האישה מלאה

אני אוהב את אשתי היא אמא טובה לילדים אישה מאד חכמה הקימה בית לתפארת אני מאד מכבד אותה אבל הבעיה שהיא שמנה וטוב לה ואני לא כול כך מבסוט מי זה כי יש לי הרגשה שלכול מקום מסתכלים עלינו ומדברים היא לא עושה חשבון לאף אחד וזה לא מזיז לה ולי כן ואני מנסה כול הזמן לדבר אבל לא עוזר היא יפה וחבל שהיא מתעקשת וגם זה כניראה היא השמינה מהטיפול פוריות והזריקות איך אני משכנע אותה לעשות דיאטה בלי לריב איתה מחכה לתשבות רציניות

אתה לא

אתה רק יכול לקלקל את היחסים. לא כל מה שאנחנו רוצים אנחנו מקבלים. היא תרד אם וכשהיא תחליט. זכור! קל לקלקל, קשה לתקן.

ההחלטה אם היא תרזה ‏

או לא,‏ רק היא צריכה לקבל!‏,‏ אתה לא אמור לשכנע אותה! אם אתה אוהב ומכבד אותה,‏ נסה לקבל אותה גם כמלאה אבל אשה טובה.‏ ‏

באמת תשובה רצינית?

אז כך. אתה לא כל כך מבסוט....... וואלה. יש לך אישה חכמה ומודעת לעצמה, בעלת בטחון עצמי, יציבה, שהרגשתה לא תלוייה במה שיגידו/לא יגידו עליה. ואתה לא כזה וזו הבעיה שלך. היא לא צריכה לרזות כדי לרצות אותך, היא לא צריכה לרזות כדי שלך יהיה נעים ללכת ולהתגאות במראה החיצוני שלה. ואולי תחשוב לרגע על מה שכתבת - אישה מאד חכמה שהקימה בית לתפארת ואתה מאד מכבד אותה ובאמת תכבד אותה ואל תוזיל אותה בשטחיות מבזה.

למה מבזה?

אני לא חושבת שיש משהו מבזה בזה שגבר רוצה שאשתו תהיה יותר אסתטית. שומן יתר זה לא מלבב.זה לא נעים,וניתן לטיפול.ניכר מדבריו שהוא אוהב ומכבד אותה בשל מה שהיא.אבל בכל זאת מפריע לו המראה.ומותר לו. לי היה מפריע אם בעלי היה מעלה 20 ק"ג.הייתי מדרבנת אותו לרדת במשקל ואף עוזרת לו.מה גם שזה לא בריא. כמובן שהרבה הוא לא יכול לעשות כי זאת צריכה להיות החלטה שלה.אבל מכאן ועד ביזוי ושיטחיות הדרך רחוקה.אני בטוחה שלא זאת היתה תשובתך אם בחורה היתה שואלת אותה שאלה.

סימה......

אתחיל מהסוף. זו בדיוק היתה תשובתי אם אישה היתה שואלת את השאלה הזו. מה פירוש "גבר שרוצה שאשתו תהיה יותר אסתטית"? שמנה משמע לא אסתטית? מותר שיפריע לו מה שלא יהיה. אבל כשהוא כותב שנדמה לו שלכל מקום מדברים ומסתכלים עליהם וזה מה שמפריע לו - זה מפריע לי. ואם כדי למנוע זאת הוא רוצה שתרזה, כדי שהוא ירגיש יותר טוב ונוח ומוחמא ללכת איתה - צר לי, אבל לי יש בעיה עם זה. כי זה אומר לגביי שלו יש בעיה עם תדמית וזה כבר סיפור אחר לטעמי. ואלה כמובן הנקודות שמפריעות לי ולא צריכות להפריע לא לו ולא לך, אבל תהיי בטוחה שזה היה מפריע לי באותה מידה אילו אישה היתה כותבת זאת על בן זוגה.

לשם שינוי אני מסכים עם סימה

אני לדוגמא הייתי פעם דוגמן!! אחרי החתונה עליתי 35 ק"ג, הפסקתי להתגלח, אני לא שם דאודורנט, מצחצח שיניים פעם ביומיים ואוכל רק בידיים. אז מה? אם אשתי אוהבת אותי היא תקבל אותי כמו שאני לא? למה לי להתאמץ? שתתכופף ה...

האישה מלאה

אני אוהב את אשתי היא אמא טובה לילדים אישה מאד חכמה הקימה בית לתפארת אני מאד מכבד אותה אבל הבעיה שהיא שמנה וטוב לה ואני לא כול כך מבסוט מי זה כי יש לי הרגשה שלכול מקום מסתכלים עלינו ומדברים היא לא עושה חשבון לאף אחד וזה לא מזיז לה ולי כן ואני מנסה כול הזמן לדבר אבל לא עוזר היא יפה וחבל שהיא מתעקשת וגם זה כניראה היא השמינה מהטיפול פוריות והזריקות איך אני משכנע אותה לעשות דיאטה בלי לריב איתה מחכה לתשבות רציניות

הבעיה בניסוח שלך (אולי)

נסה שוב ותענה על השאלות בכנות. האם הבעיה נעוצה במה שחושבים עליה ברחוב? או הבעיה נעוצה במשיכה שלך אליה בעקבות השינוי ?

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

סימה......

אתחיל מהסוף. זו בדיוק היתה תשובתי אם אישה היתה שואלת את השאלה הזו. מה פירוש "גבר שרוצה שאשתו תהיה יותר אסתטית"? שמנה משמע לא אסתטית? מותר שיפריע לו מה שלא יהיה. אבל כשהוא כותב שנדמה לו שלכל מקום מדברים ומסתכלים עליהם וזה מה שמפריע לו - זה מפריע לי. ואם כדי למנוע זאת הוא רוצה שתרזה, כדי שהוא ירגיש יותר טוב ונוח ומוחמא ללכת איתה - צר לי, אבל לי יש בעיה עם זה. כי זה אומר לגביי שלו יש בעיה עם תדמית וזה כבר סיפור אחר לטעמי. ואלה כמובן הנקודות שמפריעות לי ולא צריכות להפריע לא לו ולא לך, אבל תהיי בטוחה שזה היה מפריע לי באותה מידה אילו אישה היתה כותבת זאת על בן זוגה.

כן אלה.

שומן יתר זה לא אסתטי.אני חושבת שירדתי לסוף דעתו של האיש שבאמת מחפש עיצה טובה ולא ביקורת שיפוטית.הוא לא ניסח את עצמו נכון.אך למי שטרח ליקרוא בין השורות בלי שהפרוז'קטור הפמיניסטי ידלק הצליח לראות שהאיש כן מכבד וכן אוהב רק מבקש עיצה טובה שתביא אותו לאמצע.יש לו בעיות בניסוח אבל הוא לא נשמע מזלזל כפי שאת רומזת.

אני לדוגמא הייתי פעם דוגמן!! אחרי החתונה עליתי 35 ק"ג, הפסקתי להתגלח, אני לא שם דאודורנט, מצחצח שיניים פעם ביומיים ואוכל רק בידיים. אז מה? אם אשתי אוהבת אותי היא תקבל אותי כמו שאני לא? למה לי להתאמץ? שתתכופף ה...

תודה לך איש מלוכלך.

בזאת סיימתי את טיעוניי

אתה לא

אתה רק יכול לקלקל את היחסים. לא כל מה שאנחנו רוצים אנחנו מקבלים. היא תרד אם וכשהיא תחליט. זכור! קל לקלקל, קשה לתקן.

תודה לכולם

וואלה בדיוק כמו הבן הגדול שלי

מאז שהתחתנתי הוא עלה 35 ק"ג, הוא לא מתגלח, לא שם דאודורנט ואוכל רק עם הידיים במיוחד בשבילי ):

כן אלה.

שומן יתר זה לא אסתטי.אני חושבת שירדתי לסוף דעתו של האיש שבאמת מחפש עיצה טובה ולא ביקורת שיפוטית.הוא לא ניסח את עצמו נכון.אך למי שטרח ליקרוא בין השורות בלי שהפרוז'קטור הפמיניסטי ידלק הצליח לראות שהאיש כן מכבד וכן אוהב רק מבקש עיצה טובה שתביא אותו לאמצע.יש לו בעיות בניסוח אבל הוא לא נשמע מזלזל כפי שאת רומזת.

סימה...........

שני דברים כלליים. לעולם לא אזלזל באיש, אבל בהחלט אביע את דעתי על דברים כפי שהם נכתבים וכפי שהם נשמעים לי. שנית, אם את טורחת לקרוא בין השורות אולי תקראי גם את השורות עצמן. דיברתי בפירוש על כך שהאיש מכבד ואוהב והתייחסתי לזה, אולי לא כפי שהיית רוצה אבל בהחלט על פי הבנתי שאולי אינה מספקת אבל זה מה יש. ועדיין נשארת השאלה למי זה מפריע ולמה. וה"למה" בעיני הוא מאד חשוב. יום טוב.

תודה לך איש מלוכלך.

בזאת סיימתי את טיעוניי

באמת תודה לך.......

כי מבלי לרצות, אני בטוחה בכך, חיזקת את טיעוניי. לקחתם את זה שניכם למקום של הזנחה ולכלוך ומה לא מבלי שההודעה המקורית בכלל דיברה על כך. לקחתם את זה למקום שכולו שלכם מבלי שההודעה המקורית בכלל כיוונה אתכם לשם. מה שאומר שהכל בראש. במקרה זה - שלכם.

אכן יש אנשים חסרי תקנה עם ראש מלוכלך

אני מציעה להתעלם מהם
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר