בוקר טוב בני

דבר אחד אני יכול להבטיח לך שהתמונות האלו לא בוימו ולא מזויפות כמו כן אני לא נוהג להתיחס לאנשים כמוך שלא מבנים ענין אבל הפעם אחרוג ממנהגי אולי שתראה עוד תמונות אז אולי תבין את המצב כי מה שראית זה עוד כלום זה רק טיפה בים בכל אופן שיהיה לך שנה טובה ןמתוקה לך ולבני משפחתך

בוקר טוב ירון

ראיתי מה שכתבת וגם את התמונות. לא עניתי קודם כי לא היה לי משהו מועיל לומר. השאלה היא בעצם, מה מטרתו של פורום. לפי דעתי, יש שני סוגי מטרות: האחד, פורום לתמיכה, כלומר קבלת אמפתיה, הבנה, חיזוק. השני, פורום לדיון, חשיבה, קבלת דיעות שונות והצעות לפתרון. הפורום הזה הוא קודם כל מהסוג השני. כלומר, אפשר לקבל בו גם תמיכה, ממי שרוצה לתמוך ולחזק, אבל גם ביקורת, דיעה שונה וכולי. לבני ואחרים יש דיעות שלא נראות לך. אבל זה עדיין חלק מכללי הפורום. זה איננו פורום שבו נותנים רק תמיכה והבנה. אני מבין שהנושא בנפשך, וזה יכול להרגיז, אבל אתה באת אלינו ולא אנחנו אליך. כאמור, אין לי הצעה מעשית לתת לך. אני אמנם מזדהה עם הסבל שלך, אבל אינני יכול לומר שמכאן נובע שאתה צודק ואשתך טועה, כי אינני שופט ואני גם לא רוצה להיות כזה. לכן אני באמת מציע שלא תיפגע מדיעות שלא נראות לך. קח מפה מה שעוזר לך, וזהו. זה מה שאנחנו יכולים לתת. אין טעם להיכנס לקרבות מילוליים. שבוע טוב, ושנה טובה, ואני מאחל לך יחסים טובים עם כולם - אשתך, חמותך וכמובן ילדיך. וכמובן: רווחה כלכלית.

יכול להיות שבעיותיך אמיתיות

אבל כל מה שצילמת והעלית לפורום, כולל את השקעים הרופפים, המזרן הקרוע, הבלאגן במסדרון וכדומה - אלה "בעיות" שאפשר לפתור בפחות מחצי שעה של עבודה לא קשה במיוחד. ובהנחה שההזנחה בבית הזה היא בכל הדירה - תוך יום אפשר לסדר הכל, לנקות את הארונות וכדומה. מה שאתה מתאר כאן בתמונות זה אולי עקרת בית לא טובה שאין לה כישורים בלתקן דברים, במיוחד לא שקעי חשמל. אבל שני בשום אופן לא רואה כאן ה ת ע ל ל ו ת. יכול להיות שגם לך יש חלק ואחריות לא קטנים למצב הכלכלי הרע בכלל ולהזנחה של תנאי המגורים בפרט? כי לפי התמונות אני לא רואה שלא נותנים לך להתקרב לבית... ואולי אם אתה תיקח את עצמך בידיים המצב אולי לא יהפוך לדבש אבל לפחות יהיה יותר "נסבל"? קל מאוד לשבת, לצלם תמונות ולהפיל את כל התיק על הצד השני. ואתה אפילו לא המצאת את השיטה הזאת, יש המון אנשים שרק עסוקים כל היום בלחפש אשמים למצבם במקום לעשות משהו פרודוקטיבי ע"מ לשפר אותו. אני גם די משוכנע שאם באמת היית רוצה להתגרש וזהו או לעזוב את הבית כי היא מאמללת אותך, אני בטוח ששום מצב כלכלי ושום תיקי אלימות (אמיתיים או מזוייפים) לא היו עוצרים בעדך. בדיוק להיפך - אם אתה לא נמצא שם אי אפשר להאשים אותך באלימות, נכון? אתה קיבלת המון חמלה מאנשים אחרים כאן. חמלה מהסוג שמקבעת את המצב. ולא משנה אם האשם הוא בך, בה או בשניכם, אם המצב הזה בלתי נסבל מבחינתך, במקום לבטל את הזמן על לצלם תמונות ולחפש אהדה, קום ועשה משהו בנידון. שנה טובה.

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

.

מה שאני רואה פה זה חוסר אונים.מה עושים במצב של חוסר אונים כאשר כביכול אין מוצא לאן שלא תסתכל ו/או איך שלא תחשוב. בדרך כלל יש מוצא אלא שאדם במצבך אינו יכול לראות ... אני מבינה שגם מהרווחה לא קיבלת תשובות. אני מציעה שבכל זאת תנסה להיסגר ולהחליט על דרך מסויימת שאתה בוחר בה (כלומר,להיות פחות רגשי),כוונתי -החלטה מהראש.רגשיות גורמת לך להתחשב יתר על המידה ולחשוב יתר על המידה למשל על הילדים,האישה,ועוד. שנה טובה לכל חברי הפורום.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר