בגדת בבעלך

אם כל כך הרבה שנים בגד בו עד שגלה אותך מה את מצפה ועוד החזר אותך אלו מסכנים הילדים החשבת על הילדים או את רוצה לוותר על הילדים למען האהבה תחלטי מה חשוב לך יותר הילדים או המאהב

בקשר לילדים

לא שהיו לי ילדים, אבל אני יודע שילדים מסתגלים מהר למצב חדש, ואולי זה יהיה טוב עבורם שתתגרשו.

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

?

תמשיכי לעשות חיים ותמשיכי לזרום הלאה

את בכלל אסורה עליו

וגם על הבועל ככה שממש דף חדש@נפתח יחי המלך ‏

יחי הבועל תל אביב!

נורא רוצה לשתף....

בגדתי בבעלי 4 שנים עם אחד שהיה ללא ספק אהבת חיי היחידה והבלעדית. בעלי תפס אותי נפרדנו לכמה חודשים וחזרנו מבחינתי החזרה הייתה בעיקר בגלל המצב הכלכלי ובגלל הילדים. אבל... היום אנחנו 2 ש/נים אחרי... שנתיים של ייסורים, רייקנות, תחושות חנק נוראיות, געגועים לאהוב... מה עושים????

העניין המרכזי הוא לא הגעגועים

אלא מה שאין לך בבית. אם בגדת זה מפני שהזוגיות שלך לא מספקת רגשית, ולא נראה שזה ישתפר, כך שאת צריכה לבחור בין אושר לבין בטחון כלכלי..

?

תמשיכי לעשות חיים ותמשיכי לזרום הלאה

מי עושה חיים? אני סובלת...

בקשר לילדים

לא שהיו לי ילדים, אבל אני יודע שילדים מסתגלים מהר למצב חדש, ואולי זה יהיה טוב עבורם שתתגרשו.

הילדים...

לא הסתגלו והיה קשה להם להסתגל... אולי מפני שלי לא היה טוב וככה שודר להם..

בגדת בבעלך

אם כל כך הרבה שנים בגד בו עד שגלה אותך מה את מצפה ועוד החזר אותך אלו מסכנים הילדים החשבת על הילדים או את רוצה לוותר על הילדים למען האהבה תחלטי מה חשוב לך יותר הילדים או המאהב

האמת???

לא בטוחה שצריכ לסבול בשביל הילדים. אני דיי בדילמה בנושא הזה? האם צריך לסבול? עובדה שמתגרשים והילדים מתישהו מסתגלים

אני זוכרת אותך,

כתבת בפורום גרושים גרושות שהמאהב הדגול שלך היה גם הבוס שלך ונורא חששת ממנו כשהתחלת לעבוד במקום אחר ושהוא היה עושה לך את המוות ואליו את מתגעגעת ? מה נהיה ? את אוהבת לסבול? קודם תטפלי בעצמך ותביני למה את מתגעגעת למישהו שעשה לך את המוות ואם אני זוכרת אמרת לי שגם בעלך קצת בעייתי טפלי בעצמך כמו שצריך שלא תפלי על עוד איזה פסיכי לא חסרים כאלה ומשום מה הם כנראה נמשכים אליך. יתכן שקל לשלוט בך?

לצערי הדס - נראה לי שאת צודקת

בגידה זה מגעיל

מה יש למאהב שלך שאינ לבעלך זה גובל בגועל נפש בעלך צריך אישה טובה לא כמוך נשים שבוגדות יהיה להם 7שנים רעות

תגידה סימה?

את חיה בפלנטה אחרת???? מזה גועל? לא שחלילה אני מצדיקה בגידה אך... לצערי "גם גיבורים נופלים" ומי את? שתשפטי? תשארי זאת לגדולים ממך

אני זוכרת אותך,

כתבת בפורום גרושים גרושות שהמאהב הדגול שלך היה גם הבוס שלך ונורא חששת ממנו כשהתחלת לעבוד במקום אחר ושהוא היה עושה לך את המוות ואליו את מתגעגעת ? מה נהיה ? את אוהבת לסבול? קודם תטפלי בעצמך ותביני למה את מתגעגעת למישהו שעשה לך את המוות ואם אני זוכרת אמרת לי שגם בעלך קצת בעייתי טפלי בעצמך כמו שצריך שלא תפלי על עוד איזה פסיכי לא חסרים כאלה ומשום מה הם כנראה נמשכים אליך. יתכן שקל לשלוט בך?

יקירה

וואו, אני חייב לציין שהמקרה שלך (ובייחוד לאור ההשתלשלות של התגובות ומה שקראתי עכשיו) מעיד על כך שיש לך בעיה עם הזוגיות שלך. כן, אני יודע שאני לא 'מגלה את אמריקה' אבל אני לא מתכוון אל הבעיה הנראית לכל עין - בעיה עם הבן זוג \ המאהב.. אלא אל הבעיה הפנימית שלך, עם עצמך, עם החלטותיך ועם מודל הזוגיות שלך. מצד אחד את אומרת שהוא היה אהבת חייך (המאהב) מצד שני אני קורא פה שבעבר טענת שהוא עושה לך את המוות (לא שזה עומד בסתירה, זה רק מחזק את המשך דברי), מצד שלישי את אומרת שכעת את מרגישה ריקנות, שהוא חסר לך, מצד אחר את טוענת שהוא פיטר אותך לאחר שהפסקתם את הקשר... לגבי בעלך, נדמה כאילו חסר לך כל כך הרבה איתו ואת איתו נטו בגלל הילדים והנוחות הכלכלית. אינני שופט, חלילה, אניפשוט מנסה להבין את מצבך ולשקף לך את מה שיוצא בפועל. ואכן, כפי שאמרתי בתחילת הודעתי, אני סבור כי יש לך בעיה עם מודל הזוגיות בחייך, את מפרשת את האהבה כפוגענית, דורסנית וכאובה לעומת זאת את הזוגיות בנישואים כהסדר כלשהו, משהו לקוי בדרך התנהלותך וחשיבתך ואת זקוקה לסיוע ולהכוונה. לדעתי עלייך לעצור הכל ולחשוב על חייך, לבחון מה את עושה ומדוע, לאן את מכוונת? מה יעשה לך טוב, מה חשוב לך, איך תגשימי זאת ועוד.. כי לבנתיים את סתם סובלת... את יכולה לעשות זאת באמצעות שיח עם חברה קרובה ונייטרלית או באמצעות סיוע מקצועי ופנייה אל אימון אישי לזוגיות. מכל מקום, חשוב שתסגרי את הפינות האלה ותפסיקי את מערבולת הצרות הזו בה את שרויה, זה לא טוב! לא לך, לא לילדייך, לא לבעלך ולא לעתידך. המון בהצלחה!!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר