רוצה עוד ילד והבעל לא...

אני בת 31 יש לי 2 ילדים מקסימים בני 3 ו6 אני רוצה בקרוב לתכנן ילד נוסף אך בעלי מסרב וממש לא בעניין..אולי בעוד כמה שנים..מעדיף שקט ולא מתגעגע לטיטולים.. מה דעתכם? ללחוץ..לוותר..לחכות.. מה יכול לגרום לגבר לרצות?....

לדעתי

הרצון חייב להופיע באופן ספונטני. אי אפשר לגרום לו להופיע. [ אמנם עולם הפירסום חושב אחרת, ולכן מפגיז אותנו במסרים השכם והערב. אולי אם היית עושה לו קמפיין שעם ילד שלישי הוא יהיה צעיר, סקסי ואטרקטיבי זה ישכנע אותו... ] תכל'ס, אי אפשר להתעלם מכך שלילד שלישי יש השפעה מאוד לא פשוטה על משפחה שבה שני הילדים כבר טיפה גדלו, וכבר יש שוב רמה מסויימת של חופש. איכות חייו, וגם איכות חייך, וגם איכות הקשר, כולם יפגעו. ואם זה יקרה, גם ילדיכם יפגעו. אז אינני מזלזל ברצונך בילד נוסף. אבל למרבה הצער, או השמחה, או בלי קשר לשמחה וצער - אינך משפחה חד הורית. ותמיד יש לתת עדיפות לסטטוס קוו. כשלא יודעים אם לזוז או להשאר במקום, לרוב להשאר במקום זו האופציה החכמה יותר. מה שבטוח זה שאם את תלחצי עליו, תשיגי כנראה ההיפך. אני מבין שזה מאוד מתסכל בשבילך, אבל אולי זו גם הזמנה בשבילך לבדוק את עצמך ומה עוד חסר בחייך, חוץ מילד שלישי.

תודה זכריה על התגובה ו..

אני משתדלת לא ללחוץ..אבל הבעיה היא שבעלי בגדול לא רוצה עוד ילדים בכלל.. ואני חשבתי לפחות על ארבעה ילדים.. את הילדים שלנו הוא מאוד אוהב ומפנק..אבל מעדיף לפתח תחומים אחרים.. אולי באמת הזמן יעשה את שלו..

רוצה עוד ילד והבעל לא...

אני בת 31 יש לי 2 ילדים מקסימים בני 3 ו6 אני רוצה בקרוב לתכנן ילד נוסף אך בעלי מסרב וממש לא בעניין..אולי בעוד כמה שנים..מעדיף שקט ולא מתגעגע לטיטולים.. מה דעתכם? ללחוץ..לוותר..לחכות.. מה יכול לגרום לגבר לרצות?....

המתיני,‏ אולי בעוד

שנתיים שלוש הוא יתרצה.‏ גם אם לא,‏ אז לא נורא.‏ המשיכו להנות משני ילדכם המקסימים.

תודה זכריה על התגובה ו..

אני משתדלת לא ללחוץ..אבל הבעיה היא שבעלי בגדול לא רוצה עוד ילדים בכלל.. ואני חשבתי לפחות על ארבעה ילדים.. את הילדים שלנו הוא מאוד אוהב ומפנק..אבל מעדיף לפתח תחומים אחרים.. אולי באמת הזמן יעשה את שלו..

נקווה...

ואגב, קוראים לי מריוס. "זכריה" זה שם המשפחה. יש מקרים מוזרים כאלה...

תודה לכולם ולמריוס

לא נורא מריוס

אולי בגלגול הבא תקבל שם נורמאלי סתאאאאאאאאאם. אחלה שם מריוס...

בסדר, אבל הצרוף...

רומני תימני? ממליגה עם סחוג? תסכימי אתי שיש בעיה. בגילגול הבא אני רוצה להיות יורגן לארסן ולחיות בנורווגיה עם שיער בלונדיני ועיניים כחולות.

מה?יש בך חצי חריף?

וואלה.זכריההההה ממממ נשמע טעים.

אבל לא באמת יש

זה רק השם. לא חריף. מאה אחוז ממליגה. אבל מחזיק קצת סחוג במקרר, שיהיה.

כן...יש לציין שהגנים הרומנים דיי השתלטו עליך.

איך אתה בגנבות?

רוצה עוד ילד והבעל לא...

הייתי בסרט הזה

לא מבין אתכן הנשים, שדווקא אתן שסובלות את ההריון - עם הבחילות, ההשמנה והסיכונים. שלא לדבר על הלידה - שעל זה שהיא כואבת, אין ויכוח (ב3 לידות מתוך 4 של זוגתי - הייתי נוכח). וברוב המקרים - דווקא אתן הן אלה שרוצות עוד ילד ועוד הריון. במקרה שלנו - הלידה השלישית הייתה פשרה. אבל אישתי החליטה להראות לי מי כאן קובע את הדברים ואחרי זה עשתה לי תרגיל של גניבת זרע. כן כן - זו האמת. אבללללללללל - רצה הגורל שדווקא ההריון הזה הסתיים בהפלה טיבעית. ואחרי שראיתי כמה כואב לה האובדן - החלטתי להסכים וכך הבאנו לעולם ילדה מקסימה שהיום היא בת 14 וחוץ מכלבה ואי אילו חתולים - זה מה שנשאר אצלנו בבית מצד שני - אין לי חצי מושג על בן זוגך ובכל מקרה לא הייתי מציע לך ללכת על גניבת זרע. מצידי - תקריאי לו את מה שכתבתי כאן... חג עצמאות שמח לך ולכל עמישראל !!!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

בסדר, אבל הצרוף...

רומני תימני? ממליגה עם סחוג? תסכימי אתי שיש בעיה. בגילגול הבא אני רוצה להיות יורגן לארסן ולחיות בנורווגיה עם שיער בלונדיני ועיניים כחולות.

ידידי מריוס - הרומניות עדיפות על הסקנדינביות

גם אם אינן תמיד בהירות שיער... והמבין יבין

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

הממ...

אני חושב שהבנתי
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר