התעללות-דחוף

אישתי מתעללת בי נפשית וגם בילדים .כאשר פניתי לגורמים המתאימים(רווחה וכו)היא טענה שאני אלים כלפיה ומרביץ לה דבר שלא נכון .אהבתה שלה כלפיי היא אובססית אני מעונין להתגרש אך היא מלבישה עליי תיקים של אלימות כלפייה וכלפיי הילדים.אני כבר לא יודע מה לעשות שעד כדאי כך שנמאס לי לחיות.אין לי לאן ללכת אפילו אם אני רוצה לעזוב כי אין לי אפילו כסף להשכיר דירה .אין לנו רכוש כלום.היא גם היתה אצל פסיכיאטר אשר נתן לה כדורים והיא מסרבת לקחת אותם זקוק לעזרה

אני זוכרת אותך ...

אז היית במצב אחר גרתם בנפרד התגעגעת לילדות דאגת שלו מטפלים בהם כראוי המצב הכלכלי גם אז לא היה טוב אני לא יודעת איך לעזור לך אני בטוחה שלמריוס תהיה עצה והוא יוכל להפנות אותך לגורמים המתאימים אכן המצב שלך ממש לא פשוט אבל אף פעם אסור לאבד תקווה נראה שאיך שהמצב כרגע זה קטסטרופלי עבורכם לגור יחד המתח לא טוב לילדות וגם זה פותח בפניה יותר אפשרויות להגיש נגדך תלונות שווא - אם זה המצב צו ההרחקה מן הסתם בדרך אז לפני שזה יקרה קח את עצמך משם ולך לבנות לעצמך חיים חדשים משנה מקום משנה מזל תנסה להיות בקשר עם הילדות אם תוכל אם יאפשרו לך אבל קודם כל תדאג לעצמך אם הגעת למצב שנמאס לך לחיות ואני זוכרת שגם קודם הרגשת ככה אתה חייב קודם כל לדאוג לעצמך ולשפר את מצבך הנפשי, כדי שבעתיד תוכל לדאוג גם לילדות שלך. זו דעתי ... כרגע לא טוב לגור ביחד תנסה לבנות את עצמך אולי גם המצב הכלכלי ישתפר מי יודע אני מקווה שמריוס יוכל יותר לעזור בהצלחה

תקליט אותה

בלי ידיעתה וכמה שיותר, אתה לא יכול לדעת מתי תזדקק לזה.

סליחה שהורדתי את ההודעה למטה בטעות

התעללות-דחוף

אישתי מתעללת בי נפשית וגם בילדים .כאשר פניתי לגורמים המתאימים(רווחה וכו)היא טענה שאני אלים כלפיה ומרביץ לה דבר שלא נכון .אהבתה שלה כלפיי היא אובססית אני מעונין להתגרש אך היא מלבישה עליי תיקים של אלימות כלפייה וכלפיי הילדים.אני כבר לא יודע מה לעשות שעד כדאי כך שנמאס לי לחיות.אין לי לאן ללכת אפילו אם אני רוצה לעזוב כי אין לי אפילו כסף להשכיר דירה .אין לנו רכוש כלום.היא גם היתה אצל פסיכיאטר אשר נתן לה כדורים והיא מסרבת לקחת אותם זקוק לעזרה

ירון היקר שאלוהים יהיה איתך כל הדרך אמן

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
זוגיות ונישואין
בחר
בחר