להיות יהודי

שלום , חייבת יעוץ קטן.. התחלתי קשר די טרי (חודש וחצי ) עם בחור וכבר מתחילת הקשר הרגשתי שמשהו מסתורי נורא אצלו,לא ברור,בשמחה רצה להכנס לחיי , להכיר את אימי אבל בכל הקשור להכניס אותי לביתו , למשפחתו הרגשתי הסתייגות קלה, (אנו עובדים יחד איך שהוא ) העלתי את הנושא בפניו שאין בי רצון לשחק במשחק כלשהוא ושהדברים צריכים להיות מאוד ברורים מבחינתי.. ולאט לאט נפתח בפניי על זה שמשפחתו , כנראה, מאוד דתיים, אם לא להגיד חרידים.. ושגם הוא בשלבי התחזקות .. (אחרי שכבר היתה בנינו קירבה פיזית) אין לי בעיה עם התחזקות אני מאוד בעד גם בקשר אליי.. אבל הרגשתי איפה שהוא מרומת , הבנתי שכמה מבחורות שיצא איתם כן שמר על נגיעה , אז למה זה הופף אותי? האם ניראה שממצב כזה לקשר בנינו יכול להיות עתיד ? הבחור מאוד כאן , בחיי , נמצא, אבל לא ממש יודעת מה מסתתר במחשבותיו , גם לא יודעת בידיוק מה לשאול אותו בקשר אלינו ? אני די מבולבלת , לא רוצה להיפגע בסופו של דבר , כן רוצה להתחזק אבל בקצב שלי .. מה ניראה לכם?

קשה להבין

אבל הרגשתי איפה שהוא מרומת , הבנתי שכמה מבחורות שיצא איתם כן שמר על נגיעה , אז למה זה הופף אותי? אני לא בטוחה שהבנתי אותך כאילו בבנות אחרות הוא לא נגע ובך כן ? את שואלת אם הוא רציני איתך? האם זאת היתה כוונתך ... בכל מקרה נראה שמאוד אכפת לך ממנו את מוכנה להתחזק אפילו למענו. בעקרון שמאוד אכפת ממישהו אחר אז אפשר להפגע, אין מה לעשות זה המצב לוקחים סיכונים בחיים,לא ? מצד שני את יכולה להיות בקשר רק אם כאלה שלא תאהבי ואז לא תפגעי אבל גם לא תחווי זה בגדול בלי קשר לדת כי לא הייתי בטוחה למה התכוונת.

להיות יהודי - ריקוד חתן כלה

יש בהחלט מתח באוויר שלא הכל גלוי - לטוב ולרע. אז או שתלמדי לחיות עם זה או שזה ייגמר מעצמו. צריך לתת לזה זמן. אבל מה שכנראה בטוח, בחתונה שלכם לא תרקדו ריקוד חתן-כלה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר