למה איני לזרוק אותו לכול הרוחות

הבעל בוגד משקר מפלרטט מעשן סמים קלים ואני מבינה אותו כי הוא עבר ילדות לא טובה אבל מה עם נפשי הפגועה ניסתי פסיכולוג והוא בעצמו מייעץ לי לזרוק אותו כי ממנו לא תהיה היענות להשתנות אוף כמה קשה לי וכואב לי אם הייתי יכולה לשנות את הגלגל אחורה מזלו שיש ילדים בנישואינו , אפשר בכלל להצגבר על בגידה אני כו הזמן בולשת אחריו אין אימון זה לא חיים בשבילי אני מבינה אך לא עושה דבר למה ????????????

הכל זה עניין של הרגל

עוד לא הפנמת שאת יכולה לחיות אחת, לכן את עדיין חיה בצורת חיים של בילוש וחיפוש כשתמשיכי לחיות כך גם אם תהייי גרושה זה ירדוף אותך אם תכירי מישהו אחר גם אותו את תתחילי לבדוק ולבלוש תנסי שלא לחיות כך זה דבר ראשון דבר שני, מה מרוויח הגבר מבגידה? ריגוש? תנסי ללכת בהפוך על הפוך דהיינו מה יש באותה אחת שאין בך? למה את חושבת שהיא יותר טובה ממך? במקום לריב איתו נסי לקרב אותו אליך ולא להרחיק אותו ממך. מצד שני תערבי את משפחתו אולי זה יגרום לו להשתנות. ואם לא, תבהירי להם שעל פי חוק אם הוא לא ישלם מזונות את תתבעי את הוריו (זה קבוע בחוק) שאת לא רוצה להתכרש אבל אם הוא יעמיד אותך אל הקיר אז כל האפשרויות פתוחות.

זה נעים לך להיות

על תקן שרלוק הולמס?‏..‏ אין לך טעם בזה ומה את עדיין מחפשת איתו?? חבל לך ואפילו הפסיכולוג יעץ לך לעזוב אותו! גם כשיש ילדים לא נשארים נשואים בכל מחיר.‏ המחיר שאת משלמת כאן הוא יקר מידי.‏ קחי את עצמך ואת הכבוד העצמי שלך בידיים ותיפרדי ממנו.‏ זה עדיף וכך ייטב לך..‏ אל תפחדי...

כי את פוחדת משינויים, כמו כולם

בינינו, לא נראה שיש לכם עתיד גדול, עם כל הרצון להשמע אופטימי, קשה לי. האמון לא יחזור לעולם, וגם בעלך לא נשמע מציאה גדולה וקשה לי לראות שיש לך סיבה להלחם. להתגרש זה לא פשוט, ביחוד אם המצב הכלכלי לא משהו, אבל ההחלטה יכולה להיות רק שלך.

כנראה עוד לא הגיעו מים עד נפש

כנראה רק שהוא יעבור לסמים קשים ותביני שגם הילדים נפגעים יהיה לך אומץ לקום וללכת. אם זה לא יקרה יש מצב שתשארי לסבול כל חייך בהיותך חוששת מאוד מלעשות את השינויים המתבקשים.

מפלס החרא עוד לא גלש...

גם אם הוא מסריח לפחות הוא חם ומוכר ... ביום שהוא יגלוש את תבעטי בו!

ייעוץ זוגי

בעיה כמו זו שהצגת, מלווה את תחושותיהם של בני זוג רבים השרויים במערכות יחסים שאינן בריאות ואינן מתפקדות כראוי. בעיה זו מצריכה טיפול מקצועי מצד יועץ זוגי או מטפל זוגי מוסמך. ועל כן אני מזמין אותך אלינו לקבלת ייעוץ זוגי אישי או טיפול זוגי ייחודי שייטיב עימך ועם בן זוגך וישפר את מערכת היחסים שלכם.

קשה לי לסלוח לו על הבגידה

זו בגידה של כמה שנים ובהם הוא חצה את הקו האדום , כמו הבאתה אליי לבית ולשכב איתה איך אפשר לסלוח על דבר כזה ? או השפלות מילוליות מצידו..... איך טיפול זוגי יכול לטפל בכך ? אציין שאני הולכת לפסיכולוג ואני חוזרת על אותה נקודה שקשה לי לקבל זאת או להסתכל עליו אני כ"כ פגועה וכעוסה ממנו .

אולי המקום ללכת לפסיכולוג תלכי לויצו או נעמ"ת שיעזרו לך להתגרש ממנו

ויפנו אותך לקבלת סיוע משפטי חינם אם את עומדת בקריטריונים.

למה איני לזרוק אותו לכול הרוחות

הבעל בוגד משקר מפלרטט מעשן סמים קלים ואני מבינה אותו כי הוא עבר ילדות לא טובה אבל מה עם נפשי הפגועה ניסתי פסיכולוג והוא בעצמו מייעץ לי לזרוק אותו כי ממנו לא תהיה היענות להשתנות אוף כמה קשה לי וכואב לי אם הייתי יכולה לשנות את הגלגל אחורה מזלו שיש ילדים בנישואינו , אפשר בכלל להצגבר על בגידה אני כו הזמן בולשת אחריו אין אימון זה לא חיים בשבילי אני מבינה אך לא עושה דבר למה ????????????

תשובה לשאלתך

חמודה אני איתך באותה צלחת ומה שאני אומרת לך תקחי את עצמך בידים אותך ואת הילדים שלך ותברחי כל עוד את יכולה כי טוב לא יצא מזה אלה רק רע
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר