חברות ובן זוג

שלום, יש לי התלבטות.. בקשר האחרון גיליתי לצערי שחלק מהחברות שהחשבתי אותן לקרובות לא היו הכי מפרגנות ולא התנהגו כמו שציפיתי או כמו שאני היתי מתנהגת במקומן.. התאכזבתי בלשון המעטה וגם כעסתי על התערבות והערות שלא היו במקום. תמיד ההורים אמרו לי להזהר עם זה ואף פעם לא חשבתי שהם צודקים..עד לאחרונה עברו כמה חודשים והכרתי מישהו חדש,ואני פשוט מפחדת והאמת גם לא רוצה להכיר אותו לכולם.. מצד שני אי אפשר להחזיק את הבחור בבידוד... שתהיה לכולנו שבת נעימה ד.

מילא הוא בבידוד, אבל מה איתך?

אם את מתנתקת מכל החברות, את בבידוד. הוא לפחות יש לו את כל החברים שלו. הוא לא צריך את החברות שלך. לכן, נראה לי שלחתוך את כל החברות מתוך חייך זו טעות. אני בטוח שחלק מהן הן חברות טובות, גם אם לא כולן. זה מה שנקרא "לשפוך את התינוק עם מי האמבטיה". (וכל זה בכלל בלי קשר לחבר שלך.)

אני חושב שהבעיה שלך היא אחרת לגמרי

יש לך חרא של "חברות". תחליפי אותן ורצוי שעה אחת קודם.

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

למה אתה קוטל?

אתה לא יכול לדעת אם יש לה "חרא" של חברות. זאת דרכן של בנות.להעיר אם משהו לא נראה להן אצל החבר של החברה. שלא כמוכם,אנחנו נוהגות לשתף בכל.לא תמיד מוצא חן בעיננו מה שאנחנו שומעות,וזאת התוצאה.היא נשמעת יותר חסרת בטחון.

"התאכזבתי בלשון המעטה וגם כעסתי על התערבות והערות שלא היו במקום"

זה נשמע כמו חברות טובות?

אני חושב שהבעיה שלך היא אחרת לגמרי

יש לך חרא של "חברות". תחליפי אותן ורצוי שעה אחת קודם.

בני במה בדיוק להחליף?

מהנסיון שיש לי חברות לא מפרגנות אחת לשניה לגבי בן זוג, הן תמיד יחפשו את המגרעות יש איזושהיא קינאה פנימית, אלא אם החבר של החברה הוא נחות יותר,נאה פחות. הלוואי ואני טועה.

חברות ושאר ירקות

אני בדעה שאדם צריך להשתדל להרחיק מעצמו אנשים נצלנים, קנאים ובעלי אופי מזיק. אנשים מהסוג הזה הם לא חברים ולעולם לא יוכלו להיות חברים. "חברות" מהסוג שהיא תיארה בהודעה שלה, אלה בדיוק ה "חברות" שכדאי להרחיק מעצמה ולהתרחק מהן. ולא, לא מקובלת עלי הטענה הסוחפת שלך בעניין נשים בכלל, כמו מבין גברים גם מבין נשים יש לא מעט נבלות. אבל יש גם אנשים נורמליים וטובים, בעלי איכויות - ואת אלה צריך לשמור בתור חברים וחברות ולא את הברארה.

אתה צודק

אבל מתי היא מגלה את החברה הקנאית רק אחרי סיטואציה כזו ואז אפשר לסנן.

מילא הוא בבידוד, אבל מה איתך?

אם את מתנתקת מכל החברות, את בבידוד. הוא לפחות יש לו את כל החברים שלו. הוא לא צריך את החברות שלך. לכן, נראה לי שלחתוך את כל החברות מתוך חייך זו טעות. אני בטוח שחלק מהן הן חברות טובות, גם אם לא כולן. זה מה שנקרא "לשפוך את התינוק עם מי האמבטיה". (וכל זה בכלל בלי קשר לחבר שלך.)

אני מסכים לחלק הראשון

עד לחלק שיש לה גם חברות טובות מפני שהקנאה היא תכונת אופי אצל נשים ושוב לא אצל כולן.

אתה צודק

אבל מתי היא מגלה את החברה הקנאית רק אחרי סיטואציה כזו ואז אפשר לסנן.

בדיוק

זאת ההזדמנות שלה לנקות את האורוות.

חברות ובן זוג

שלום, יש לי התלבטות.. בקשר האחרון גיליתי לצערי שחלק מהחברות שהחשבתי אותן לקרובות לא היו הכי מפרגנות ולא התנהגו כמו שציפיתי או כמו שאני היתי מתנהגת במקומן.. התאכזבתי בלשון המעטה וגם כעסתי על התערבות והערות שלא היו במקום. תמיד ההורים אמרו לי להזהר עם זה ואף פעם לא חשבתי שהם צודקים..עד לאחרונה עברו כמה חודשים והכרתי מישהו חדש,ואני פשוט מפחדת והאמת גם לא רוצה להכיר אותו לכולם.. מצד שני אי אפשר להחזיק את הבחור בבידוד... שתהיה לכולנו שבת נעימה ד.

לדעתי החברות צודקות!

כנראה שהחבר שלך הקרין משהו שאת אולי לא יכולת לראות. אני לא מאמינה בעניין של קנאה,בטח לא כשמדובר בכמה חברות.מה,כולן מקנאות?? על משהו אמיתי אין לאף אחד מה להגיד. ואם את מסתירה אותו-זו את שלא בטוחה בעצמה. את באמת חושבת שכל מה שמעניין את החברות זה מי הבחור שלך?והן רק מחכות שתוציאי אותו כדי לרדת עלייך?? נשמע לי הזוי

מאיה לדעתי את טועה

מכוון שזו תכונה אצל הרבה נשים.יאמר לזכותך שאת לא כזאת לכן זה לא נראה לך סביר.

ככה זה היה וזה מה שאני למדתי מהקשר האחרון

החבר לשעבר שלי באמת לא התאים לי וכנראה שמי שהיה מסביב ראה את זה יותר, אבל זה לא משנה מה חושבים מי שמסביב,כי אף אחד מהם לא נמצא בקשר הזה,ואם לי זה היה מספיק טוב אז גם להם (להן) זה היה אמור להיות טוב.. אני מצאתי חלק מהחברים שלי אומרים הערות כשבכלל לא ביקשתי את דעתם ועוד דברים.. דוג' אחרת שעולה לי בראש היא של חברה שכולנו חשבנו שבעלה לא מתאים לה (עדיין חושבות) אבל הם נשואים כבר 5 שנים עם ילד,וזה לא משנה מה כולנו חושבות,זה החיים שלהם..וגם אם אני אישית לא אהבתי אותו אני בחיים לא אראה לה את זה,אלא אם כן הוא יכה או יהיה אלים בצורה כלשהי,אז אולי יש מקום להגיד משהו.. אני לא אוהבת שיפוטיות,ולא רוצה להציג אותו בפני כולם לפני שאני בטוחה שהוא מתאים לי ושהקשר הזה הולך לכיוון רציני.. וגם כי פשוט הדעות שלהם ממש לא מעניינות אותי (של רובם)... זה הכל.. אני כבר די החלטתי מי החברים הטובים שלי ואיתם אני אפגש.. שיהיה שבוע טוב לכולנו :))

בני במה בדיוק להחליף?

מהנסיון שיש לי חברות לא מפרגנות אחת לשניה לגבי בן זוג, הן תמיד יחפשו את המגרעות יש איזושהיא קינאה פנימית, אלא אם החבר של החברה הוא נחות יותר,נאה פחות. הלוואי ואני טועה.

יש בזה משהו

אני חושבת שכולנו מקנאים במשהו אצל אחרים, החוכמה היא לדעת לא להראות את זה ולהתגבר על זה,ופשוט לנסות לפרגן.. צרי העין באמת הם לא מסוגלים להבליג והם אלה שפולטים "הערות" מדי פעם...

לדעתי החברות צודקות!

כנראה שהחבר שלך הקרין משהו שאת אולי לא יכולת לראות. אני לא מאמינה בעניין של קנאה,בטח לא כשמדובר בכמה חברות.מה,כולן מקנאות?? על משהו אמיתי אין לאף אחד מה להגיד. ואם את מסתירה אותו-זו את שלא בטוחה בעצמה. את באמת חושבת שכל מה שמעניין את החברות זה מי הבחור שלך?והן רק מחכות שתוציאי אותו כדי לרדת עלייך?? נשמע לי הזוי

גם אני לא האמנתי..

אבל מגלים את זה ברגעים שהכי פחות מצפים לזה .. תמיד היתי מתווכחת עם הורי כשהיו אומרים לי להזהר מלחלוק הכל עם חברות טובות,ובאמת הגיע הסיטואציה כשהבנתי על מה הם מדברים...אני לא חושבת שזה היה מקנאה,אולי פשוט מאיזשהו תסכול אישי של החברה שיצא החוצה.. עצה שלי אליך,כשזה נוגע לדברים אישיים כמו בחירת בן זוג,תתייעצי עם אחות,אמא,חברה שאת יודעת בוודאות שטוב לה והיא יכולה לתת עצה נייטרלית, ואת המידע הכי אישי על עצמך פשוט תשמרי לעצמך. את לא יודעת מתי החברה הטובה תפלוט איזה פרט פיקנטי עליך בתור בדיחה כמובן...(כמו שזה קרה לי)..או סתם תעקוץ אותך עם חיוך (כמו שזה קרה לי) מין הסתם שאותה חברה כבר לא תשמע שום דבר עלי החיים שלי.. עצה כנה..
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר