שעינייך נישאות לחול.לכן את חלק מהשנים הבאות תעבירי בחול ומשם יגיע הזווג. בנושא גלגול-הבעיה שלך עם מים מקורה בחוויה מגלגול קודם. דפנה

דפנה מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית
תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים, חלומות, שחזור גלגולים, קורס ולימוד וסדנאות תקשור 

הירשמו למגזין שלי עושים טוב לנשמה וקבלו חינם מדריך לאיזון רוחני ומדיטציה
הזמן לשינוי והתעצמות בחיים באור וצבע- מעוף וחופש

לגבי התשובה הקודמת

שלחתי על שם מישהי אחרת אך שמי הוא דיקלה ומה הכוונה לגבי "מים מקורה"? הודה לך אם תעני לפניתי

שאלה נוספת

מה צפוי לי מבחינת העבודה?התחלתי לעבוד במשרד פרסום גם בתור עוזרת אישית של הבוס וגם בעבודות לדפוס אך איני לא בטוחה לגבי המקום הזה אני מרגישה שזה לא המקום שאני רוצה בו אולי בגלל שזה מקום שרק התחיל לעבוד ובשלבי התחלה שאפילו מחשב אין לי עדין עלי לחכות שיתפתחו תוצאות מהעבודה הזאת או עלי להמשיך הלאה למצוא עבודה אחרת המתאימה לי יותר?הודה לך אם תעני לפניתי בהקדם

דקלה שלום

בס"ד דפנה ביסמוט מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית - תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים , איזון אנרגטי, פתרון חלומות , שחזור גלגולים 08-8674358 או בנייד 054-4515930 dafnabis@walla.co.il דקלה שלום לגבי מקום העבודה- אני לא רואה אותך נשארת שם . לגבי השאלה הקודמת שלך-מה שאמרתי הוא לפי השם ששלחת לי בהודעה ההיא.לאותו אדם יש בעיה שקשורה למים. קושי עם מים בא מקושי ריגשי.להביע רגשות (עודף או חוסר) דפנה

דפנה מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית
תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים, חלומות, שחזור גלגולים, קורס ולימוד וסדנאות תקשור 

הירשמו למגזין שלי עושים טוב לנשמה וקבלו חינם מדריך לאיזון רוחני ומדיטציה
הזמן לשינוי והתעצמות בחיים באור וצבע- מעוף וחופש

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קארמה, שחזור גלגולים ותקשור
בחר
בחר