התעללותתת!!!!!- המשך

אני יודע שאסור בפורום זה להתנגח ולהשמיץ אך אולי תמונות אלו יעירו מישהו ובנוסף יש לי גם הקלטות אך לצערי מערכת המשפט במדינת ישראל לא שופטת.ובנתיים מי שסובל הם הילדים.ככה נראים כל השקעים של החשמל בבית הסבתא(שם ילדתי צריכה להיות אחראי שהיא מסיימת בית ספר והיא סך הכל בת 6 )על מיטה כזאת היא צריכה לישון שנת צהריים .כאשר אני מעיר לאישתי שאני לא רוצה שהילדה תהיה אצל ההורים שלה אז היא מתחיל כל הבאלגן.כמובן יש לי עוד תמונות וגם הקלטות
ic-0153.jpg
ic-0140.jpg

ומה אתה עושה בנדון ירון?

חוץ מלצלם ולהפיץ את התמונות בפורומים? אני מקווה שאחרי שצילמת את זה לקחת מברג וחיזקת את הברגים. זה משהו שאפילו אני יודעת לעשות..

את יכולה גם

לבןא לחזק אצלי את התקעים?

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

התעללותתת!!!!!- המשך

אני יודע שאסור בפורום זה להתנגח ולהשמיץ אך אולי תמונות אלו יעירו מישהו ובנוסף יש לי גם הקלטות אך לצערי מערכת המשפט במדינת ישראל לא שופטת.ובנתיים מי שסובל הם הילדים.ככה נראים כל השקעים של החשמל בבית הסבתא(שם ילדתי צריכה להיות אחראי שהיא מסיימת בית ספר והיא סך הכל בת 6 )על מיטה כזאת היא צריכה לישון שנת צהריים .כאשר אני מעיר לאישתי שאני לא רוצה שהילדה תהיה אצל ההורים שלה אז היא מתחיל כל הבאלגן.כמובן יש לי עוד תמונות וגם הקלטות

קצת יותר בעדינות בבקשה

יש מצבים מאוד מורכבים גם אנשים זה דבר מורכב לא כולם בעלי אותם כישורים או חוזק נפשי ירון מחפש עזרה ואוזן קשבת קצת יותר בעדינות לתת עצות וזה לא משנה מי צודק אין צודקים במצב כזה.

ירון

אני בטוחה שמריוס - מנהל הפורום יתן לך את מלוא ההתיחסות שאתה זקוק לה הגעת למקום הנכון אל תתייאש מהפורום ואל תתייאש מהחיים

את יכולה גם

לבןא לחזק אצלי את התקעים?

אתה באמת צריך חיזוק.

אני באמת צריך

"מחזקת"

תבקש

מיולנדה...

יולנדה

זה מהחטיבה... מה יש לך את מיולנדה?

בחיי

שכלום חשבתי שזה מוביל לסיפור עסיסי

התעללותתת!!!!!- המשך

ירון שלום...אתה כאן ?

בחיי

שכלום חשבתי שזה מוביל לסיפור עסיסי

מה עסיסי? מה עסיסי מה?

זה פורום "זןגיות ונישואין" ואת מחפשת סיפורים עסיסיים? הא? מה? מי? בושי לך... אגב, הקיץ אפילו האבטיחים הקיץ לא מה שהיו...

אין ספק.

אתה צריך חיזוק.

נו, אז סיכמנו?

התעללותתת!!!!!- המשך

ירון היקר

אתה צריך מיידית לפנות לשירותי הרווחה ולבתי המשפט עם התמונות הללו זה לא בית זה דיר חזירים תביא מיד עובדת סוציאלית על מנת להוציא את הילדים מהמקום הזה.אל תתיאש הכול יהיה בסדר תעשה הכול בסובלנות וחוכמה מחזיקים לך אצבעות
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר