אישה נשוא התאהבה בי

אישה בת 46 מקסימה התאהבה בי לאחר הכרות ממושכת , החיים שלה טובים בעל ילדים , היא רוצה להיות בקרבתי ושנחיה יחד , אני אוהב אותה ולא יודע איך להמשיך , האם לכנע אותה להפרד מבעלה או עלי להפרד ממנה .

אתה לא תשכנע אותה להפרד מבעלה

אם היא תעזוב את בעלה, זה רק כי היא רוצה. אף אחת לא מפרקת משפחה כי מישהו מכר לה סיפורים. לכן תעשה את החשבון שלך. מותר לך לנסות לפרק את המשפחה. יש פה בעיה מוסרית, וצריך להתמודד גם איתה. אבל שיקול הדעת ניתן לאדם על מנת שיתמודד עם בעיות מוסריות. האם היא תשתכנע או לא - זו כבר שאלה אחרת, וכבר הבעתי את דעתי על יכולת ההשפעה שלך. מה שכן, עליך באמת לשאול את עצמך האם אתה שלם עם הדרך הזאת או לא. לדעתי האישית לא כדאי להתעסק בפירוק משפחה של מישהו אחר, אבל זו רק דעתי.

אם היא תפרק משפחה-אתה עדיין תישאר שם????

או שכל מה שמושך אותך עכשיו זה שהיא לא מושגת. לא נראה לי שאתה סגור עליה או על עצמך. היא התאהבה בך, ואתה?!התאהבת?או שזה רק מחמיא לך. וכשהיא תהיה כולה שלך,עם כל הטוב וכל הפחות טוב,עדיין תרצה לחיות איתה כל החיים? אם לא,אז פשוט לך משם עכשיו.

אישה נשוא התאהבה בי

אישה בת 46 מקסימה התאהבה בי לאחר הכרות ממושכת , החיים שלה טובים בעל ילדים , היא רוצה להיות בקרבתי ושנחיה יחד , אני אוהב אותה ולא יודע איך להמשיך , האם לכנע אותה להפרד מבעלה או עלי להפרד ממנה .

בניגוד למריוס אני אומר לך

שיש נשים שפירקו משפחה בשביל סיפורים של גברים ואני אומר לך זאת באחריות. לעצם הענין איזה מין בן אדם אתה שאתה רוצה לגרום לפרוק משפחה שחיה טוב רק על מנת להגשים את הפנטזיות שלך? זה בהחלט לא מוסרי לא הייתי מציע לך לעשות זאת,לא מדובר כאן במשפחה שהיא על סף פירוק בכל מקרה גם אם לא היית בתמונה,ואני אומר לך אשה שתפרק את משפחתה בשבילך גם אותך היא תזרוק בלי להניד עףעף.רד מזה התנתק כמה שיותר מהר מצא לך כוון טוב יותר.

לפי דעתי

אלו שפירקו משפחה בשביל גבר, עשו זאת על דעת עצמן. לא הגבר שיכנע אותן. היה שם רצון לפרק חבילה שלא עובדת, והייתה הזדמנות, אבל הסיבה העמוקה - לפי דעתי כמובן - איננה ההזדמנות הרגעית, אלא המצוקה במערכת הקיימת והרצון לצאת ממנה. אם אלו קיימים, החבילה תתפרק, בין אם יש בחוץ מאהב ובין אם עדיין אין. ואנו יודעים שלא קשה למצוא אחד.

אישה נשוא התאהבה בי

שאלה קצת הזויה לא? תפרט קצת יותר

לפי דעתי

אלו שפירקו משפחה בשביל גבר, עשו זאת על דעת עצמן. לא הגבר שיכנע אותן. היה שם רצון לפרק חבילה שלא עובדת, והייתה הזדמנות, אבל הסיבה העמוקה - לפי דעתי כמובן - איננה ההזדמנות הרגעית, אלא המצוקה במערכת הקיימת והרצון לצאת ממנה. אם אלו קיימים, החבילה תתפרק, בין אם יש בחוץ מאהב ובין אם עדיין אין. ואנו יודעים שלא קשה למצוא אחד.

אלה שפירקו,‏ כנראה

שאצלן באמת..‏ "הגיעו מים עד נפש"‏...

כנראה שכל התשובות נכונות

אישה נשוא התאהבה בי

אתה תעשה את השיקולים שלך

והיא תעשה את השיקולים שלה אל תחשוב במקומה תתמקד בלחשוב בשביל עצמך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר