הייתי בסרט הזה

לא מבין אתכן הנשים, שדווקא אתן שסובלות את ההריון - עם הבחילות, ההשמנה והסיכונים. שלא לדבר על הלידה - שעל זה שהיא כואבת, אין ויכוח (ב3 לידות מתוך 4 של זוגתי - הייתי נוכח). וברוב המקרים - דווקא אתן הן אלה שרוצות עוד ילד ועוד הריון. במקרה שלנו - הלידה השלישית הייתה פשרה. אבל אישתי החליטה להראות לי מי כאן קובע את הדברים ואחרי זה עשתה לי תרגיל של גניבת זרע. כן כן - זו האמת. אבללללללללל - רצה הגורל שדווקא ההריון הזה הסתיים בהפלה טיבעית. ואחרי שראיתי כמה כואב לה האובדן - החלטתי להסכים וכך הבאנו לעולם ילדה מקסימה שהיום היא בת 14 וחוץ מכלבה ואי אילו חתולים - זה מה שנשאר אצלנו בבית מצד שני - אין לי חצי מושג על בן זוגך ובכל מקרה לא הייתי מציע לך ללכת על גניבת זרע. מצידי - תקריאי לו את מה שכתבתי כאן... חג עצמאות שמח לך ולכל עמישראל !!!

סיפור יפה, אבל...

הלקח מהסיפור שלך הוא ש... כדאי לגנוב זרע. הנה, לאשתך זה עבד. כשאישה שמתה לעוד ילד קוראת סיפור כזה, מה אתה חושב שהיא מסיקה?

ולכן כתבתי בסוף -

א - שאינני מציע לה לגנוב זרע (ולא רק משום שלא בהכרח זה יסתיים סבהפלה טבעית). ב - שאינני מכיר את בן זוגה ואינני ודע איך הוא ינהג במקרה דומה.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

ראיתי שכתבת

אבל אדם צמא מאוד שמגיע לים ורואה מים, מרוב צמא שותה את המים עם המלח, אפילו שזה יהרוג אותו. כי הצמא לא שומע את קול ההגיון. האזהרה שלך לא מעלה ולא מורידה. תכלס, הסיפור שלך הוא: אשתך גנבה זרע, קרה מה שקרה באמצע, ובסוף- הופ! הסכמת להביא ילד לעולם. ככה היא קוראת את זה - אני מבטיח לך. אני לא מבקר אותך - אתה בוודאי תורם כאן מנסיונך. אני רק מציין עובדה פסיכולוגית (לעניות דעתי, כמובן).

תודה על הסיפור האישי וכו..אבל..

ילד זאת יצירה משותפת וחשוב לי שהוא יהיה מוכן רגשית לכך.. אני בת 31 אז אמתין עוד קצת..נהנה בינתיים מהקיימים תודה בכל אופן..

הייתי בסרט הזה

לא מבין אתכן הנשים, שדווקא אתן שסובלות את ההריון - עם הבחילות, ההשמנה והסיכונים. שלא לדבר על הלידה - שעל זה שהיא כואבת, אין ויכוח (ב3 לידות מתוך 4 של זוגתי - הייתי נוכח). וברוב המקרים - דווקא אתן הן אלה שרוצות עוד ילד ועוד הריון. במקרה שלנו - הלידה השלישית הייתה פשרה. אבל אישתי החליטה להראות לי מי כאן קובע את הדברים ואחרי זה עשתה לי תרגיל של גניבת זרע. כן כן - זו האמת. אבללללללללל - רצה הגורל שדווקא ההריון הזה הסתיים בהפלה טיבעית. ואחרי שראיתי כמה כואב לה האובדן - החלטתי להסכים וכך הבאנו לעולם ילדה מקסימה שהיום היא בת 14 וחוץ מכלבה ואי אילו חתולים - זה מה שנשאר אצלנו בבית מצד שני - אין לי חצי מושג על בן זוגך ובכל מקרה לא הייתי מציע לך ללכת על גניבת זרע. מצידי - תקריאי לו את מה שכתבתי כאן... חג עצמאות שמח לך ולכל עמישראל !!!

נכון אמוץ,‏ ללדת זה אכן

כואב..‏ מאוד.‏ אבל הכאב שווה,‏ תינוק מתוק...

תודה על הסיפור האישי וכו..אבל..

ילד זאת יצירה משותפת וחשוב לי שהוא יהיה מוכן רגשית לכך.. אני בת 31 אז אמתין עוד קצת..נהנה בינתיים מהקיימים תודה בכל אופן..

יפה !!!

אכן - יפה ונכון כתבת. ילד זו יצירה משותפת. מה ואיך שלא יהיה - שיהיה לכם רק טוב ואושר !!!

בסדר, אבל הצרוף...

רומני תימני? ממליגה עם סחוג? תסכימי אתי שיש בעיה. בגילגול הבא אני רוצה להיות יורגן לארסן ולחיות בנורווגיה עם שיער בלונדיני ועיניים כחולות.

נזכרתי בגבעת חלפון

זוכרים את הערס הרומני סרג'ו קונסטנסה חחח אגב הרומנים אוהבים בטרוף חריף, וגם עושים חמוצים כבושים בטעם מלאכים הייתה לי חברה ממוצא רומני, אהבתי את המאכלים שלהם :)

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

תודה לכולם ולמריוס

ועוד משהו ...

לפחות פעם אחת בחיים נהנים מהילדים - כשעושים אותם

נזכרתי בגבעת חלפון

זוכרים את הערס הרומני סרג'ו קונסטנסה חחח אגב הרומנים אוהבים בטרוף חריף, וגם עושים חמוצים כבושים בטעם מלאכים הייתה לי חברה ממוצא רומני, אהבתי את המאכלים שלהם :)

בואי נדייק

יש שני סוגי רומנים. ספרדים ואשכנזים. ברצינות. כאיו אמיתי, עם שורשים שונים, אפילו שאף אחד לא באמת יודע מאיפה באו אלה או אלה. הספרדים יותר כהי עור, אוהבים חריף וכולי. האשכנזים - לבנונים כרגיל ולא אוכלים חריף. כולם עושים חמוצים מעולים. אני שיקנוז.

מה פירוש "אף אחד לא יודע באמת מאיפה באו אלה או אלה"?

מאיפה באו מרומניה או לרומניה?

לרומניה

לא ברור. היו בספרד, או בעיראק, או בפולין? מעט מאוד יודעים איפה השורשים. על כל פנים - אני לא יודע מה שורשי משפחתי.

גרוש ספרד-

או בבל, משם התפזרו היהודים לכל כנפות תבל. ברומני בנוסף לספרדים יש את הצוענים ויש בניהם גם יהודים בעצם איפה אין יהודים :)

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

רוצה עוד ילד והבעל לא...

אני בת 31 יש לי 2 ילדים מקסימים בני 3 ו6 אני רוצה בקרוב לתכנן ילד נוסף אך בעלי מסרב וממש לא בעניין..אולי בעוד כמה שנים..מעדיף שקט ולא מתגעגע לטיטולים.. מה דעתכם? ללחוץ..לוותר..לחכות.. מה יכול לגרום לגבר לרצות?....

את בת 31 עם שני ילדים

אז מה הלחץ? תחכי לעיתוי שמתאים גם לו את עדין צעירה.

צעירה זה עניין יחסי..אבל תודה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר