מה עלינו לעשות בשביל פשוט להנות מהדרך

כשאני והוא ביחד ברכב, זה תמיד הופך לסיוט. אקדים ואומר, הוא כפי הנראה נהג מצוין למרות שבתרגום חופשי שלי זה אומר שהוא נהג שודים במקצועו אבל מעולם, טפו חמסה, שום בצל, לא עשה תאונה, ולא גרם לאחת. בדרכו הוא זהיר ואתם יודעים מה, בשביל הגילוי הנאות מאוד, אולי הוא אפילו נהג מצוין וזו אני ההיסטרית אבל כל נסיעה שלנו שעוברת את העשר דקות הופכת לסיוט כי אני בלחץ, טוחנת לו במוח והוא מתעצבן. סקרנית אם זה ככה גם אצליכם? וסקרנית עוד יותר לשמוע טיפים, מה אתם עושים בשביל להפסיק עם העיצבונים ההדדיים ופשוט להינות מהדרך?

כדי להנות

עוצרים בצד הדרך במקום עם נוף ובמקום לריב עושים אהבה.

קחי רגיעון לפני שהוא נוהג

ושהוא יקח שתים לפני שאת נוהגת.

להנות מהדרך?

פשוט אל תשימי לב לנהיגה שלו, שימי לך דיסק טוב עם מוזיקה שאת אוהבת, תקראי איזה ספר טוב ותנשנשי משהו טעים במיוחד. את יודעת, כשנוסעים באיילון עוברים ליד שלט גדול של חברת אלבר שכתוב עליו "תהנה מהדרך" אז פשוט "תהני מהדרך..."

הכי קשה כשלשני בני הזוג יש רשיון.. שנינו בטוחים שאנחנו נהגים יותר טובים.. הוא לא מפסיק לרדת עלי.. ואני כל הזמן מזהירה ומעירה .. "אוי ואבוי ממש הבהלת אותי.... תזהר.. כמעט נכנסת בו.. לאן אתה ממהר מה בוער לך... אולי תתן לי לנהוג.." זה רק קצה המזלג..ממה שאני אומרת לו במהלך הנהיגה, אבל לאחרונה מצאתי פיתרון נפלא עבורי.. כשהוא נוהג אני משתדלת לשבת במושב האחורי.. ככה אני לא ממש רואה את הדרך, לא רואה שהוא נצמד לרכב שנוסע לפניו.. לא רואה את שעון המהירות וכו.. ואנחנו צולחים את הנסיעה.. עד הפעם הבאה

לי יש שיטה אחרת....

אני פשוט עפה לעולם משלי ... עולם החלומות... שבעת לכן שלא רואה כלום ! כמובן שברגע שהוא יכנס ברכב שמולנו יש סיכוי שאתעורר מהחלום

חחח..

כשאני יושבת לידו, שום "עולם חלומות" לא יכול לעזור לי.. אני כל הזמן לחוצה.

ואצלי הלחץ

היחיד זה להתעכב בפקק בדרך לעבודה. גם אני וגם בעלי נהגים זהירים ומקפידים.

ושבת שלום לכולם..

נו

באאאאארור.. את מכירה ולו נהג אחד היכול להעיד על עצמו כנהג גרוע? הלא רוב הנהגים "יודעים" שהם מתת אלוהים על הכביש.. והם ממש יודעים שהם ה-נהגים הכי טובים והכי זהירים שיש. מה לא ככה? שבת שלום ומבורך גם לך..

מה עלינו לעשות בשביל פשוט להנות מהדרך

כשאני והוא ביחד ברכב, זה תמיד הופך לסיוט. אקדים ואומר, הוא כפי הנראה נהג מצוין למרות שבתרגום חופשי שלי זה אומר שהוא נהג שודים במקצועו אבל מעולם, טפו חמסה, שום בצל, לא עשה תאונה, ולא גרם לאחת. בדרכו הוא זהיר ואתם יודעים מה, בשביל הגילוי הנאות מאוד, אולי הוא אפילו נהג מצוין וזו אני ההיסטרית אבל כל נסיעה שלנו שעוברת את העשר דקות הופכת לסיוט כי אני בלחץ, טוחנת לו במוח והוא מתעצבן. סקרנית אם זה ככה גם אצליכם? וסקרנית עוד יותר לשמוע טיפים, מה אתם עושים בשביל להפסיק עם העיצבונים ההדדיים ופשוט להינות מהדרך?

שימי ידך על ההילוך המתאים זה בטוח מוריד את הרגל מהגז....

לא ניתן לשנות בן אדם בעל יכולת קבלת החלטות גם אם זה אחרי חתונה

אני טוען שקשה מאוד עד בלתי אפשרי לשנות בן אדם שהוא בעל החלטה, אלא תיבחר דרך מיוחדת ומבוססת על הבנה עמוקה של הצד השני - פסיכולוגיה. גם זוגות אחרי חתונה (חתונה אזרחית או חתונה יהודית מסורתית) אינם מנסים לשנות אחד את השני, בהתבסס על כך שהחלטה להתחתן הייתה מבוססת על היכרות של תקופה מסוימת שקדמה לחתונה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר