שלום יוסי

כשאני כותבת שיש לי תחרות על הלב של בעלי אני מתכוונת לתחרות עם הטלוויזיה. בעלי מכור לטלוויזיה כמו דבק נגרים. אני כבר לא יודעת מה אעשה איתו. מה אתה אומר?

תשמעי רונית

הנושא הוא לא שבעלך מכור לטלוויזיה ולכן הוא לא מקדיש לך תשומת לב. את צריכה יותר להתמקד במחשבה שבעלך מכור לטלוויזיה כי הוא לא מוצא ענין בלהעביר את הזמן איתך, וזה הנושא המרכזי. למה הוא לא רוצה להיות איתך? הטלוויזיה זה סתם מקום לברוח אליו.

בעלך לא מכור לטלוויזיה. הוא עייף.

ואת יודעת מה? זה לגיטימי להיות עייף. אז במקום להתחרות בטלוויזיה, תני לו לנוח כמה שהוא צריך. בסופו של דבר גם הוא ישמח לצאת ולדבר - כשיהיה לו כח. אני יכול להגיד לך שהאמירות שלך על "עבר מושלם" נשמעות לי לא רציניות. אף אחד לא מושלם [חוץ ממני], ולכן בעיני יש פה ראייה רומנטית ולא מציאותית של העבר. וגם של ההוה. העבר נצבע יותר מדי יפה, וההווה יותר מדי מכוער. קשה להיות גבר נשוי עם משפחה ועבודה, בדיוק כמו שקשה להיות אישה במצב זה. עליך לקבל את המציאות ולא להיתפס לפנטזיות. בעלי משפחה שחולמים על איך היו פעם רווקים ובלי ילדים - רק סובלים מזה.

ואת

הגלגל לא ניתן להחזיר אחורה. צריך לנסות להתמודד עם ההווה לטוב ולרע. אך לא בכל מחיר...

מתנצל....

שלא ברצוני - הנושא שאת הבאת כאן נדחק לשוליים ואי אילו נשמות טובות החליטו להתפס לדברים שכתבתי לך (בחיי שמתוך כוונה טובה) ןלהפוך את הדיון למשהו שונה. ובאמת שאני מקווה שהענינים שלך עם בן זוגך חזרו למה שהם אמורים להיות ושניכם שובעים רק אושר וכייף זה מזו ןזן מזה. שבוע מבורך שיהיה לך ולכל נשות ישראל !!!

וגם לך

אמוץ החביב שבוע נעים וטוב...

לפני הכל תפסיקי לקרוא לו בעל.

לאף אחד אין עלייך בעלות. אחר כך... זוגיות זה לא אזיקים. תשחררי לו קצת חבל - שיחיה קצת את חייו עם עצמו או עם חברים (וזה שמדי פעם בפעם יעדר איזה ערב - זה לא אומר שיש לו מישהי מהצד. תאמיני!). וגם את - תתחילי לתפוס עצמאות, לא נורא לצאת לאנשהו לבד עם חברות או אפילו לבד. או אולי - לצאת לחופשה - כל אחד בניפרד - לאיזה שבוע. אחר כך תראי (ומן הסתם גם הוא יווכח לדעת) כמה אתם הייתם חסרים זה לזו וההיפך. רק טוב שיהיה לכם !!!

אמוץ בעל זה

מלשון בא עליה.אז המילה היא במקום.

אני הולכת להשתגע כבר...

אני בת 32, נשואה כבר 7 שנים למי שהיה אז הגבר המדהים. אבל כשאני אומרת מושלם אני מתכוונת למושלם. כל מה שאישה יכולה לחלום עליו, נתן לי. בשנתיים האחרונות אני מרגישה שזה לא זה, שיש לי תחרות על תשומת הלב של בעלי. אם פעם היינו יוצאים (אפילו שהילדים בגן), מבלים, מסעדות, פיקניקים, טיולים בשבתות, היום אנחנו קבורים בבית. כל ערב. הדבר היחיד שהוא עושה בערב אחרי העבודה זה לחייך יפה ולהגיד לי תגידי את יודעת איפה השלט? לאן נעלמה לי הרומנטיקה? מה קורה בעולם של היום? איך אני מחזירה את בעלי שלי ? שבת שלום רונית דן.

רונית

אהבה צריך לטפח כל הזמן.אז הוא קצת התעייף קחי את את המושכות תיזמי.

לכתוב שבוע טוב - עולה לך כסף ?

כל תוספת מיותרת.

לא

ממש לא עולה לי, לא במאמץ, לא בבריאות, וגם לא בכסף.. השבוע הוא בהחלט טוב ומבורך... ובשבילי כל יום הוא יום מיוחד ושמח.. אז..הנה עוד פעם רק בשבילך.. שבוע טוב!!

שלום יוסי

כשאני כותבת שיש לי תחרות על הלב של בעלי אני מתכוונת לתחרות עם הטלוויזיה. בעלי מכור לטלוויזיה כמו דבק נגרים. אני כבר לא יודעת מה אעשה איתו. מה אתה אומר?

רק זאת הבעיה בזוגיות שלכם?

לכול בעיה יש פיתרון או פיתרונות הבעיה שלכול פיתרון יש השלכות בלתי צפויות. אם עדיין יש לך עיניין בשמירה על הנשואים אז לדעתי אין לך ברירה אחרת אלא לקחת יוזמה במה שאת צריכה אך לא בתוקפנות או ביקורת הורסת. את יכולה להיות "המלכה" כול עוד תתני לו כבוד של "מלך" את רוצה ממנו תשומת לב? תתחילי להבין מה מאניין אותו בטלויזיה או בעולמו הפרטי מבלי לחטט או לחקור. במילה אחד אפשר להגדיר את הפעילות במילה אחת:"נשית" זה לא קל להיות אישה בגילך מה שצריך להוביל אותך זה מה האופציות האחרות אתם תתרחקו עם השנים עוד יותר הרבה התפשרות,אמפטיה-כבוד,חיבוקים משחקים-טיולים-צחוק ,סקס,ואפילו סתם יחסי מין

רונית

אהבה צריך לטפח כל הזמן.אז הוא קצת התעייף קחי את את המושכות תיזמי.

יש אפשרות

שהיא מנסה ליזום והניסיון נכשל? (כדי לשפר צריך ששני בני הזוג ישתפו פעולה)...

אבישג צודקת יכול מאוד להיות

לכן הפתרון יעוץ זוגי

באמ מיותר בני

פרחים

פרחים, משלוחי פרחים בארץ ובעולם
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר