שוקלת אם לשלוח ברכת יומולדת...

האם מיותר לשאול את דעתכם????

למה לא? נשמח לייעץ

בואי תתחילי בזה שתגידי לנו למי את רוצה לשלוח ברכת יומולדת? לבעל? או להוא שממנו "ניתקת קשר"?

בהנחה שאת מדברת על האקס שלך, אז

למי את רוצה לגרום הרגשה טובה, לו או לעצמך?

להזכיר לך כמה חששת ממנו שהתחלת עבודה חדשה?

להזכיר לך שהוא פיטר אותך ויתכן שוויתרת על כספים שמגיעים לך בצדק אם היית תובעת אותו בבית הדין לעבודה. אם את חושבת עדיין שמגיע לו ברכה ליום הולדת אני סבורה שמשהו בסיסי פגום בכושר השיפוט שלך.

יש לך בעיה רצינית

את תקועה בין שני העולמות. לא נהנית מזה ולא מזה. ההצעה שלי נשארת אותה הצעה כל הזמן: טיפול פרטי שלך יעזור לך. ברכת יום הולדת? היא תדליק שוב את האש. נראה לי שזה מה שאת רוצה ממילא, וכן גם ברור שזה יקרה, לא משנה מה נגיד לך כאן.

להזכיר לך כמה חששת ממנו שהתחלת עבודה חדשה?

להזכיר לך שהוא פיטר אותך ויתכן שוויתרת על כספים שמגיעים לך בצדק אם היית תובעת אותו בבית הדין לעבודה. אם את חושבת עדיין שמגיע לו ברכה ליום הולדת אני סבורה שמשהו בסיסי פגום בכושר השיפוט שלך.

הדס - תודה , שמחה שאת מזכירה לי

יש לך בעיה רצינית

את תקועה בין שני העולמות. לא נהנית מזה ולא מזה. ההצעה שלי נשארת אותה הצעה כל הזמן: טיפול פרטי שלך יעזור לך. ברכת יום הולדת? היא תדליק שוב את האש. נראה לי שזה מה שאת רוצה ממילא, וכן גם ברור שזה יקרה, לא משנה מה נגיד לך כאן.

גם אני נוטה להסכים עם הכיוון

של שקילת טיפול אישי, נוסח אימון אישי לזוגיות או כל טיפול אחר. מהסיבה הפשוטה - נדמה כי את עדיין לא התגברת\ לא גמרת בליבך מה את רוצה מעצמך ומסביבתך. ולכן שום ברכת מזל טוב לא תסייע לא לך ובטח שלא לו.. כל טוב.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר