לסימה

האמת מריוס צודק לרדת במשקל זה לא פשוט ולפעמים דווקא שעושים מאמץ בכיוון זה פועל הפוך לנשים יש מודעות עצמית אין ספק שהיא מודעת ואם היא היתה יכולה לרדת במשקל היא היתה עושה את זה. ברוב המקרים לחץ של בן זוג לעניין הזה לא יביא לתוצאות הרצויות אלא בדיוק ההיפך.

זאת בכלל לא הפואנטה.

הויכוח הוא לא אם קשה או קל לירזות.

וואלה סימה

אני נהנה לקרוא את מה שאת כותבת. התחלת לחשוב כמו גבר? בלי הפוך על הפוך ופסיכולוגיות. בתכלס היא עלתה במשקל, זה מפריע לו, מותר לו שזה יפריע לו והוא לא צריך להתבייש לומר את זה. לה לא אכפת שזה מפריע לו וזאת לא גישה בריאה, פשוט ולעניין.

האישה מלאה

אני אוהב את אשתי היא אמא טובה לילדים אישה מאד חכמה הקימה בית לתפארת אני מאד מכבד אותה אבל הבעיה שהיא שמנה וטוב לה ואני לא כול כך מבסוט מי זה כי יש לי הרגשה שלכול מקום מסתכלים עלינו ומדברים היא לא עושה חשבון לאף אחד וזה לא מזיז לה ולי כן ואני מנסה כול הזמן לדבר אבל לא עוזר היא יפה וחבל שהיא מתעקשת וגם זה כניראה היא השמינה מהטיפול פוריות והזריקות איך אני משכנע אותה לעשות דיאטה בלי לריב איתה מחכה לתשבות רציניות

שמנה או מלאה ?

כי יש הבדל. מלאה - בעיקר במקומות הנכונים - זה עדיף על אנורקסית שטוחת חזה... שמנה... זה תיסמונת החבית המהלכת. במקרה האחרון - גם מבחינה בריאותית עדיף להפוך את החבית לגיבעול

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

וואלה סימה

אני נהנה לקרוא את מה שאת כותבת. התחלת לחשוב כמו גבר? בלי הפוך על הפוך ופסיכולוגיות. בתכלס היא עלתה במשקל, זה מפריע לו, מותר לו שזה יפריע לו והוא לא צריך להתבייש לומר את זה. לה לא אכפת שזה מפריע לו וזאת לא גישה בריאה, פשוט ולעניין.

יש לי חברה

שאומרת לי תמיד שאני חושבת כמו גבר בדברים מסוימים. אבל ברצינות...בתגובה הראשונה שלי אליו אמרתי שהרבה לא יעזור לו כי זאת צריכה להיות החלטה שלה.מה שאותי קומם הוא...שתקפו אותו בשל רצונו שאשתו תראה טוב יותר.

האישה מלאה

אני אוהב את אשתי היא אמא טובה לילדים אישה מאד חכמה הקימה בית לתפארת אני מאד מכבד אותה אבל הבעיה שהיא שמנה וטוב לה ואני לא כול כך מבסוט מי זה כי יש לי הרגשה שלכול מקום מסתכלים עלינו ומדברים היא לא עושה חשבון לאף אחד וזה לא מזיז לה ולי כן ואני מנסה כול הזמן לדבר אבל לא עוזר היא יפה וחבל שהיא מתעקשת וגם זה כניראה היא השמינה מהטיפול פוריות והזריקות איך אני משכנע אותה לעשות דיאטה בלי לריב איתה מחכה לתשבות רציניות

האישה מלאה והשכל שלך ריק

זה כל הסיפור

כן אלה.

שומן יתר זה לא אסתטי.אני חושבת שירדתי לסוף דעתו של האיש שבאמת מחפש עיצה טובה ולא ביקורת שיפוטית.הוא לא ניסח את עצמו נכון.אך למי שטרח ליקרוא בין השורות בלי שהפרוז'קטור הפמיניסטי ידלק הצליח לראות שהאיש כן מכבד וכן אוהב רק מבקש עיצה טובה שתביא אותו לאמצע.יש לו בעיות בניסוח אבל הוא לא נשמע מזלזל כפי שאת רומזת.

אני לא מזלזל באישה שלי היא אישה שהביאה אותי לפסגות הכי גבוהים שהגיעתי יש לה ביטחון הכול רק לי זה מפריע ולה בכלל לא אני מקווה שיבוא יום והיא תחליט לעשות עם זה משהו ותודה לכולם

האישה מלאה

תשובה מועילה

בלי הרבה דיבורים מיותרים..כנסו שניכם לאורח חיים בריא ותוציאו את כל הג'אנק מהבית..תעשו הליכה וספורט בשביל הכיף"...וכך בצורה כזאת היא תרזה ואתה תרגיש נפלא!! ובנוסף בטח אתה יודע שיש דרך רומנטית להוצאת קלוריות..אז לעבודה..

שמנה או מלאה ?

כי יש הבדל. מלאה - בעיקר במקומות הנכונים - זה עדיף על אנורקסית שטוחת חזה... שמנה... זה תיסמונת החבית המהלכת. במקרה האחרון - גם מבחינה בריאותית עדיף להפוך את החבית לגיבעול

אמוץ,‏ גם לשטוחות חזה

יש פתרון בזמננו,‏ קוראים לו סיליקון.‏ ואגב,‏ לפי מה ששמעתי,‏ כשבחורה שמנמנה מרזה,‏ גם נפח החזה שלה יורד...‏ אז מה פתרון הפלא שלך,‏ לאשה המושלמת חיצונית?‏

זה לא נכון מריוס.

ראשית אני כן יודעת מזה לירזות.הייתי שלוש פעמים בהריון וירדתי הרבה מאוד ק"ג. וזה לא מה שהוא כותב מריוס.האיש בסה"כ משתף אותנו עם בעיה שמפריעה לו ושואל אם ישנה דרך לגשת לפתרון בצורה נכונה. וכן מריוס!!!יש הרבה נשים שאחרי כמה שנות נישואין מתחילות להתבהם בלי הכרה ולא ממש מעניין אותן איך הן נראות.ולדעתי זה טבעי שזה מפריע לגבר בדיוק כמו שזה מפריע לאשה במצב הפוך. ולמה רק ממני אתה מבקש סליחה?

ישנה בעיה אחרת

מה שיותר מפריע לו זה מה חושבים האנשים בסביבה,שמסתכלים עליהם וכדומה. וזו כבר בעיה של תחושת (״בושה״) שהוא מרגיש וגם מבוכה. והיא בכיף שלה ( לא מפריע לה איך היא נראית כי היא מסתכלת לעצמה בעינים כל יום)..... עצה? לשבת איתה ולשוחח , להסביר שביחס אליו היא אולי מלאה והוא חש זר ומנוכר בחברתה.יעזור? אולי לא אבל לפחות היא תהיה מודעת יותר למי שחי ושותף איתה. ואם הוא גם יציע את תמיכתו וההרזיה תיעשה בצורה מסודרת (אפשר לקבל המלצה מחברים שעשו דיאטה בהדרכה ,בהשגחה ובמעקב) זה יהיה מצויין לנסות. דרך אגב היא ניסתה לרזות ? כי זו קצת בעיה עם ההורמונים של ההפרייה ומחייב מקום שיומלץ לכם על ידי חוג מכרים חברים שהצליחו לרזות . סימה הצלחתי להשחיל תגובה אלייך

הילה.

אני מסכימה איתך. הוא גם כנראה לא ניסח את עצמו נכון.

האישה מלאה

אם אתה לא מצליח לשכנע אותה

כל עיצה שניתן לך כנראה לא תעזור אם זה לא בא ממנה,זה צירך להתחיל בראש שלה.

תשובה מועילה

בלי הרבה דיבורים מיותרים..כנסו שניכם לאורח חיים בריא ותוציאו את כל הג'אנק מהבית..תעשו הליכה וספורט בשביל הכיף"...וכך בצורה כזאת היא תרזה ואתה תרגיש נפלא!! ובנוסף בטח אתה יודע שיש דרך רומנטית להוצאת קלוריות..אז לעבודה..

אכן מועילה.

באמת תשובה רצינית?

אז כך. אתה לא כל כך מבסוט....... וואלה. יש לך אישה חכמה ומודעת לעצמה, בעלת בטחון עצמי, יציבה, שהרגשתה לא תלוייה במה שיגידו/לא יגידו עליה. ואתה לא כזה וזו הבעיה שלך. היא לא צריכה לרזות כדי לרצות אותך, היא לא צריכה לרזות כדי שלך יהיה נעים ללכת ולהתגאות במראה החיצוני שלה. ואולי תחשוב לרגע על מה שכתבת - אישה מאד חכמה שהקימה בית לתפארת ואתה מאד מכבד אותה ובאמת תכבד אותה ואל תוזיל אותה בשטחיות מבזה.

בסופו של יום - הוא רוצה בטובתה.

אז נכון שהדרך לגיהנום רצופה בכוונות טובות... אבל אם בזכותו הבחורה תוריד קצת - אין ספק שהרווח בעיקר יהיה שלה. ראשית - בריאותית (ואני יוצא מתוך הנחה שלא תהפוך לאנורקסית). שנית - תקצור מחמאות ואולי גם איזה רומן מהצד ועכשיו תשפכי עלי אש וגופרית... ובצדק

ישנה בעיה אחרת

מה שיותר מפריע לו זה מה חושבים האנשים בסביבה,שמסתכלים עליהם וכדומה. וזו כבר בעיה של תחושת (״בושה״) שהוא מרגיש וגם מבוכה. והיא בכיף שלה ( לא מפריע לה איך היא נראית כי היא מסתכלת לעצמה בעינים כל יום)..... עצה? לשבת איתה ולשוחח , להסביר שביחס אליו היא אולי מלאה והוא חש זר ומנוכר בחברתה.יעזור? אולי לא אבל לפחות היא תהיה מודעת יותר למי שחי ושותף איתה. ואם הוא גם יציע את תמיכתו וההרזיה תיעשה בצורה מסודרת (אפשר לקבל המלצה מחברים שעשו דיאטה בהדרכה ,בהשגחה ובמעקב) זה יהיה מצויין לנסות. דרך אגב היא ניסתה לרזות ? כי זו קצת בעיה עם ההורמונים של ההפרייה ומחייב מקום שיומלץ לכם על ידי חוג מכרים חברים שהצליחו לרזות . סימה הצלחתי להשחיל תגובה אלייך

אישתי לא הייתה צובעת שיער לאדום ...

אלמלא הייתי מסובב ת'ראש אחרי כל מישהי ששערה צבוע בצבע הנ"ל... אין ספק - הרבה יותר נוח זה לא לצבוע, לא להתאפר, לא לרזות - כי מה'כפת לי ממה יגידו ואיך יסתכלו? ונכון, המציאות היומיומית מפלה את הנשים לטובת הגברים. אני (למי שעדיין לא יודעת ) - מעט השיער שנשאר לי בראש הוא כסוף עד לבן וגם הגובה שלי לא מאפשר לי לשתות מהעננים . אבלללללללללל - אם רעייתי תבקש בעדינות שאתחיל להשתמש בפיאה, אצבע שיער וגם ללכת על עקבים - אשיב לה שמבחינתי היא יכולה לסובב ת'ראש וגם להתחיל עם כח מי שרק בא לה... מה לעשות - צדק זה רק כוכב במערכת השמש

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר