מה זה בכלל קארמה ובשביל מה צריך את זה

עד כמה שידוע לי קארמה פירושו בעברית פשוטה גורל. האם אני טועה? בכל מקרה, מהי הקארמה שלי? או מהו הגורל שלי? בשביל מה צריך בכלל לדעת את הקארמה? מה צבע ההילה שלי?

מה זו קרמה

בס"ד דפנה ביסמוט מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית - תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים , איזון אנרגטי, פתרון חלומות , שחזור גלגולים מה זה קרמה ברגע הלידה נכנסת הנשמה לגוף ומחייה אותו. הנשמה מרגע לידתה יודעת מה מסלול חייה.הידיעה הזו לא מודעת,ולכן לא צמיד האדם יודע או מסוגל להגשים את המסלול המיועד לו. הצורך להגשים ולעמוד במטרותיה של הנשמה הוא עקרון הקרמה. קרמה זו אנרגיה של עשייה שמתעלת את המצב הקיים ומקדמת את האדם להגשמה. בקרמה יש את עיקרון התיקון והשינוי .

דפנה מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית
תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים, חלומות, שחזור גלגולים, קורס ולימוד וסדנאות תקשור 

הירשמו למגזין שלי עושים טוב לנשמה וקבלו חינם מדריך לאיזון רוחני ומדיטציה
הזמן לשינוי והתעצמות בחיים באור וצבע- מעוף וחופש

רב תודות על תשובתך

דפנה היקרה, באמת תודה על התשובה שנתת לי, אבל אם כל נושא הקארמה מסתכם בשתי שורות, על מה בדיוק את מצפה שנדבר בפורום הזה. אהיה איתך כנה לחלוטין, כשהייתי צעירה מאד התעניינתי בכל מיני נושאים מיסטיים למיניהם, אבל ברבות השנים גיליתי שלמרות שאני מאמינה בכוחות קוסמיים, רוב השיטות והתחומים המיסטיים הם המצאה של בני אדם למטרת רווחים כספיים. אז בשיא הכנות והעניין אני רוצה לדעת באיזה אופן נוכל להעשיר את רוחנו בפורום זה, על מה בדיוק נדבר כאן? אני מקווה שהבנת את שאלתי ותוכלי לענות לי עליה. תודה רבה ויום נפלא ומלא אור שיהיה לכולם.

ועוד משהו, איך אדע את המסלול אותו אני צריכה להגשים

ואיך אדע אם אני במסלול הנכון?

מה הקראמה שלי

היי ערב טוב ..רציתי לדעת מה הקראמה שלי.. והיעוד שלי.. נורא קשים הם חיי. מרגישה תקועה ללא שמחת חיים... אור ואהבה לאה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קארמה, שחזור גלגולים ותקשור
בחר
בחר