סתם משתפת...

גרושה 12 שנה ,2 ילדים,לפני חודשיים נפרדתי מזוגיות בת חצי שנה(הזוגיות השלישית מאז גרושיי,הי שתיים בנות 3 שנים כ"א),זוגיות שבה אהבתי מאוד...למרות אמירות שלו שנאמרו על הדרך על חוסר מסוגלות בעבר...שהפעם הוא רוצה להצליח...צריך עזרה וכו'....התמסרתי ואף נתתי לו להוביל ....היה מרוץ מטורף של בילויים ביוזמתו..היכרות עם הילדים של שנינו...טיולים...הוא דומיננטי מאוד...אבל די מהר ,כשמושכות בידיו..דוהר לשום מקום..איבד את ההקשבה אלי...עד שהתחיל להתרחק והודה שהוא נכנס לתקופה לא טובה...מפחד מהרס שתמיד שולט בו והציע לי להתרחק כדי שלא אפגע...הקשבתי לו והלכתי כשאני מבקשת נתק מוחלט...היו ימים קשים של עצב וכאב ומהר מאוד נתתי למוח לשלוט והרגשתי שזה עבר די בקלות....פעם אחת הוא התקשר והשיחה לא הובילה לשום מקום.

בימים האחרונים אני לא מצליחה לא לחשוב עליו...בא לי להתקשר או לשלוח הודעה ואני עוצרת את עצמי...

לא ביקשת דיעה, אבל אם כתבת בפורום, אז הנה בכל אופן דיעה:

מערכות יחסים של 3 שנים הן מערכות יחסים אמיתיות, ולא משנה אילו בעיות היו בהן.

מערכת היחסים האחרונה, בת חצי שנה, לא נשמעת כמו מערכת יחסים אלא נסיון מקרטע שנמשך קצת יותר מדי.

אני חושב שבראש שלך את חוזרת אליו מסיבות לא רלוונטיות: (1) מההרגל (2) רגשות שנותרו ללא סגירה הולמת (3) אין מישהו אחר לאהוב.

אני הייתי ממליץ לעבור הלאה. זה כמו עקירת שן: את יכולה לעשות את זה קל, במשיכה אחת, או קשה, בטיפטוף ארוך וכואב של נסיונות, תקוות, אכזבות ובילבול.

וגם כדאי לך לעשות סגירה של הקשר לא מולו, כי הוא כל כך מניפולטיבי, אלא מול מטפל/ת. כמה שיחות יספיקו לסגור מעגלים ולהגיע לשלווה. וגם להפיק את הלקח לפעם הבאה.

חג שמח!

ברור לגמרי.

נתת למוח לשלוט והדחקת את הרגש.

וגם אם זה חצי שנה, עדיין זה משהו שמילא את חייך ונגמר ולא נתת לעצמך את הזמן לעכל ולעבד את העובדה שזה נגמר.

אז העובדה שאת חושבת עליו - בעיני טבעית לגמרי.

זה שבא לך להתקשר או לשלוח הודעה - תחשבי עוד טיפונת ותשאלי את עצמך מה הטוב שייצא מכך ומה את רוצה להשיג בכך ובעיקר איך תגיבי אם לא יתמלאו ציפיותייך, מה שסביר שיקרה.

ואז תתיישבי על האצבעות חזק.......

מועדים לשמחה

גברת אלה גריי....

האישה בסך הכל רצתה לשתף אותנו הקוראים לא יותר....אז למה את מגיבה.

\ועוד לבקר אותה...לשפוט אותה....מוח....רגש...

היא לא רוצה את זה מאיתנו....בבקשה כבדי את מה שמבקשים הכותבים.

אדון חיים, ניסו רבים וטובים ולא הצליחו לסתום את פי, ואני מציעה לך לא לנסות זאת כי תיכשל כשלון חרוץ.

אני מגיבה למה שבא לי מתי שבא לי ואיך שבא לי, ואם החינוך שקיבלתי לא נושא חן בעיניך אתה מוזמן להתעלם מתגובותיי ולדלג עליהן בדילוג קליל, נשבעת לך שזה לא יזיז לי כהוא זה.

ואת היומרות שלך לקבוע עבורי מה נכון לעשות ומה לא אני מציעה שתשמור לעצמך או לאלה שחפצים בהן. אני לא הכתובת.

קודם כל תודה על התשובות למריוס ואלה...שיתפתי  ושמחתי לקבל תגובות מכם...אני שנים כותבת ומייעצת בפורום הזה...

אז בינתיים אני לא התקשרתי ולא סימסתי כי כשאני מחליטה משהו אני עומדת בו....אבל התחושה שהיתה לי באה ממנו כנראה...הוא התחיל להרגיש געגוע וחשב עלי בזמן האחרון ובסוף סימס והתקשר להגיד שהוא מאוד מתגעגע,לא רוצה לפגוע,אין לו משהו חדש להציע...רק שיתף שהחליט להגיד לי כדי לא להתמודד עם זה לבד...ככה זה נשאר כרגע

מאחלת לך בהצלחה רבה, הן בהחלטתך (המאד נכונה לדעתי האישית) והן במציאת זוגיות טובה ובטוחה.

שבת שלום.

מצטרף לאיחולים של אלה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר