מטלה לעמוץ

ביום ראשון עד השעה 9:00 בערב (קרי ה- 7.11.2010 21:00) עליו לכתוב ולפרסם חמשיר בעל אופי חיובי. כללים: 1. חמשיר פירושו 5 שורות. 2. שורה תיחשב לשורה אך ורק אם יהיו בה 5 מילים לכל הפחות. 3. שורה המכילה את אחת המילים "אל, תקחו, אותי, ברצינות" או כל צירוף ביניהם לא תיחשב לשורה. 4. בפעם הזאת נוותר לעמוץ אם לא בכל שוןרה תהייה חריזה מושלמת. ב ה צ ל ח ה.

על מה ולמה לי להתחנחן? וממופ חושבת אותי למיסכן וזה מכבר זרחה לה החמה - וכמי שמתפרנס מאמא אדמה... מה גם שהתעוררו התרנגולות ולשעשועים כאן יש גבולות וגם אם ממש בא לי לכתוב חמשיר - וגם אם הפכו אותי כאן לחזיר ... והחזיר כידוע לא מפריס פרסה - ועל בטוח - לא תצא מכאן פרנסה !!! אז לבני. ממופ וגם לכל השאר - את הכל סובלים המיקלדת והנייר. ואל אף הכל ולמרות הכל - אאחל לכם שבוע נהדר !

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אמוץ., אוהבים אותך הכי בעולם [הוירטואלי].

מטלה לעמוץ

ביום ראשון עד השעה 9:00 בערב (קרי ה- 7.11.2010 21:00) עליו לכתוב ולפרסם חמשיר בעל אופי חיובי. כללים: 1. חמשיר פירושו 5 שורות. 2. שורה תיחשב לשורה אך ורק אם יהיו בה 5 מילים לכל הפחות. 3. שורה המכילה את אחת המילים "אל, תקחו, אותי, ברצינות" או כל צירוף ביניהם לא תיחשב לשורה. 4. בפעם הזאת נוותר לעמוץ אם לא בכל שוןרה תהייה חריזה מושלמת. ב ה צ ל ח ה.

באמ מיותר בני

על מה ולמה לי להתחנחן? וממופ חושבת אותי למיסכן וזה מכבר זרחה לה החמה - וכמי שמתפרנס מאמא אדמה... מה גם שהתעוררו התרנגולות ולשעשועים כאן יש גבולות וגם אם ממש בא לי לכתוב חמשיר - וגם אם הפכו אותי כאן לחזיר ... והחזיר כידוע לא מפריס פרסה - ועל בטוח - לא תצא מכאן פרנסה !!! אז לבני. ממופ וגם לכל השאר - את הכל סובלים המיקלדת והנייר. ואל אף הכל ולמרות הכל - אאחל לכם שבוע נהדר !

מצטערת

אבל אני עדיין חושבת שאתה איש פסימי.. לולא התפרצת לי למייל ושלחת את זה אולי לא הייתי מתייחסת..: קטע מהחמשיר ששלחת לי: ומפעם לפעם מבקר כאן איזה עכבר... ויש לנו חתול - אבל הוא ממש לא אכזר . ואת טוענת שאני פסימי - אולי זה נכון.... כי אחרי הכל אנחנו חיים במזרח התיכון. ולפעמים ממש מתחשק לקפוץ מהחלון - רק שמתחתיו יש דשא ולא ריצפת בטון ."

mamop אמוץ חורז הכל בהומור.

ואינני חושבת שצריך לקחת כל מילה שלו, כמילה בסלע. אבל אם את באמת ובתמים מאמינה לדבריו. כפי שהם,פשוטו כמשמעו,לא הפורום הוא המקום לטפל באיש, תפני למשטרה, ודווחי על אדם שלדעתך סובל מנטיות אובדניות. אולי יהיה לך זכות להציל נפש בישראל!

מאמופ, זאת התקופה הזאת של החודש? ... ואולי את חושבת שצריך להוציא חוק

נגד אנשים פסימיים?

ככה מתחילים את השבוע ?

לכתוב שבוע טוב - עולה לך כסף ?

כל תוספת מיותרת.

אמוץ., אוהבים אותך הכי בעולם [הוירטואלי].

חן חן (בעיקר על הפרחים )

באמת שאין לי דבר וחצי דבר נגד ממופ. זכותה לפרש אותי איך שהיא רוצה ולהעלות את זה על הכתב. ונחמד להיות נאהב (אם לא במיטה - לפחות וירטואלית [וווואאאיייי בזה הרגע הוספתי לממופ עוד תחמושת ....]). וגם אם הזכרתי את המילה תחמושת - לפחות אני לא חש עצמי במלחמה. כפי שכבר כתבתי - אין דבר שהמיקלדת, הצג והנייר לא סובלים. אחלא שבוע ורק טוב שיהיה לכוווווווווולם

אני הולכת להשתגע כבר...

אני בת 32, נשואה כבר 7 שנים למי שהיה אז הגבר המדהים. אבל כשאני אומרת מושלם אני מתכוונת למושלם. כל מה שאישה יכולה לחלום עליו, נתן לי. בשנתיים האחרונות אני מרגישה שזה לא זה, שיש לי תחרות על תשומת הלב של בעלי. אם פעם היינו יוצאים (אפילו שהילדים בגן), מבלים, מסעדות, פיקניקים, טיולים בשבתות, היום אנחנו קבורים בבית. כל ערב. הדבר היחיד שהוא עושה בערב אחרי העבודה זה לחייך יפה ולהגיד לי תגידי את יודעת איפה השלט? לאן נעלמה לי הרומנטיקה? מה קורה בעולם של היום? איך אני מחזירה את בעלי שלי ? שבת שלום רונית דן.

מתנצל....

שלא ברצוני - הנושא שאת הבאת כאן נדחק לשוליים ואי אילו נשמות טובות החליטו להתפס לדברים שכתבתי לך (בחיי שמתוך כוונה טובה) ןלהפוך את הדיון למשהו שונה. ובאמת שאני מקווה שהענינים שלך עם בן זוגך חזרו למה שהם אמורים להיות ושניכם שובעים רק אושר וכייף זה מזו ןזן מזה. שבוע מבורך שיהיה לך ולכל נשות ישראל !!!

"איך אני מחזירה את בעלי שלי ?"

פשוט,לדעתי קחי את היוזמה בידיים שלך. את בין הנשים הבודדות אשר קיבלה "יחס טוב" של ליפני החתונה גם כמה שנים אחרי החתונה. לנשואים טובים יש צורך בתחזוקה יומית רומנטיקה תוכלי לקבל עם הדרכה שלך חיזורים? קצת פחות

שלום יוסי

כשאני כותבת שיש לי תחרות על הלב של בעלי אני מתכוונת לתחרות עם הטלוויזיה. בעלי מכור לטלוויזיה כמו דבק נגרים. אני כבר לא יודעת מה אעשה איתו. מה אתה אומר?

לפני הכל תפסיקי לקרוא לו בעל.

לאף אחד אין עלייך בעלות. אחר כך... זוגיות זה לא אזיקים. תשחררי לו קצת חבל - שיחיה קצת את חייו עם עצמו או עם חברים (וזה שמדי פעם בפעם יעדר איזה ערב - זה לא אומר שיש לו מישהי מהצד. תאמיני!). וגם את - תתחילי לתפוס עצמאות, לא נורא לצאת לאנשהו לבד עם חברות או אפילו לבד. או אולי - לצאת לחופשה - כל אחד בניפרד - לאיזה שבוע. אחר כך תראי (ומן הסתם גם הוא יווכח לדעת) כמה אתם הייתם חסרים זה לזו וההיפך. רק טוב שיהיה לכם !!!

שלום אמוץ

ראשית תודה על התגובה. שנית ,אולי אני משחררת לו יותר מידי את החבל. בעלי מכור לטלוויזיה . אין עם מי לדבר כשהוא צופה בטלוויזיה. הוא חוזר מהעבודה וזהו ,שוכח את עצמו לדעת. כאילו הוא נשוי למסך ולא לי. :( מה אתה אומר? אם אישתך היתה מכורה מה היית עושה במקומי? תודה מכל הלב. רונית.

רונית יקרה.

יש משהו בדברייך. ולא אכנס ל-מה הייתי עושה אם אישתי.... זה פשוט לא רלוונטי. אולי תסדרי איזו תקלה במקלט או בראוטר של הכבלים או הלווין ? כיוון שאני גדלתי בימים של טרם טלויזיה ושנים רבות מחיי חייתי באיזורים שרדיו בקושי קלטו בהם - קצת קשה לי לשפוט. הבעיה מוכרת לי מהבת הצעירה שלדעתי מבזבזת יותר מדי זמן בצפיה של סדרות הוליוודיות מגעילות. אם לפחות הייתה צופה בערוץ ההיסטוריה או המדע... אבל יש לי תחושה שזה יעבור לו מתישהו. תני לזמן לעשות את שלו. וזו דעתי - והלוואי ויכולתי לאמר לך שאני משוכנע במאה אחוז שזו הדרך. יהיה בסדר !!!

שוןרה אחת.... בתור התחלה...

אבל המטלה היא שכל 5 השורות יהיו ח י ו ב י ו ת אתה יכול, אמוץ, לך על זה. תשקיע מאמץ...

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

אני הולכת להשתגע כבר...

אני בת 32, נשואה כבר 7 שנים למי שהיה אז הגבר המדהים. אבל כשאני אומרת מושלם אני מתכוונת למושלם. כל מה שאישה יכולה לחלום עליו, נתן לי. בשנתיים האחרונות אני מרגישה שזה לא זה, שיש לי תחרות על תשומת הלב של בעלי. אם פעם היינו יוצאים (אפילו שהילדים בגן), מבלים, מסעדות, פיקניקים, טיולים בשבתות, היום אנחנו קבורים בבית. כל ערב. הדבר היחיד שהוא עושה בערב אחרי העבודה זה לחייך יפה ולהגיד לי תגידי את יודעת איפה השלט? לאן נעלמה לי הרומנטיקה? מה קורה בעולם של היום? איך אני מחזירה את בעלי שלי ? שבת שלום רונית דן.

בעלך לא מכור לטלוויזיה. הוא עייף.

ואת יודעת מה? זה לגיטימי להיות עייף. אז במקום להתחרות בטלוויזיה, תני לו לנוח כמה שהוא צריך. בסופו של דבר גם הוא ישמח לצאת ולדבר - כשיהיה לו כח. אני יכול להגיד לך שהאמירות שלך על "עבר מושלם" נשמעות לי לא רציניות. אף אחד לא מושלם [חוץ ממני], ולכן בעיני יש פה ראייה רומנטית ולא מציאותית של העבר. וגם של ההוה. העבר נצבע יותר מדי יפה, וההווה יותר מדי מכוער. קשה להיות גבר נשוי עם משפחה ועבודה, בדיוק כמו שקשה להיות אישה במצב זה. עליך לקבל את המציאות ולא להיתפס לפנטזיות. בעלי משפחה שחולמים על איך היו פעם רווקים ובלי ילדים - רק סובלים מזה.
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר