גיל 32

גיל 32

גיל 32 לגבר נחשב גיל גדול בתקופה זו של חיינו? כלומר הרבה גברים בגיל זה לא נשואים ואין להם ילדים. מעבר לכך, אני מכירה אחד שממש קשור לאימא שלו. ולא יכול לחיות בלעדיה. מה הפיתרון לתסבוכת זו?

את הפתרון גבר מסוג זה צריך לחפש..את צריכה פשוט לא להתקרב אליו..

ישנם גם כאלו

את לא צריכה לשבור את הראש ממילא לא תוכלי לשנותם. בעיקרון לא מתאים עוברים הלאה.

גם לא מבין

רווק בגיל 32, היום, זה לא דבר חריג בכלל. השאלה היא לא האם התחתן או לא, אלא האם יצר קשר/ים משמעותיים. אם כן, אין מה לדאוג. אבל ברור שבחור שעד גיל זה לא יצר קשר משמעותי - יש שם קושי. אגב, יש כאלה שהם הומוסקסואלים, ויוצרים גם יוצרים קשרים, אפילו שלא כולם מסביב מבינים. קשור מדי לאמא? מי אמר? לפי איזה מדד? מה הקריטריון? מי השופט של זה? לשאלתך איך פותרים את התסבוכת: בהנחה שבכלל יש תסבוכת, רק מי שיש לו תסבוכת יכול לפתור אותה. כל שאר דורשי טובתו יכולים רק להישאר עם הרצון.

נישאתי בגיל 33

כל אחד עושה פעם בחיים איזו שטות...

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

גם לא מבין

רווק בגיל 32, היום, זה לא דבר חריג בכלל. השאלה היא לא האם התחתן או לא, אלא האם יצר קשר/ים משמעותיים. אם כן, אין מה לדאוג. אבל ברור שבחור שעד גיל זה לא יצר קשר משמעותי - יש שם קושי. אגב, יש כאלה שהם הומוסקסואלים, ויוצרים גם יוצרים קשרים, אפילו שלא כולם מסביב מבינים. קשור מדי לאמא? מי אמר? לפי איזה מדד? מה הקריטריון? מי השופט של זה? לשאלתך איך פותרים את התסבוכת: בהנחה שבכלל יש תסבוכת, רק מי שיש לו תסבוכת יכול לפתור אותה. כל שאר דורשי טובתו יכולים רק להישאר עם הרצון.

תשובה לקשר עם האימא

קשור מדי לאימא, הכוונה שלא יכול לעשות צעד בלעדיה, כל דבר שואל אותה מתייעץ איתה על כל פיפס, לא רוצה לגור לבד בלעדיה, עכשיו אתה תשפוט - האם זו תסבוכת?

לדעתי זה סוג של

תסביך ילדות,‏ כלומר..‏ הבחור עדיין חש עצמו ילד וצמוד לסינר של אמא...

לא בהכרח

אולי כן ואולי לא. כל זמן שנח לו לגור איתה, וזה לא בא על חשבון משהו אחר - למה לא? כל זמן שטוב לו להתייעץ איתה - אין בזה שום רע. אני מבין כמובן שכוונתך היא בגלל הקשר איתה הוא לא יוצר קשר זוגי. אז אני אומר שאולי את צודקת, אבל אולי לא. אי אפשר לשפוט אדם עד שלא רואים את הדברים כפי שהם מבחינתו. בסך הכל אני מניח שלא הגעת מהחלל החיצון, ויש לך קשר כלשהו לגבר הזה ולאמא שלו. האם את יכולה להגיד בוודאות שאת רואה במשקפיים אובייקטיביות, שאינן מוטות משום אינטרס או דיעה קדומה שלך?

לדעתי זה סוג של

תסביך ילדות,‏ כלומר..‏ הבחור עדיין חש עצמו ילד וצמוד לסינר של אמא...

אבישג תסביך אדיפוס :)

הילד מאוהב באמו ומקנא לאביו

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

אכן וויפר,‏ אתה צודק...

אבישג חלילה לא התכווני לבחור-

שזקוק לאמאל'ה יש רבים כמותו שקשורים לסינר :) שוב לא התכווני לבחור הנ"ל

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

וויפר,‏ כמוך

כמוני.‏ ההתייחסות שלנו לנושא היא באופן כללי..‏ אל דאגה...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר