נו ...מה אתם אומרים על ..

ההצעה שגבר יוכל להתחתן עם שתי נשים ? אני את שלי כבר הזהרתי ..חח

לא צריך לתת במה "לרב"שמחפש כותרת,ובטח שלא לעדת מעריצותיו המתחסדות

יהיו כאלה שיגידו

לא מספיק אחת

ואולי לאלה שאומרים שגם אשה אחת זה יותר מדי

צריך להציע ליזום חוק הפוך שאשה אחת שהיא קצת יותר מדי ... תוכל לשאת שני גברים על מנת שהנטל יתחלק זה נשמע לי רעיון לא רע ...

לא צריך לתת במה "לרב"שמחפש כותרת,ובטח שלא לעדת מעריצותיו המתחסדות

למה עצבים מותק

פספסתי משהו איזה רב?

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

ואולי לאלה שאומרים שגם אשה אחת זה יותר מדי

צריך להציע ליזום חוק הפוך שאשה אחת שהיא קצת יותר מדי ... תוכל לשאת שני גברים על מנת שהנטל יתחלק זה נשמע לי רעיון לא רע ...

חחחחחחח רעיון טוב ...

צודקת...

אבישג אם יעשו חוק הפוך

את לא שוכחת נכון?

נו ...מה אתם אומרים על ..

ההצעה שגבר יוכל להתחתן עם שתי נשים ? אני את שלי כבר הזהרתי ..חח

האמת בכל דבר יש פלוס ומינוס

בממוצע לפחות חצי חודש האישה עיפה ,אין לה כוח הילדים עיצבנו וכו..אז יש תחליף.מצד שני הרי ברור שנשים מקצרים חייהם של הגברים עובדה נשים חיות יותר מגברים כך שאנו בגיל 50 נחזיר ציוד לבורא עולם. אז אתם הייתם סוגרים עיסקה?

אבישג אם יעשו חוק הפוך

את לא שוכחת נכון?

אתה יודע מה

הסיכוי לחוק שכזה אפסי...‏ כי הרי ברור שהרבנים לעולם לא יאשרו חקיקת חוק שכזה וגם התורה אינה מתירה...

האמת בכל דבר יש פלוס ומינוס

בממוצע לפחות חצי חודש האישה עיפה ,אין לה כוח הילדים עיצבנו וכו..אז יש תחליף.מצד שני הרי ברור שנשים מקצרים חייהם של הגברים עובדה נשים חיות יותר מגברים כך שאנו בגיל 50 נחזיר ציוד לבורא עולם. אז אתם הייתם סוגרים עיסקה?

אתה הרגלת את האשה לטובות הנאה, נכון ?

ספרת לנו פעם כמה אתה משלם, מזמין וכו' ושזו החלוקה ביניכם אתה משלם והיא פותחת רגלים אז אם זה המצב אצליכם אולי אתה לא מושך אותה באמת, אולי היא שם באמת רק בשביל הפינוקים הגשמיים שאתה מעניק לה, שכפי שהעדת על עצמך זה תפקידך העיקרי במערכת היחסים. אני למשל מרוויחה טובבבבב ולא צריכה שגבר יעניק לי פינוקים גשמיים כמו מסעדה, טיול וכו' אז לי למשל יש חשק כל החודש הבעיה שאני מכוערת רצח, אף אחד לא רוצה

שימי...אם אישה אחת מקצרת את

החיים ...אז תחשוב כמה תקצרנה לך אותם שתי נשים ...וקל וחומר הראשונה לאחר שתביא לך מתחרה נוספת...חחח

מילים כדורבנות מלי.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר