אתמול קיבלתי אומץ ללכת

לרבנות זה היה הדבר הכי כואב שעברתי בחיי יותר כואב מלידה 2 מתוך 3 עברתי טבעי אז אני יודעת מהי כאב של לידה . הגעתי למסקנה שהרבה לא זז בזוגיות אין היענות מצד שני , הייתי הולכת עם ראש באדמה איך עברו בחיי 6 שנים של שקרים ובגידה ממישהו שהיה צריך להיות החבר הכי טוב ... ומה שמצחיק אני מרגישה שירד לי אבן מהלב כי אני לא חלשה כמו שחשבתי ואני יתמודד אם זה לטוב ולרע , כ"כ חששתי מהצעד עכשיו נשאר רק לחכות לדיון , להכין את הילדים ע"י יועצת בית הספר אני הולכת לדאוג לזה מחר . לילה טוב !

בהצלחה בחיים החדשים

אני לא מכיר את הסיפור שלך, אבל אני בטוח שסבלת. ויש שאומרים שכל שינוי הוא לטובה.

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

כל הכבוד על האומץ

ואחרי שתעברי את כל התהליך הקשה וגם תוך כדי לעולם אל תאבדי את האמון באנשים באופן כללי כי בלי אמון ובלי אהבת הזולת לא נשאר הרבה. גם הילדים שלך יקחו את זה כמו שאת לוקחת את זה בסופו של דבר, אם לא תראי בזה סוף העולם ולא תשדרי להם את זה גם להם יהיה יותר קל להתאושש. ואת גם נותנת לילדים שלך מתנה נפלאה - דוגמא אישית - ללא להשאר במקום שכל כך רע. מכירה את הספור על הצפרדע המבושלת ? כל הכבוד שיהיה לך בהצלחה וקל כמה שיותר

משל הצפרדע המבושלת

אם ישימו צפרדע בסיר מים, ויחממו אותו לאט לאט, הצפרדע תתרגל לחום ולא תברח עד שתתבשל למוות. לעומת זאת, אם יזרקו צפרדע למים חמים, היא מייד תקפוץ החוצה ותינצל. הצלחת לקפוץ מהסיר בזמן כל הכבוד על האומץ לא לפחד משינוי ואת רק בת 30 ובעצם באף גיל לא מאוחר מדי.

אתמול קיבלתי אומץ ללכת

לרבנות זה היה הדבר הכי כואב שעברתי בחיי יותר כואב מלידה 2 מתוך 3 עברתי טבעי אז אני יודעת מהי כאב של לידה . הגעתי למסקנה שהרבה לא זז בזוגיות אין היענות מצד שני , הייתי הולכת עם ראש באדמה איך עברו בחיי 6 שנים של שקרים ובגידה ממישהו שהיה צריך להיות החבר הכי טוב ... ומה שמצחיק אני מרגישה שירד לי אבן מהלב כי אני לא חלשה כמו שחשבתי ואני יתמודד אם זה לטוב ולרע , כ"כ חששתי מהצעד עכשיו נשאר רק לחכות לדיון , להכין את הילדים ע"י יועצת בית הספר אני הולכת לדאוג לזה מחר . לילה טוב !

את קיבלת את

ההחלטה הנכונה! תהיי חזקה ובהצלחה!‏

כל הכבוד תלכי עם זה

בכל הכוח אם זו החלטה סופית אל תתפסי לרגעי חולשה היי חזקה ושנה טובה.

מצטרף לקריאות העידוד

כל הכבוד לך יקירתי, עשית צעד ענק ומשמעותי שלבטח ישפר את חייך במידה ניכרת. יחד עם התפעלותי והתגאותי, הרשי לי להציע לך לפנות לייעוץ זוגי (ולא - לא כזה שינסה חלילה לגרום לך לחזור בך! אלא, ייעוץ זוגי ייחודי אשר יסייע לך ולבעלך ל"פרק את החבילה" בשלום. בצורה הנוחה, המכובדת והשלווה ביותר. באופן זה, תוכלו להחליט על כל ענייני הממון, המשמרות ושאר העניינים הנכבדים בצורה שלא תפגע בכם וכמובן לא תפגע ביקרים לכם מכל - בילדיכם!) שיהיה לך המון בהצלחה. בכבוד רב, ד"ר כרמי אומרו.

שאלה

ברור שההחלטה שלך התבשלה מזה זמן רב. אם מותר לשאול, מה היה הקש ששבר את גב הגמל וגרם לך ללכת לרבנות ?

כל הכבוד לך

שיהיה הכי בהצלחה שאפשר! אני מכיר כל כך הרבה שהיו נשארות באותו מקום רע ופשוט גוררות שם שנים. אני לא מכיר אותך אך ממש גאה בך, ומאחל לך דרך חדשה וטובה, מלאה בדברים שעושים טוב על הנשמה, וכמובן.. אהבה בריאה.

שאלה

ברור שההחלטה שלך התבשלה מזה זמן רב. אם מותר לשאול, מה היה הקש ששבר את גב הגמל וגרם לך ללכת לרבנות ?

הילית/רננה

מה זה משנה מה היה אצלה הקש ששבא את גב הגמל כל אחד שונה ולכל אחד חיים שונים מה שחשוב שכל אחד יתמקד בחיים שלו ולא בחיים של השכנים שלו ויתמקד בתיקון החיים שלו ולא בתיקון חיים של אחרים. שנה טובה ובהחלטות נכונות מלאה !!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר