זוגיות!!

שלום, רציתי לשאול האם זה נורמלי שבעלי כל הזמן מחמיא לי על הגוף שלי.נגיד שאנחנו באים לקיים יחסים הוא מתחיל להגיד לי-איזה גוף סקסי יש לך.וכל מיני משפטים בסגנון.למרות שאני מצפה לשמוע מבעלי דברים יותר רגשיים כמו-כמה אני אוהב אותך יפה שלי וכד'... השאלה שלי האם יש כאן מקום לחשוב שהוא לא מספיק אוהב אותי ומה שהוא מחפש זה רק גוף או שפשוט זוהי דרכם של הגברים..אשמח לקבל מענה...

שלום לך,

אין שום קשר בין הדברים. זה שהוא מחמיא לגוף שלך לא אומר שהוא לא אוהב אותך.

גם זה שהוא לא אומר לך שהוא אוהב אותך, אין פרושו שהוא לא אוהב אותך.

גברים אכן לא מרבים לדבר בשפת הרגשות - אני אוהב, אני מרגיש, וכולי. בהכללה, גברים נוטים יותר לדבר על מין, גוף וכולי. גבר סביר שיגיד לחברו "תראה איזה כוסית", ולא "תראה איזו בחורה רגישה". יותר סביר שגבר יגיד "זותי מדליקה אותי", ולא יגיד "אני מרגיש חוסר ביטחון". וגבר יגיד לחבר שלו "אתה מלך", ולא יגיד לו "אני חש אליך קירבה".

זה לא שגברים לא מרגישים. הם פשוט חונכו מגיל 0 לא לדבר על רגשות, וקשה להם לשנות זאת. גבר או נער שיתחיל לדבר על רגשות יקבל כאפה מחבריו, או מאבא שלו, מהאחים והרבה פעמים גם מהאמא. ככה זה.

בקיצור, אל תתעקשי לראות את חצי הכוס הריקה, אלא תשמחי בחצי הכוס המלאה. ואם הוא אומר לך שאת סקסית, את יכולה להניח שהוא גם אוהב אותך.

בקיצור: אל תקלקלי את מה שכבר יש, כי זה המון.

תודה..הרגעת אותי מאד. אגב מי הכותב?

שמי מריוס, ואני במקרה מנהל הפורום. (זה כמובן לא משנה כלום לגבי התוכן)

שלום, רציתי לשאול האם זה נורמלי שבעלי כל הזמן מחמיא לי על הגוף שלי.נגיד שאנחנו באים לקיים יחסים הוא מתחיל להגיד לי-איזה גוף סקסי יש לך.וכל מיני משפטים בסגנון.למרות שאני מצפה לשמוע מבעלי דברים יותר רגשיים כמו-כמה אני אוהב אותך יפה שלי וכד'... השאלה שלי האם יש כאן מקום לחשוב שהוא לא מספיק אוהב אותי ומה שהוא מחפש זה רק גוף או שפשוט זוהי דרכם של הגברים..אשמח לקבל מענה...

היי

את יכולה להרגע .זה כמעט בדי אן איי של כל גבר .המנגנון של המחמאות ודברי רגש קצת נכה אצלנו הגברים.אבל כל עוד הוא מחמיא לך בצורה זאת או אחרת תהיי רגועה.(אלא אם כן עד היום הוא לא היה מחמיא ופתאום זה התעורר ,יש מקום לחשד ).

בכל זאת תשמחי על כל מילה טובה.

עדיף לזרום מאשר להיתקע !!!

אמרת , כשאתם באים לקיים יחסי מין הוא אומר...- סקס. טוב תינוי אהבה.

בזמן שבני זוג חשים אהבה אחד כלפי השני ובאים לקיים יחסי מין, חלק מצורת ביטוי ההרגשה הינה גם להחמיא, לדבר גסויות, (יש שמצליפים בישבן)חחח, ויש מי שמבטא את משיכתו לבת הזוג במחמאות על גופה, האומר את כמו שאת מושכת אותי בטרוף.

זה אמור לחמיא לך,

את אהבתו את אמורה להרגיש ביחסו אליך ובחיבוקו.

סופי.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר