מתנה מושלמת לבעל המושלם

תמיד כשחושבים על מתנה לגבר, מה עולה לנו ישר בראש זה להכנס לחנות גברים שקהיון ולקנות איזו מצית זיפו או מתקן לאיחסון סיגרים. זה תמיד טוב ויפה לקנות מתנה גברית לבן הזוג ושהוא יוכל להשוויץ לפני החבר'ה. אבל מה עם מתנה מקורית יותר? כזאת שהוא יודה לך כל יום ועדיין יספר לחבר'ה שלו וישוויץ איזו בת זוג מפרגנת יש לו?
אנחנו מדברים על מאונן. כל כן מה שקראתם זה נכון. היום לאט לאט המון נשים קונות לבן הזוג שלהם מאונן איכותי ודיסקרטי. ויש לזה כמה סיבות

זה  פשוט מאונן

תחשבי רגע על המאמץ הרב שאת צריכה להשקיע בכל פעם שמתחשק לגבר שתפנקי אותו... עכשיו את יכולה להמתח על המיטה לעשון סיגריה לראות טלוויזיה, להיות הכי פחות מרוכזת בו ועדיין להשיג תוצאות מעולות, בעצם תוצאות שלא תצליחי להשיג בשום דרך אחרת. המאוניים היום בנויים כך שאת רוב העבודה הם עושים לבד, את פשוט צריכה להרים ולהוריד את היד...

כשאין לך כח

כשאין לך כח וכואב לך הראש למשל, לא צריך יותר לריב עם בן הזוג... פשוט תזכירי לו על התמתנה החדשה שקנית עבורו והוא כבר יעשה את כל העבודה לבד וכך תוכלי להמשיך לישון בשקט ובבטחה בלי החשש שהוא יעיר אותך בשביל העזרה.

כי כולם מאוננים

אין גבר שלא מאונן.. גם אם את לא יודעת על זה זה לא אומר שהוא לא עושה את זה. זו פעולה טבעית שאי אפשר להתחמק ממנה. אם לא כל יום אז לפחות פעם או פעמיים בשבוע הוא עושה את זה בלי שאת בכלל יודעת.. לפני שאת מתעוררת בבוקר.. כשהוא מתקלח... כשיש לו אפילו כמה דקות לבד בבית לפני שאת מגיע. צעצוע כי מאונן ישמח אותו מאוד ויגרום לו להרגיש שאת באמת חושבת עליו ואוהבת אותו ללא כל תנאים.

ולסיכום

אביזרי מין רבים מיועדים גם לגברים. מאונן הוא רק חלק קטן מאביזרי המין שאת יכולה לרכוש עבורו בדיסקרטיות ולהעלות אצלו את המניות שלך.. הוא לא יפסיק להודות לך ותמיד יחשוב ויספר לחבר'ה כמה הבת זוג שלו קולות שאוהבת ומפרגנת לו...

זוגיות מופלאה מתחילה במיטה....

www.onlinesexshop.co.il

לא יודעת מה איתכם אני ממליצה על חופשה פסק זמן מהשיגרה התובענית שלנו 

אם כבר אז לעשות את זה כמו שצריך בצימרים רומנטיים סופ"ש שלם רק לבן או בת הזוג עם עיסויים ויין וג'אקוזי מפנק 

משהו שיזכיר לכם למה אתם בייחד !

מתנה לגבר יש לי הרבה רעיונות

אבל מתנה מקורית היא טרנד שכבר מזמן אצלנו

וזה תיק אופנתי ויפה מתנה מושלמת לגבר

יערה, אני אישית ממליץ לך על "אחוזת אלין" אחלה צימר רומנטי בצפון, עם בריכה ואווירה מקסימה וכל מה שצריך :)
תבדקי: 
ahuzat-alin.co.il

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר