ברכות על הפורופ החדש

אבקש לדעת מה היעוד שלי בגורל חיים זה ? ומה צבע ההילה שלי ?אם יש? תודה ובהצלחה......

תשובה לגבי ההילה ועוד

בס"ד דפנה ביסמוט מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית - תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים , איזון אנרגטי, פתרון חלומות , שחזור גלגולים יש שאלות:כמו מה צבע ההילה, שכמובן לא ניתן לענות עליהם בפורום אלא במפגש אחד על אחד. מה שנאי צריכה ע"מ לענות הם שאלות ממוקדות,שם ושם משפחתך. לגבי גלגול אם אראה דרך השם שלך משהו אכתוב לך. כל טוב דפנה

תודה על תשובתך המהירה

שמי לימור סויסה בת יפה תודה ובהצלחה

לימור

בס"ד דפנה ביסמוט מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית - תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים , איזון אנרגטי, פתרון חלומות , שחזור גלגולים לימור סויסה-מה שעולה לי שאת לפני התחלה חדשה,הריון. דפנה

דפנה מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית
תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים, חלומות, שחזור גלגולים, קורס ולימוד וסדנאות תקשור 

הירשמו למגזין שלי עושים טוב לנשמה וקבלו חינם מדריך לאיזון רוחני ומדיטציה
הזמן לשינוי והתעצמות בחיים באור וצבע- מעוף וחופש

את חזקה זה אכן נכון כך נאמר לי ע"י המון מתקשרים

האם את רואה שאהיה מתקשרת בעתיד? עם אישיות לא רק עם האני העליון? בהצלחה

למידה

בס"ד דפנה ביסמוט מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית פרפרים המרחב הרוחני - תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים , איזון אנרגטי, פתרון חלומות , שחזור גלגולים 08-8674358 או בנייד 054-4515930 dafnabis@walla.co.il לימור ראשית כל תודה .לגבי מה ששאלת על להיות מתקשרת-יש לך ראיה על חושית גבוהה ואנשים מורידים את העיניים שהם מסתכלים עליך. המלצה לי אלייך-את צריכה כוונון ולכן את צריכה ללכת ללמוד תקשור. לגבי העתיד –העתיד נקבע ע"פ הבחירות שלנו,הרשות נתונה בידייך ובביטחון שלך בעצמך. דפנה

דפנה המקסימה..

תודה על תשובתך את יסודית ועיניינית לפני שנתיים ןחצי הייתי בקורס תיקשור ובו למדתי ופתחתי את הקשר עם האני העליון האם עליי ללמוד קורס נוסף בתיקשור? .תודה

לימור שלום

בס"ד דפנה ביסמוט מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית - תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים , איזון אנרגטי, פתרון חלומות , שחזור גלגולים 08-8674358 או בנייד 054-4515930 dafnabis@walla.co.il לימור כמו שאמרת למדת תקשור.השאלה מה יצא מזה. לדעתי היום את בשלה לחוש את הרובדים הללו ולא רק להבין אותם. לכן אני מציעה לך כוונון אנרגתי שיטפל גם בעין השלישית.הטיפול יאפשר לך לעלות ולהתחבר להדרכה ולקבל מסרים ממנה . דפנה

תודה את מקסימה אעשה כדבריך..

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קארמה, שחזור גלגולים ותקשור
בחר
בחר