בחייך מריוס - שאני אתרגש ?

ממש אין לי עניין שתמחוק את השרשור. חושב שכבר סיפרתי כאן פעם על הקטע שהיה לי עם האימרה: "אל תקח את החיים ברצינות..." ואם לא סיפרתי - אספר בהזדמנות. ואני מתנצל בפניך אם ניסחפתי והשתמשתי בדברים שבעצם לא כתבת. בניגוד לאי אילו "נשמות טובות " כאן בפורום - אני לא מנסה "לקרוא ראש" של אף אחד.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

איפה בדיוק עברתי את הגבול.?.

מה אמרתי עליו שהוא לא מעיד על עצמו..? *** קובץ קטן מדברי אמוץ חסר האומץ כותב ומטחרט.. הנשים מקצרות לנו את החיים.... סתאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאם אשמח לתת לך כתף ולא רק סתאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאם כי אם זו את מהפירסומת.... סתאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאם או ריצ'רד גיר. סתאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאם האמת ? זה שהם נראים טוב בסרטים - בכלל לא מבטיח שהם טובים במיטה טוב, למדתי עוד משהו בחיים.... סתאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאם כל השאר זה חרטא ברטא סתאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאם לשם שינוי (סתאאאאאאאאאאאאם ). אחותי הצעירה... אפילו את הזכות להתבכיין את לוקחת לי ? נמשיך להתבכיין וגם לקטר / בסופו של יום - הכל יסתדר. הבוקר בא - בוקר אור. ומישהי כתבה כאן על הומור, עדיין לא התעוררה כאן אף ציפור... ומתחשק לי ללכת ובכלל לא לחזור כי פני הכלב ממש כמו פני הדור... רק שאני ממש לא כזה גיבור... אפילו לא הצטלמתי לתמונת המחזור ... וגם את השטויות כאן צריך פעם לגמור... כי אחרת מהבנק יזכירו לי את החוב אז לכוווווווווווווולם שיהיה בוקר טוב הבת הקטנה יוצאת מחר לטיול, איזה מזל שיש לנו את החתול ויש גם שתי חתולות וכלבה רק מה שחסר זה קצת אהבה נכון, בעלי החיים הללו הם נאמנים ובנו בדרך כלל הם מתחשבים ומבינים, ובעבר זו יכלה להיות הזדמנות של פעם בחיים - להסתגר לבד בבית, ויאללה - לקרוע את הסדינים אבל פתאום כל זה הפך להיות חסר טעם וגם אני - אין לי את הביצועים של פעם מנסה לראות את החיים במבט מפוכח - ומה שבטוח - אף פעם לא הייתי מלאך ... ועכשיו אני חייב לטוס לשטח במהירות ואתם - אחים ואחיות - אל תקחו אותי ברצינות *** הייתי צריך להמשיך ולישון / אבל איזה באסה - היום יום ראשון רק שממש לא בא לי במיטה להשאר... הייתי שולח לשם איזה מישהו אחר כי אם הייתי יודע מה צופן לי העתיד - לא היתי מתחחייב למישהי - לנצח ולתמיד ובבית הספר לא מספרים על זה לתלמיד, שכמו כל דבר - גם זוגיות פעם תחליד. לפני שנים חשבתי שעברתי מחושך לאור, היום אני מודה שהתנהגתי כמו חמור. כי כשביקשתי את ידה והיא אמרה לי כן - לא חשבתי על עוד דברים - חוץ מלהזדיין ובינתיים נולדו לנו בנות וגם בן כי לא תמיד מסתדר לי מה שאני מתכנן.... והבן שלי - אוטוטו עומד להתחתן ולי מתחשק את ההתלהבות שלו לצנן על מדורת הציפיות שלו לשפוך מים, לספר לו שגן העדן - נמצא (אולי) בשמים... רק לסיום - אם תשאלו איך כל זה יתכן אשיב לכם שאין יותר כייף מבבוקר להתבכיין ולכל מי שקראו את אלה החרוזים - אאחל שבוע בטעם דבש עם תפוזים !!!

אחותי - לא יכולת להוסיף ?

תשמעי... אם אי פעם היו לי מחשבות להוציא לאור איזה קובץ של חרוזי שלכת ואיזדרכת - באת את והתחלת לעשות במקומי את העבודה. אין לי אלא להודות לך ... ובפעם הבאה תוסיפי אי אילו חמשירים ודברים אחרים שכתבתי לפני שנה ויותר. צדיקים מלאכתם נעשית בידי אחרים... אם כי - במקרה זה על ידי אחרות (?) ומה שבטוח - אני לא צדיק .

ממש אין לי עניין שתמחוק את השרשור. חושב שכבר סיפרתי כאן פעם על הקטע שהיה לי עם האימרה: "אל תקח את החיים ברצינות..." ואם לא סיפרתי - אספר בהזדמנות. ואני מתנצל בפניך אם ניסחפתי והשתמשתי בדברים שבעצם לא כתבת. בניגוד לאי אילו "נשמות טובות " כאן בפורום - אני לא מנסה "לקרוא ראש" של אף אחד.

מה אמרתי עליו שהוא לא מעיד על עצמו..? *** קובץ קטן מדברי אמוץ חסר האומץ כותב ומטחרט.. הנשים מקצרות לנו את החיים.... סתאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאם אשמח לתת לך כתף ולא רק סתאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאם כי אם זו את מהפירסומת.... סתאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאם או ריצ'רד גיר. סתאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאם האמת ? זה שהם נראים טוב בסרטים - בכלל לא מבטיח שהם טובים במיטה טוב, למדתי עוד משהו בחיים.... סתאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאם כל השאר זה חרטא ברטא סתאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאם לשם שינוי (סתאאאאאאאאאאאאם ). אחותי הצעירה... אפילו את הזכות להתבכיין את לוקחת לי ? נמשיך להתבכיין וגם לקטר / בסופו של יום - הכל יסתדר. הבוקר בא - בוקר אור. ומישהי כתבה כאן על הומור, עדיין לא התעוררה כאן אף ציפור... ומתחשק לי ללכת ובכלל לא לחזור כי פני הכלב ממש כמו פני הדור... רק שאני ממש לא כזה גיבור... אפילו לא הצטלמתי לתמונת המחזור ... וגם את השטויות כאן צריך פעם לגמור... כי אחרת מהבנק יזכירו לי את החוב אז לכוווווווווווווולם שיהיה בוקר טוב הבת הקטנה יוצאת מחר לטיול, איזה מזל שיש לנו את החתול ויש גם שתי חתולות וכלבה רק מה שחסר זה קצת אהבה נכון, בעלי החיים הללו הם נאמנים ובנו בדרך כלל הם מתחשבים ומבינים, ובעבר זו יכלה להיות הזדמנות של פעם בחיים - להסתגר לבד בבית, ויאללה - לקרוע את הסדינים אבל פתאום כל זה הפך להיות חסר טעם וגם אני - אין לי את הביצועים של פעם מנסה לראות את החיים במבט מפוכח - ומה שבטוח - אף פעם לא הייתי מלאך ... ועכשיו אני חייב לטוס לשטח במהירות ואתם - אחים ואחיות - אל תקחו אותי ברצינות *** הייתי צריך להמשיך ולישון / אבל איזה באסה - היום יום ראשון רק שממש לא בא לי במיטה להשאר... הייתי שולח לשם איזה מישהו אחר כי אם הייתי יודע מה צופן לי העתיד - לא היתי מתחחייב למישהי - לנצח ולתמיד ובבית הספר לא מספרים על זה לתלמיד, שכמו כל דבר - גם זוגיות פעם תחליד. לפני שנים חשבתי שעברתי מחושך לאור, היום אני מודה שהתנהגתי כמו חמור. כי כשביקשתי את ידה והיא אמרה לי כן - לא חשבתי על עוד דברים - חוץ מלהזדיין ובינתיים נולדו לנו בנות וגם בן כי לא תמיד מסתדר לי מה שאני מתכנן.... והבן שלי - אוטוטו עומד להתחתן ולי מתחשק את ההתלהבות שלו לצנן על מדורת הציפיות שלו לשפוך מים, לספר לו שגן העדן - נמצא (אולי) בשמים... רק לסיום - אם תשאלו איך כל זה יתכן אשיב לכם שאין יותר כייף מבבוקר להתבכיין ולכל מי שקראו את אלה החרוזים - אאחל שבוע בטעם דבש עם תפוזים !!!

ועוד משהו...

מפעם לפעם אני כותב גם בפורומים אחרים כמו אקטואליה ופוליטיקה ו50 פלוס. אודה לך אם תצטטי אותי גם משם.

לפני הכל תפסיקי לקרוא לו בעל.

לאף אחד אין עלייך בעלות. אחר כך... זוגיות זה לא אזיקים. תשחררי לו קצת חבל - שיחיה קצת את חייו עם עצמו או עם חברים (וזה שמדי פעם בפעם יעדר איזה ערב - זה לא אומר שיש לו מישהי מהצד. תאמיני!). וגם את - תתחילי לתפוס עצמאות, לא נורא לצאת לאנשהו לבד עם חברות או אפילו לבד. או אולי - לצאת לחופשה - כל אחד בניפרד - לאיזה שבוע. אחר כך תראי (ומן הסתם גם הוא יווכח לדעת) כמה אתם הייתם חסרים זה לזו וההיפך. רק טוב שיהיה לכם !!!

אמוץ יקירי - אולי תפסיק לחנך כל פעם מחדש

אני מאוד מעריכה אותך, אבל ראבבק - נמאס לקרוא את הקטע הזה עם הבעל כל פעם מחדש

שאלה.............

האם נכון לקבוע קביעות כאלה ואחרות על אנשים שלא ממש מכירים? הרגתם את האיש. קבעתם שהוא דכאוני, קבעתם שהוא מיואש, קבעתם שהוא מתעלם מהמציאות, קבעתם שהוא שלילי ומסכן ומה לא, ועל סמך מה בדיוק? אני לעומתכם מתרשמת הפוך ממש, וזה ממש לא חשוב. חבר'ה, תתקללו, לא מכל מילה צריך להכין אבחון פסיכולוגי מעמיק שעדיין, עם כל הכבוד, נשאר איבחון בגרוש.

אלה, בניגוד להרגלי אני חייב להסכים איתך לא יודע למה נפלו על אמוץ

באמת שתיתם נפט !!! בן אדם נורמלי, אופטימי, לא דכאוני, עובד. בעל חוש הומור, אם לא היה גבר הייתי כבר מזמן מתחיל איתו אמוץ, ימותו הקנאים !!

מאמא הופ שלום - למה הצליבה הזאת?

אינך מכירה את אמוץ באופן אישי. מה נותן לך הצורך הזה להוציא ציטוטים. הפורום נועד לכל אחד לשפוך ולהשתפך כל אחד בדרכו.אנא ממך (ואני יודעת שאין לך כוונות זדוניות כלל): זה באמת מיותר, ואף פוגע (בי היה פוגע בכל אופן..)

ועוד משהו...

מפעם לפעם אני כותב גם בפורומים אחרים כמו אקטואליה ופוליטיקה ו50 פלוס. אודה לך אם תצטטי אותי גם משם.

אמת ויציב אמוץ

ויפה אמרת עדי.לא צריך להגזים בשיפוטיות.לאמוץ יש עוד הרבה צדדים אחרים. אני קוראת אותו לפעמים בפורומים אחרים,ויש לו הרבה מה להציע מלבד דיכאונות. לי באופן אישי הוא העלה חיוך על השפתיים יותר מפעם אחת.

או קיי.. אם כבר נכנסת לזה ...

אז ככה. ברשותך - אתעלם מההערה שלך על הבעיות התפקודיות. אבל... נכון מאוד, בעל זה גם מלשון בעילה. אז אני מת לשמוע נשים מכנות את בני זוגן בשם "דפקן"... מקובל עלייך? ולא - אין לי כוונה לרדת מהמנטרה הזו. כשאתן מבקשות שיוויון זכויות ומתבכיינות על כל מה שאפשר על בני הזוג שלכן - לפני הכל תפסיקו לכנות אותו בעל כי אם יש לו בעלות - זכותו לקפח, זכותו להשפיל, זכותו לפזול הצידה. אז בבקשה !!!

ואל אישך תשוקתך"...

מטלה לעמוץ

ביום ראשון עד השעה 9:00 בערב (קרי ה- 7.11.2010 21:00) עליו לכתוב ולפרסם חמשיר בעל אופי חיובי. כללים: 1. חמשיר פירושו 5 שורות. 2. שורה תיחשב לשורה אך ורק אם יהיו בה 5 מילים לכל הפחות. 3. שורה המכילה את אחת המילים "אל, תקחו, אותי, ברצינות" או כל צירוף ביניהם לא תיחשב לשורה. 4. בפעם הזאת נוותר לעמוץ אם לא בכל שוןרה תהייה חריזה מושלמת. ב ה צ ל ח ה.

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

עכשיו ברצינות..

בחיי שניסיתי להבין מאיפה זה בא לך .. כל הפסימיות הזאת.. לפעמים נדמה שהעמסת על גבך את כל הכאב ,התחלואים והצרות שבעולם ...וגרוע מכך הניסיונות הכושלים שלך לכתוב שמח .. ומיד לבטל אותם.. ב- "סתאאאאאאאאאאאם!" אני לא מתיימרת להיות פסיכולוגית אבל בכל זאת אתן לך עצה או שניים לדרך.. אתה יודע..דברים קורים ואי אפשר להתעלם מהם, צריך להתמודד איתם! לא יודעת מה הביאך אל מחוזות השמרטוטיה, הדיכאון והמלנכוליה אבל תהרוג אותי... לא מצליחה להבין למה אתה לא עושה כלום בכדי לשנות את המצב.. אופטימיות לא הרגה אף פעם אף אחד..להיפך כשקורים דברים צריך לחשוב מחוץ לקופסא. צריך להעריך את הנזקים ולהתמודד עם ההשלכות. לקחת את הדברים בפרופורציה. אסור להיות פסימיים האמת היא שבמצבך אני חושבת שדי מטופש להיות אופטימיים,. אולי פשוט צריך להיות ריאלים. להבין את מצבך, ואת הצורך להיחלץ ממנו בדרך כלשהי. אפשר לנתב את החיים לכיוונים חיוביים! אפשר ליצור משהו חדש ונפלא מכל המצב . אתה יכול לשנות לשפר, להתחיל מחדש תעשה טובה על תענה לי בחרוזים!

גב" mamop , נראה לי שכדאי שתחליפי משקפים.

אנו בערוץ 50 + מכירים את אמוץ52 מזה מספר שנים. וצר לנו, [לי לפחות] שהפסיק לכתוב אצלנו על בסיס יומי.אני מאוד נהנתי לקרוא את חרוזיו, שתמיד הצליחו להחדיר משב רוח רענן בפורום. בניגוד לך אני קיבלתי את הרושם שה סתאאאאאאאאם, מקורו ברצונו של אמוץ לא לפגוע בחברים,כדי שאיש לא יקח את הדברים באופן אישי.כמו כן התרשמתי שאמוץ אדם מאוד חיובי, אופטימי, מלא הומור, ויודע לצחוק גם על עצמו, כשזה מתבקש. נ.ב. אל תלכי לאופטיקנה, הם לא עושים עבודה טובה, סתאאאאאאאאם, שושן.

שושן!!!

יפה אמרת

היי סימה, long time no see.

לאן נעלמת לנו יפיופה, סתאאאאאאאאאאאאאאם.

אמרה זאת

שהזהירה אותי ראשונה לא להתפשט מהר אני פעם פה פעם שם.

מטלה לעמוץ

ביום ראשון עד השעה 9:00 בערב (קרי ה- 7.11.2010 21:00) עליו לכתוב ולפרסם חמשיר בעל אופי חיובי. כללים: 1. חמשיר פירושו 5 שורות. 2. שורה תיחשב לשורה אך ורק אם יהיו בה 5 מילים לכל הפחות. 3. שורה המכילה את אחת המילים "אל, תקחו, אותי, ברצינות" או כל צירוף ביניהם לא תיחשב לשורה. 4. בפעם הזאת נוותר לעמוץ אם לא בכל שוןרה תהייה חריזה מושלמת. ב ה צ ל ח ה.

על מה ולמה לי להתחנחן? וממופ חושבת אותי למיסכן וזה מכבר זרחה לה החמה - וכמי שמתפרנס מאמא אדמה... מה גם שהתעוררו התרנגולות ולשעשועים כאן יש גבולות וגם אם ממש בא לי לכתוב חמשיר - וגם אם הפכו אותי כאן לחזיר ... והחזיר כידוע לא מפריס פרסה - ועל בטוח - לא תצא מכאן פרנסה !!! אז לבני. ממופ וגם לכל השאר - את הכל סובלים המיקלדת והנייר. ואל אף הכל ולמרות הכל - אאחל לכם שבוע נהדר !

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר