מה דעתכם?

היי קוראים יקרים, אני ממש שמחה שאתם כאן כדי לקרוא, אז בואו נתחיל. מדובר בהיכרות שהתרחשה ביני לבין בחור, ביום ראשון השבוע, היום יום שלישי. לפני יומיים, ביום ראשון, הכרתי בחור בן 25, אני בת 26, במסגרת הלימודים, זה בחור שפגשתי בפעם הראשונה ביום ראשון, אנחנו אומנם לומדים יחד, אך נפגשנו לראשונה ביום ראשון. זה היה בשעות היום, דיברנו קצת, הבנתי שהוא ממש בעניין. כשהתכוונתי ללדת הוא שאל אותי אם אני צריכה טרמפ, עניתי שכן. במהלך הנסיעה הוא סיפר לי איפה הוא עובד וכו' וצחקנו. ואז הוא העלה הצעה: "את אוהבת להשתכר?" אני :"לא, האמת אני בקושי שותה" הוא: "בואי נשתכר היום ונעשה צחוקים אח"כ נלך לים ערומים". טוב, הקטע של הערומים לא בא לי טוב, ומיד נתתי לו להבין שזה לא מתאים לי. בכל מקרה, קבענו לדבר בערב. הגעתי אליו לדירה, עשינו טיול ברגל לאורך החוף, בערך שעה, ואז הגענ אליו לדירה. הוא מזג לשנינו יין אדום ושתינו, לא התמסטלתי, קצת תפסתי ראש. הוא התחיל לנשק אותי , לא שכבנו. הגענו לרמת אינטימיות יחסית נמוכה, והוא ממש התבאס שלא קיימנו יחסי מין. הוא אמר לי :" בואי נשכב, אני ממש רוצה אותך" אני:"אני לא מכירה אותך" הוא:"כל היום היינו יחד" אני: "אני לא שוכבת עם כל אחד" הוא: "אנחנו מתחילים פה סוג של קשר" (מה ?) אני: מחייכת בציניות ברור שהוא התבאס. בכל מקרה, בבוקר הוא היה אמור להתעורר בשעה 6 לעבודה, ואני המשכתי לישון. שמעתי אותו בשעה 6 אומר לי תוך שהוא מתעורר שכיבה את המזגן. כשהתעוררתי בשעה 8, הייתי אמורה להתארגן כ10 דק' ולצאת מביתו, חיפשתי את שלט המזגן על מנת שאוכל להדליק אותו ל10 דק'. לא מצאתי את השלט. הוא לא היה שם. הוא כנראה לקח אותו איתו. (הוא גילה כמה סימני קמצנות, כמו לדוגמה בערב, כשעשינו טיול רגלי לאחר שהתקלחתי, ואז בעודנו פוסעים אמרתי לו שאני רוצה להתקלח שוב אחרי שנחזור מההליכה והוא אמר: לא צריך, תשבתי מתחת למזגן ותתקררי, גמרת לנו את המים, ברור שזה נאמר בצחוק אבל איך אומרים בכל צחוק יש טיפת אמת..) ב9 הוא שולח לי אסמס אם התעוררתי, עניתי שכן, אחרי שעה הוא שולח לי הודעה: יצאת כבר? עניתי שכן. ובשעה 12 בבוקר אתמול, בערך (שזה בבוקר שלאחר הלילה שישנתי אצלו), הוא התקשר אליי ודיברנו שעה ככה, עליו ועל בעיות וטרדות בחייו. מאז לא דיברנו. ת'כלס הוא לא הטעם שלי. הוא שמנמן ואני אוהבת רזים, הוא לבנבן ואני אוהבת שחומים, אבל הוא חמוד, חוץ מאשר תכונת החסכנות הכספית שלו. קצת התגעגעתי לקולו, דיברתי עם חברה שלי עליו והיא אמרה לי ככה: אם את רוצה איתו משהו רציני את צריכה לבדוק אותו, לראות איך זה זורם, אם הוא מציע לך לצאת איתו או רק לבוא אליו הביתה. הוא באמת חמוד, לא התקשר מאתמול. תכלס את כל השיחות או ההודעות עד היום הוא יזם, אני לא יזמתי שום סוג של SMS / שיחה. מה אתם חושבים?

שזה בזבוז זמן.

מדבריך עולה כי:

א   הוא לא הטעם שלך!

ב   הוא מחפש בעיקר לז....אותך!

ג   האופי שלו ממש לא משהו (קמצן, ציני, לא מפנק, קצת קרציה)!

למה את מבזבזת זמן על מחשבות אפילו??

עברי הלאה כמה שיותר מהר.

ואם את מרגישה מבולבלת, או לא מבינה איך בעצם "הרשית לעצמך" בכלל לחשוב על מישהו כמותו, אולי תשקלי להגדיר לעצמך במדויק מה את מחפשת בגבר ובחיי זוגיות או קשר זוגי, ואז, תאמיני לי - יהיה לך הרבה יותר טוב.

פחות כאבי ראש, פחות בלבולי שכל!

:)

ובקיצוררררררררררר

את נשארת לישון אצל כל דבר שזז?

בררררררררררררררררררררר.......................

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

נשמע קצת כמו אידיוט
אבל אם יש לך עדיין ספקות
פשוט תתקשרי אליו :)

איך מיודענו אומרת - "תזרקי אותו".

יש לך כאן את כל הסימנים למה לעשות זאת.

רצה לשכר אותך למען תתפוגג התנגדותך לסקס.

סגר לך את המזגן למען תתעוררי מהחום ותלכי, התקשר לברר אם קמת, התקשר לברר באם הלכת,

קמצן לרחצה יענו לא ממש נקי ,

אם זוהי התחלה את אפילו לא יודעת מה צפוי לך בהמשך,

קשר אך ורק כידיד לא יותר מכך.בדוק.

ואני מבטיחה לך כי תשמעי ממנו כמהההה הוא מזיין.כי זה מה שהוא מחפש.

סופי.

נראה לי המצאת סיפור מסיפורי הסקס לילדים....

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר