נורא רוצה לשתף....

בגדתי בבעלי 4 שנים עם אחד שהיה ללא ספק אהבת חיי היחידה והבלעדית. בעלי תפס אותי נפרדנו לכמה חודשים וחזרנו מבחינתי החזרה הייתה בעיקר בגלל המצב הכלכלי ובגלל הילדים. אבל... היום אנחנו 2 ש/נים אחרי... שנתיים של ייסורים, רייקנות, תחושות חנק נוראיות, געגועים לאהוב... מה עושים????

התשובה נורא פשוטה, בעצם

דווקא בגלל שהמצב מורכב כל כך, התשובה פשוטה: כדאי ללכת לייעוץ פסיכולוגי. רק במסגרת של תהליך מקצועי, מסודר, יש סיכוי לפריצת דרך של ממש. אחרת תישארי במסגרת העצות של השכנה - "תעזבי אותו", "תישארי איתו", "תתגרשי", "אל תתגרשי". האם זה פתרון רציני למצבך? מה שאמור לקרות בטיפול/ייעוץ הוא שתלמדי להבין את עצמך בצורה אחרת וחדשה. תקבלי כלים חדשים, זווית רעננה, גישה רצינית ונטולת אינטרס. זה הסיפור.

תודה על התגובה המהירה מריוס אך...

לא יודעת... טיפול זוגי? לא ממש מאמינה בזה אלא בשינוי הפנימי שאני בלבד יכולה לחולל אצלי או לא. זה ממש לא העניין של להתגרש או לא אלא התחושות הנוראיות המלוות בכל התקופה. לא ברור לי למה אני מרגישה נורא כל כך.. לא ברור לי למה אני חיה את העבר כל כך. שורה תחתונה אני נורא מתוסכלת

ברור שלא טיפול זוגי

(זה לא ילך בגלל שאת בעצם חיה בשקר מול בעלך - גם על חידוש הרומן וגם על חוסר האהבה) התכוונתי לטיפול פרטני. כמו שכתבת: שינוי שיקרה בתוכך.

אין חידוש רומן

אין שום קשר לאקס אין ביני לבינו שום תקשורת.

בסדר. עדיין התשובה אותה תשובה.

לא הבנתי בהתחלה ממי נפרדת לכמה חודשים ולמי חזרת. חשבתי שלמאהב. טעיתי. עדיין, התשובה היא אותה תשובה. אלא מה? ללכת לטיפול זה להסתכל במראה שמאוד מגדילה. והרבה אנשים מעדיפים לא להסתכל במראה, כי אולי לא יאהבו את מה שיראו. אבל בכל מקרה, אדם הוא מה שהוא, בין אם הוא מסתכל במראה ובין אם לא. לפחות אם מסתכלים יש סיכוי לשנות.

אז אסביר ברור יותר

בהתחלה עזבתי את הבית בשביל המאהב. אחכ חזרתי לבעלי וככה זה עד היום. אבל מרגישה וחיה בתחושת פספוס-ריקנות

הבנתי היטב, וגם עניתי לך.

זו אותה תשובה כל הזמן: אם את רוצה שינוי מהותי במצב, עליך ללכת לטיפול. זה מה שיש לי להגיד. בפורום יש לפעמים התייחסות ספציפית לבעיות ספציפיות. אני לא תמיד עונה לאנשים "לכו לטיפול". אני (והגולשים האחרים) מנסים להיכנס לשאלה שמועלית ולהתייחס אליה. אבל במצבך אין פה שום שאלה לדיון. יש מצב קשה, מורכב ומאוד כואב, ואין פה טעם לתת לך עצות בשני גרוש.

נורא רוצה לשתף....

בגדתי בבעלי 4 שנים עם אחד שהיה ללא ספק אהבת חיי היחידה והבלעדית. בעלי תפס אותי נפרדנו לכמה חודשים וחזרנו מבחינתי החזרה הייתה בעיקר בגלל המצב הכלכלי ובגלל הילדים. אבל... היום אנחנו 2 ש/נים אחרי... שנתיים של ייסורים, רייקנות, תחושות חנק נוראיות, געגועים לאהוב... מה עושים????

בגידה זה מגעיל

מה יש למאהב שלך שאינ לבעלך זה גובל בגועל נפש בעלך צריך אישה טובה לא כמוך נשים שבוגדות יהיה להם 7שנים רעות

מכירה את הפירסומת של דפי זהב

תני לאצבעות ללכת במקומך וכל תוספת מיותרת.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

בגידה זה מגעיל

מה יש למאהב שלך שאינ לבעלך זה גובל בגועל נפש בעלך צריך אישה טובה לא כמוך נשים שבוגדות יהיה להם 7שנים רעות

אחותי - חבר ליים או בן זוג זה לא מולדת - ולכן המושג בגידה הוא שגוי.

ולמה את טוענת שזה מגעיל - לפחות לכמה שעות זה כייף .... סתאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאם

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

נורא רוצה לשתף....

אני זוכרת אותך,

כתבת בפורום גרושים גרושות שהמאהב הדגול שלך היה גם הבוס שלך ונורא חששת ממנו כשהתחלת לעבוד במקום אחר ושהוא היה עושה לך את המוות ואליו את מתגעגעת ? מה נהיה ? את אוהבת לסבול? קודם תטפלי בעצמך ותביני למה את מתגעגעת למישהו שעשה לך את המוות ואם אני זוכרת אמרת לי שגם בעלך קצת בעייתי טפלי בעצמך כמו שצריך שלא תפלי על עוד איזה פסיכי לא חסרים כאלה ומשום מה הם כנראה נמשכים אליך. יתכן שקל לשלוט בך?

הנה ... תזכרי בעצמך, כל הסבל שהוא גרם לך היה כלא היה?

15:15 2/02/11 niritlotan7 תראו לדעתי מה שהדס מנסה לומר זה שלא פוטרתי בצדק. פוטרתי אחרי 12 שנים בגלל הקשר האישי שהיה לי מולו. וכאילו זה נראה "תנאי" כל עוד ה"קשר" המשיך. עובדה שזה היה בעצם תנאי שלא נאמר... שאם הקשר יתנתק אז אני מפוטרת... האם זה היה התנאי????? האם על זה נמדדו קישורייי????

נורא רוצה לשתף....

נתפסת כי היה לך בטחון,אהבה,מה כבר יכול לקרות,להבא הזהרי ,כאילו זו פעם ראשונה

הית ואת מתבגרת,וגם המאהב שלך,כדאי שתתפשרי עבור מצב כלכלי ומשפכתך,הסתכלי על בעלך כאילו הוא מאהבך,שפרי אותו, בקרקס מאלפים פילים לרכב על אפנים,אז את עם כל נתוניך ,יכולה בקלות לאלף את בעלך

בגדת בבעלך

אם כל כך הרבה שנים בגד בו עד שגלה אותך מה את מצפה ועוד החזר אותך אלו מסכנים הילדים החשבת על הילדים או את רוצה לוותר על הילדים למען האהבה תחלטי מה חשוב לך יותר הילדים או המאהב
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר